Bacaklarım kalın nasıl inceltebilirim?

benim bacaklarım kalın ve biraz baldırlarım var nasıl inceltebilirim biliyorum spora git dyeceksiniz ama spora gitmek daha çok güçlendirir kas yapar evde nasıl inceltebilirim ya

Güncellemeler:
50 kiloyum belim ince kollarım hafif kalın basenlerim biraz geniş bacaklarım hafif kalın baldırlarım azcık var gögüslerim çok büyük değil orta 50 kilo olmama rağmen şu orantısızlığa bak

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 50 kilo olduğna göre 1,50 yi gecmen söz konusu bile değil.bahsettiğin durumlar gercekten doğru ise bacak ınceltme gibi bir durumun olamaz çunku kemıklerın kalın dır.ayak bileklerinin durumu nedir ince zarifmi yoksa hafif kalınca daha kabacamı duruyor .eğer ayak bileklerin ince ise bır nevzede ayaklarını ınceltebılırsın ama kalınca yapıcak bişey yok.tek çare kesim protez takman..

• bacak diyorum ayak demiyorum :)

• Öncekileri Göster
    • ince ayak bileklerim

• inceyse güzel haber senınde bacakların kürdan gibi olobilir..yapman gereken bol bol yürümen ve merdiven çıkman..yürümen ve meriven çıkman bacaklarını kaslı yapmaz aksıne sıkılaştırararak basenlerindeki selülitlerininde gitmesine yardımcı olur ve ince görünmesini sağlar..

Erkekler Ne Diyor 10

• yürü

• boy kaç...

• boyum 1.58

• hımm...

• Yağ yoksa boşuna

• Bir sandalyenin arka kısmı senin önüne gelecek şekilde ellerinle oraya tutunarak sırtın boynun dik olarak çömel kalk. Bunu sandalyeden çok destek almadan yap. Bu hareket eğer yeterince yaparsan belinle dizin arasındaki bölgeyi şekillendirecek. Günde en aşağı 300 kere yapmalısın setlere böl bu hareketi Her sette en az 30 tekrar yap. Yorulacaksın bacak kasların yanacak acıdan ama sonucuna değecek.

• spor cd,si al bir tane evde çalışabilirsin

• aşık ol zayıflarsın ...

• heheh bencede

• platesi dene yada bol bol yürüyüş yap

• spor sekillendirir :) kas yapip kalin gostermez eger ki sen cok cok agir kas calismasina girmezsen

• sporla kilonu dengelemelisin, tum sorun burada

• Spor yaparak olabilir herhalde

• valla bende kilo alıp kalınlaştırma derdindeyim

Kızlar Ne Diyor 4

• kilo ver diğerleri boş

• 50 kiloyum zaten canm

• Öncekileri Göster
    • 45 kilo olsam fark eder heralde dimi spora gitmeye kalkıştım birde kemik kalırsam diye korkuyom

• evet ben geçen sene 55 kiloydum yazın kendiliğinden 52 ye düşmüşm öylede kaldım herkes şaşrdı çok farketti özellikle bacaklarım

• Yürüyüş yaparak

• su iç su iç su iç

• hergün 1 saat yürü tempolu bir şekilde heryere yürüyerek git

• ama dün çok yürüm ve koştum bacaklarım çok ağrıdı et kesilmiş gibi oldu dün erken uyudum bu yüzden şimdide biraz acıo

• çok normaldir bacakların hamlamış yavaş yavaş açılıcak idare et bir hafta başka yolu yok

Yükleniyor...