Göğsüm dışarı fırlıyor. Neden aceba?

Gizli Üye
Boyum 155.21 yaşındayım. Göğüslerim biraz büyük.80 beden südyen kullanıyorum. Ama bazen bakıyorum, göğsüm südyenden çıkmış dışarı fırlamış, sol göğsüm genelde, sonra sokuyorum içeriye. Normalde sığıyorlar südyenin içine. Ama bazen öyle oluyor işte. Aceba daha büyük beden mi kullanmalıyım. Bir de ben kapalıyım. Dışarıda bazen adamlar öküz gibi bakıyorlar, pislikler. Daha büyük beden kullanırsam daha büyük görünür gibi geliyor, daha çok bakarlar gibi. Utanıyorum oramdan. Bazen dışarıya çıkmak bile istemiyorum. Of ya kadın olmak ne zor
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar lütfen artık cevap yazmayın, pişmanım bu soruyu sorduğum için
Göğsüm dışarı fırlıyor. Neden aceba?