• Sor
  • Bence

Türk erkeği ile sevişmek :)

aslında sevişememektir. 3 cm çüklü bu yarım çükbanlara sabretmek; allah'ın türk kadınlarını sınadığı büyük bir imtihan olsa gerek. hal böyle iken, kadınların aldatmasına falan şaşırılmamalı. mecbur kalınıyor bir nevi. cinsellik de bir ihtiyaç sonuçta. siz ne düşünüyorsunuz bu manidar konu hakkkında

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Butun cukleri elden gecirdin demek tatlim. Sana guvenerek haklisin diyorum. :(

• yinede kendin tecrübe etmelisin :D

Erkekler Ne Diyor 26

• Ucu bile yazdığının iki katı kadardır, sübyancımısın yoksa Türk sandığın erkek başka millettenmi?

• taşak geçmek için yanlış konu ... cümle Alem biliyor TÜRK ERKEĞİNİ ...Allahın Tük erkelerinin Sınadığı KONU ise RUS HATUNLARI ...bunlar varken senin 3 cm ile uğraşman Allahın seni sınadığı bir konu işte ...

• kadın kocasının ki 3 5 cm diye başkasıyla aldatıyosa o aldattığı adamın ki de aynı 3 cm lik çük :D

• millet türk erkeği arıyor :D senin bahsettiğin herhalde çük kafalı caponlar :D

• hayır yani 3 cmlik şeyinle dalga geçtiğin konuya bak .. şahsen beni tanısan görürsün türk ün gücünü .. :D sonra anlarsın anyayı konyayı, çükbanmı kobramı .. töbe esta piti piti :D

• sen herhalde Rus kızlarını öven bir erkeğe sinirlendin...

• komik :-D simdi herkes benmki buyuk felandiicek ama sende aartmisin be guzelim 3 cm olumu bak bendeki 16 cm ve inan bana kLin yani tam doyurucudur bazi erkekler deseydin eyvalah ayrica turk kadinlarida oyle cok ahim sahim deyil:-D

• benimki 3 cm bile değil 1,5-2 civarı bişe

• doğru yoldamısın

• heheh 3 cm çüklü türk erkeğini sanki başka bir milletten 30 cm çüklü erkekle aldatıyor sanki :)) yine gidip bir türk buluyor :)))) polemiğe gerek yok hakkını verenlerdenim

• ge sana gerçek türkün gücünü göstereyim

• sana hanzolar deng gelmiş sevişmeyi bilmeyenlerdimi. bide şöle bak siz kızlar sevişmeyi biliyormusunuz. öpmek istediğinde bile kılı kırk yarıyorsunuz. o yuzden slawlar en güğzeli turkkızları rakı gibi mezesi bol para yetmez rus kızları votka gibi sade eçersin

• En güzel cevabı kendi cinsin olan bayan vermiş tebrik ediyorum cinsin dedim ama kızsan muhtemelen ergelige yeni adım atmış bir erkeksin haydar dümen amca var ona bisor burda istedigin cevapları alamadıysan :)

• :) bu üyenin ne *ok olduğu belli değil :) +1

• Onu bilmemde türkiyedeki kızlarla sevişmekte erkekler için bir eziyet adeta.Geneli zaten pek güzel değil,birçoğunda tüy sorunu var,sevişmeyi de zevk alınacak pozisyonları da pek bilmezler,zaten vücut yapısı genelde bozuk,şöyle yabancılardaki gibi süt gibi bir kıza denke gelmedim,yatakta birçok şeyi yapmazlar,vajinaları da oldukça büyük,vajina dudakları sarkık,göğüsler ya tahta gibi ya da haddinden fazla büyük ve yumuşak oluyor.

• Evlenirken kocan olacak adamın sandığına bir çiftte boynuz koy. O potansiyele sahipsin.

• sen cinselligi biliyormusun senin gibi ihtiyac diyip ben doyumsuzum diyen cok kadın aglatmısımdır acıyo acıyo nolur cıkar...aldatan insan her zaman aldatır 3 cm degil 25 cm de olsa sen aldatmak ıstıyorsan aldatırsın...kendıne bahane arıyorsun gıbıme geldı...

• Bizim pörsük sarkmış göğüslere şişman vucutlara sabretmemizi düşünürsen haklısın

• kadınların aldatmasına bulduğun bahane komikmiş. türk kadını gibip bir yabancıyla aldatmıyor. yine bir türkle aldatıyor. demekki ufağı var büyüğü var. ayrıca küçükler seni doyurmuyorsa senin için birşeyler yaparız ;)

• aynen katiliyorum agzina saglik iyi cevap verdin.

• Türk erkeğinin şeyine laf ettirmem. Gel, gör 16 cm.

• Dedem zenci.. 33 cm karbonfiber kaplamalı.. İçten çelik destekli alttan amortisörlü.. ;)

• amortisör güzelmiş :) kesin beğenir bu gizli :D

• beyin terkkkkkkkkk

• Genelleme yapmamak gerek...

• Senin erkek olduğunu düşünüyorum.

• Sen pipi görmüşsün anca 3 cmle :)) tövbe tövbe... Sen sübyansın ya da yaşında daha bayağı küçük anlaşılan...

• Allah doyursun diye düşünüyorum

• senin 3 cm çüklü ergen bir oğlan olduğunu düşünüyorum tabiki de

Kızlar Ne Diyor 4

• tatlım sen neyin kafasını yaşıyorsun anlayamadım rus karıları geliyo türk erkekleri ile birlikte oluyo . Sen hiç türk erkeklerinde cinsel organı görmedin ya da yaşamadın böle bişey bence benim tercihim türk erkekleri gidip te elin sünnetsizleriyle birlikte olmam .

• senin bile kız halinle 3 cm vardır :))

• Artı +1

• Entry-Nick uyumu

• :D yürü be :D

• Türk erkeklerinin çükü mü küçük ? Hadi be bir git ya :D

Yükleniyor...