Arkadaşlar çok 31 çekiyorum

millet benim bir sorunum var bazı günlerde 6taneye yakın 31 çekiyorum en az 3 tane çekerim sizce bu sorun benim başıma bela olurmu yaklaşık 3 yıldır böyle günde 4-5 31 ne yapmam lazım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• la ergenlige ilk girişimde çeke çeke ellerim nasır tutardı günde 5-6 defa ama bu 1 sene sürdü sonra günde 1 defaya sonra 2 gunde 1e şimdi haftada 1 yapıyorum oda keyfi yapıyorum şimdi ihtiyactan degıl 14 15 yaşlarındasın keraneyede gidemiyon sınıftakilerini taciz edecen amk ergenligimi hatırllatın bana:( :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 5

• hemn evlen :D

• zkin kopar valla :))

• Ben de yaşadım bunu bir süreliğine, sonar doktor arkadaşıma sordum (o da bekar) meşgul et kendini, çalış, evde durma, Ben çözümü bilgisyar oyunlarıyla bitirdim (başka bir bağımlılık türü) ve bir biskilet kulubu üyesiyim. ayrıca kızlardan uzak durmak cinsel duyguları daha çok tetikliyor. dans kulubune katıl ve latin dansları yap. başta çok kötü gelir ama kızlarla haşir neşir olunca cinsel isteklerin ve tahrik olma durumun bitecek kadar azalıyor.Geçmiş olsun.

• ben bilgisayar oynarken azıyorum genelede :) kızlardanda pek uzak değilim okulda falan sıra olurken kızlara dayadğım oluyo

• gel hayrıma bir keraneye götirim seni bune amq

• kanka aynı sorun bende de var ben bir günde 14 15 kere yapıyorum .. tabi hergün 14 15 kere değil sonuç olarak zayıfım kilo alamıyorum ... :( sürekli yorgunluk ve uyku hissi...

Yükleniyor...