Arkadaslar, bir komsum var dul bayan 40 yaslarinda yalniz yasiyor aramiz cok iyi abla kardes gibiyiz ama?

pyrzege
Ama normalde de rahat birisidir zaten giyim , tavir ve konusma vs olarak birkac kez cok rahat kiyafetlerle gelip kahve içmişliği falan var ama son donemde ozellikle hareketlerinde bir farklilik var mesela bugun birkac farkli kiyafet giyip onden yandan arkadan falan fotolar çekmis atmis wp den nasil olmuşum çok mu açik sence bunlar diye.
Biraz açik falan dedim mesela olsun belki kismetim açilir flndan devam etti muhabbet.

Özellikle bayan uyelere soruyorum acaba bu samimiyetten kaynaklanan bir rahatlik mi yoksa etkilemekten falan mi hoşlaniyor?
ya da ben mi yanliş anliyorum durumu?

Not: Ozellikle erkek uyeler yorumlara dikkat edelim abazanlik yapmayalim lutfen !!!
Arkadaslar, bir komsum var dul bayan 40 yaslarinda yalniz yasiyor aramiz cok iyi abla kardes gibiyiz ama?