Kadınlar seks esnasında partnerine acı çektirmek ister mi?

İlişki esnasında genelde kızlar narin ve hassas olduğu için canları yanarmış bazen, ama erkekler yapımız gereği birleşme esnasında canımızın yanması söz konusu değil. Mesela kızların canı yandığında daha çok tahrik oluyoruz, kendimizi daha üstün ve başarılı görüyoruz. Şimdi merak ettiğim, kadınlarda ilişki esnasında erkeğin canı yanmasını ister misiniz veya yakmak ister misiniz. Mesela saçını çekmek, kulağını çekmek, tekme atmak, tırmalamak.Evet söyleyin bakalım, erkeğin acı çekmesi sizi tahrik eder mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ısırırımince topuklarımla bacaklarına basarımsaçını çekerimtokat atarımtükürürümben bile daha iyisini yaparım derim

• haha ben bile daha iyisini yaparım he süpermiş ben olsam bırakır ilişkiyi kahkahaya boğulurum :D

• tükürme haricini kabul edebilirim ama tükürme asla erkeği bunlarda tahrik ediyor hırçınlaşıyor :)

• nasıl bir ilşki bu ya :/

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet olabilir.

• canını yakmayı severim ;) tek bu konuda değil ben döve döve severim mesela buda benim yapım ama ilişki sırasında muhakkak yakarım canını

• :D

• Ama seninkide tam biskuwit cocuguymus:)

• gösteriyor oha aşkım ne yapıyorsun öyle diyor sıka bildiği kadar dişini sıkıyor ama canı yanacak benimle ise başka yolu yok

• Öncekileri Göster
  • İSterim

• ben onu tırnaklasamda canı yanmaz. canını acıtacak başkada bişey yapmıyorum zaten.erkek: canı yanmayan her türlü şartta acı duymayan dır benim için

• ne kadar saçma bir yorum.yok efendiim neymiş erkeğin canı yanmazmış Hangi gezegende yaşıyorsun çok merak ettim

• hayır canı yansın istemem pamuklara sarar sarmalarım ben:)) koca bebeğim o benim

• Evet.

• Hayret

• Eğer ilişkide o benim canımı yakarsa sırtındaki tırnak izlerine katlanmak zorunda kalır :) şaka şaka :)

• oooovv burada acımasız bir arkadaşımız var :D

• Henüz o kadar geliştiremedim kendimi :)

• tırnak izlerinide ayak tırnaklarınla yaparsın sen sıradışı olsun diye :)

• Öncekileri Göster
  • hayir asla ne ben aci cekiyim nede askim ceksin 2-de bir-birimiz coook sevelim kiyamayalimm sadce zevk tutku ysayalim onla

• ahaha nie be?d

• yandırdın kalbimi

• evtt yerim onu :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• Sadist eğilimli kadınlar var elbette. Onlarla olmakta ayrı bir eğlence tabi..;)

• yok istemezler sanırım..ben daha duymadım..ama yüksek sosyetede varsada oda nadir olur sanırım...

• kişiden kişi ye degişiyo o bnce kimi kadınlar var acı çekmek ister bir ilişkide kimisi var istemez aynı şekil erkek içinde geçerli kısca fantazi digelim.

• valla seviştiği kadının canının yanmasından zevk almak bence masum birşey değil, bayağı sadistlik. Ya da benim öyle şeylerim olmadığı için garipsedim. Ama ufak ufak ısırsa falan bu acı çektirmek olmaz, ona zevk verir mi bilmem ama bana verir. Lan yoksa ben mazoşist miyim :D

• Isırık fena olmaz gercekten

• benim degilde, arkadasin basindan bi olay gecmis anlatiyordu,kizla iliskiye girerken bu kiz kendini tutamayip cocugun vucüdünü tirmalamis.. artik aci cektirmek icinmi, yoksa zevk aldigi icinmi orasini bilemicem :)

• Bence kizcaz kendini korumak icin yapmistir:)

Yükleniyor...