• Sor
  • Bence

Penis kaç yaşına kadar büyüyor bilgisi olan var mı?

penis kaç yaşına kadar büyüyor bilgisi olan var mı? birde benim penisim 14 cm ilişkide örneğin doggystyle ve yahut kucak gibi pozizyonlarda sıkıntı çekermiyim yani yetersiz kalırmı boyu bu pozizyonlarda yeterli olmak için kaç cm olması gerek penisin ?

Güncellemeler:
ne insanlar var ya sanki zorla yorum yaptırıyoruz xper kasmak için her soruya yorum yaparlar sonrada bu kaçıncı soru derler beğenmediyseniz soruyu cevaplamassınız olur biter sanki zorluyoruz !

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• gına geldi şu penis boylarından

• zorla yorummu yaptırıyoruz sana yorum yapmazsın olur biter !

• Tebeşirim +1

• sağol hayatım :)

Kızlar Ne Diyor 3

• -1 yaşına kadar büyür. annenin rahmine tekrar girersen eğer hemen penisine bak; çünkü o zaman -1 yaşında olacaksın ve penisin en büyük haline ulaşmış olacak.

• huhuhuhu

• cümle anlamını anlayamadım

• Arkadaş ne penis boyu merakıymış hepinizin ki içe doğru büyür inşallah..

• Beddua döner dolaşır sana gelir belki. Seninkide kapanır inşallah =D=D nıhaha bedduanın gücü !

• Öncekileri Göster
    • Ben kendi başımın çaresine bakarım :) Sen kendini düşün..

• Benimki bundan sonra içeri büyümez, eh seninki de kapanmayacağına göre: Sana iyi akşamlar diliyorum =D

• 19 yaşında bir erkek arkadaşım vardı, 1 sene çıktık bu 1 senede 1-2 cm büyüdüğünü söylemişti ben de görmüştüm. ama gelişimi geç başlamıştı onun sakalları büyümeye devam ediyordu boyu daha uzuyordu

• aaaa ilk defa duyuyorum ve çok şaşırdım.. benim 14 yaşımda 16cm oldu sonra hiç değişmedi :s

• ergenliğe 14 yaşında girdiği için liseye çocuk gibi başlamış, onunla 17 yaşındayken tanışmıştık küçük gösteriyordu. ama penisi ayrıldığımızda da uzun değildi

• hıım yani gelişimi çok geri kalmış o zaman :s o yaşta penisi kısa kalmışsa yazık ya

Erkekler Ne Diyor 19

• ergenliğin sonuna kadar büyür dostum

• doggy style'da küçük oldu mu daha çok rahat edersin : ) penis büyümez, onunla ilgili google'da boş yere araştırma yapmamanı tavsiye ediyorum, büyüklüğe genelde erkekler meraklı, kızlar pek önemsemiyor..

• ortalama 6-7 cm den büyükse zaten yeterliolur aşkta büyüklük takıntısı kendini eksik hissedenlerde olur partnerini teninle de mutluluktan uçurabilirsin penis ise genelde uçurmada p*rnoğrafik saplantıları olanlarda önemli bir şeymiş gibi düşünülür...

• bilmiyorum ama bu takıntıdan çabuk kurtulmaya bak :D

• böyle sorulardan sonra bence büyümüycek artık hiç bir penis :))

• İyide bu soruyu Haydar Dümene sorsaydınya be kardeşim:)) Birde bu işin kısalması var.. Gençken ve 35 li yaşlara kadar iide yaş geçmeye başlayıp birde göbek yaptınmı en 2 cm kısalır söylemedi deme:) Yaşın genç, işleyen demir ışıldar, ne kadar seks o kadar egzersiz.. Sakın kilo alma sonra çiş etmeye bile bulamazsın:))

• Kendine Güven Gerisi Hikaye

• 18 yaşına kadar uzar.kemik yaşıyla ilgili birşey

• penisinizin boyunu küçük olduğunu düşünüyorsanız partnerinize durumu çaktırmayın ki o da öyle sanmasın.

• Arkadaslar Dikkat ! sunu belırtıyım oncelıkle 14 ıla 18 cm arası penıs ıdeal dır 18 cm den buyuk olan penıs ler kadınlara zevk yerıne acı vermektedır sole soyleyım 14 ıla 18 cm arası ıs cok ıyıdır hıc ı sorun yasamazsınız kadınıda cok ıyı mutlu edersınız ve penıs ınsan gelısımını tamamlayana kadar gelısmeye devam etmektedır ... benden sıze tavsıye fazla takmayın kafanıza dedım boylar ıdeal dır ve cokta mutlu olursunuz ... konuyu acan arkadasımada sole soleyım kesınlıkle sıkıntı yasamazsın daha gelısır ve her pozısyonuda rahatca yapa bılırsın ...

• 12-18 arası max. hızda büyür, 18-21 yaş arasında çok az uzar.

• sürekli büyüyor efendim durduramıyoruz

• iyi güzel takma kafana

• İyi ya takma kafana millet 9 10 11 cm ile takılıyor. Salla.

• boyuna fazla takmıyorumda fakat ilişkide pozizyonlarda zorluk çekerim gibime geliyor.

• Rahat ol ideal

• ideal dopru türkiye ortalamasına görede pozizyonlarda durumum nasıl olur zorluk çekermiyim ki ?

• Onuda bizzat deneyerek görürsün.

• doğru diyosun vakti geldi artık :D

• 1000 cm iyidir,

• Bir rivayete göre ölene kadar uyuyor diyorlar. E o zamana kadar baya uzar

• bu soruyu soran 1.000.001. kişisin...

• yorumlama ozaman !

Yükleniyor...