25 yaşındayım hiç seks yapmadım. fırsatlarım oldu ama yapmadım. kötü mü bu?

Gizli Üye
çirkin değilim, boyum 1.80 70 kg yim. mavi gözlüyüm. çok deli doluyum aşırı sosyal biriyim, hani penisim de iyi 18 cm ve kalın. kızlarla aram da iyi ama hiç sevişmedim. isteyenler oldu ama nedenini bilmiyorum ama seks olayına giremedim hiç. sorun ne olabilir?
Güncellemeler
+1 yıl
evleneceğim meleğime geçmişi temiz olarak gelmek istiyorum bu kötü mü?
Güncellemeler
+1 yıl
cidden merak ediyom
25 yaşındayım hiç seks yapmadım. fırsatlarım oldu ama yapmadım. kötü mü bu?