Yaz günlerinde açık giyenler (sütyeni görünen, kısa pantolondan popo yanakları...hakkında ne düşünüyorsunuz?

böyle kızlar hakkında neler düşünürsünüz? ---------

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 34

• sütyenden çok tahrik oluyorum

• pek de iyi şeylerdüşünmem doğrusu.

• aslında bu kıyafetler kızlarda iç güzelliğinin ne kadar önemli olduğunu ispatladı. hep derlerdi dış güzellik değil iç güzelliği önemli diye ama pek inanmazdık; eskilerin bildiği varmış demek.içi güzelse (fizik, sütyen, kilot veya görünen diğer iç çamaşırlar) bu kıyafetler harika durur; insana yaşama sevinci, enerji, coşma isteği verir. Ama iç güzelliği yoksa direkt mide bulantısı yapar, insanı hayata küstürür.

• alıştırdınız bizi kızlar, tahrik olmuyoruz artık.

• iç giyimlerinin çok görünmesi beni rahatsız eder bazen .ama kızlarında yapacağı birşey yok bence .yazlık kıyafetler ince olduğu için mecbur iç giyimleri gözüküyor .popo yanakları aşırı olup rahatsız bir görüntü olursa itici gelir .ama düzgün bacakları olan kızlar ne kadar dar giyerse o kadarda çekici olurlar .

• sütyenin görünmesi beni çok tahrik ediyor doğrusu

• cok iyi seyler dusunurum , dusuncelerimi o bayanlla paylasma isterim

• onlar bişey değilde çantasının askısını göğüs arasında geçiriyorlar birde iyice azdırıyorlar.

• bakarsanda kizarlar

• baya bir azdırıcı etki yapıyorlar :))

• beynimiz duruo düşünemioz :D hahahahah :D

• olduğu yerde yakalayıp evire çevire bağırta bağırta özlemini hasretiniçektiği ihtiyacı olanını vermeyi arzular düşünürüm canım muuuucccckkk

• link örnek ..

• herkesin kendi popisi ve memişi banane:/

• Yollu derim acıkca.

• ben güzel olanlarla ilgili fantazi kuruyorum güzel olmayanlara üzülüyorum

• çok iticiler

• boşver be isteyen istediğini giysin... sütyeni gözüksün... sahilde mayoyla gezmiyor mu?sütyen askısından etkilenen bir toplum olduysak vah vah vah

• Giyipte sonucuna katlanamıyanları öldürmek gerek.

• üzülüyorum ne düşünüyüm yazık ediolar kendilerine

• yok görmedim ama görürsemde hemen direk kötü düsünmem bazı kızları hos yapıo bence öyle olması. bu arada ankarada yasıyomussun kesn kızılayda feln görmüştürsün sen öyle giyen kızları :)

• güzel şeyler düşünüyorum genelde eğlenceli şeyler öğrenmek ister misin :D

• Dar etek giyip rüzgarda orası burası açılan topuklu ayakakabısyla gömleğinin üstten bir kaç düğmesini açarak salına salına yürüyen türbanlı kızlar hakkında ne düşünüyosam aynını düşünüyorum.

• link bu çok güzel bir örnek..

• hahaha :D

• eyvallah hayattan soğudum

• kisa sorttan sarkan yanaklar lar yok mu uffff elim seyime gider okadar fena:-)

• tahrik edici olur güzelse sen nasıl giyiniyorsun?

• evet var :) özelden mesaj at

• selam canım burası casıo msn var mı?

• ne düşünecekler bunu hemen becermem lazım diye iç geçiriyorlar...

• Popo yanağı nedir layn.

• Ne üşünecem onsan sonra türk erkeklerine sapık diyınuz mk..

• Offf derim :)

• kasıt olmadığı sürece birşey düşünmem olabilir, ama kasıt varsa ve birde çirkinse üzerine kusasım gelir..

• Tahrik oluyom...

• bakıyorum geçiyorum sadece ama sütyen ipini falan gösterme modası nedir anlamadım

• bana desen bulurdum gerçi tanışmıyoruz değilmi tanışınca bulurum ben sana

• onu ben başlattım üstüme oturan giysiler bulamayınca =P

• çok seksi görüntüler veriyorlar

• lütfen vücudu iyi olanlar giysin :( lütfen :(

Kızlar Ne Diyor 6

• ne kadar açık giyinsem de sutyenim belli olmaz, görünenler hakkında da kötü düşünmem olabilir, popo yanaklarına kadar kısa şort giyenler evet hoş değil plajda olacak birşey o sokakta olmaz yeri değil

• o kişiler için üzülüyorum.

• Pantolonunun paçalarından popoları sarkan kızlar hakkında düşünmek istemiyorum :/

• kendini teşhir ediyor işte,değmez kiüzülüyorum,yazık..

• o değil de popo yanağı hiç görmedim ben de :( sen nerede gördün onu?

• soran ben kimsede görmedim onu plajlar harici bir yerde :=) orada da normaldir zaten.

• kısa şort giyince popo hafif yanakları görünüyor

• vays mı :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...