Sigara içmek cinsel yaşamı etkiler mi?

sigara kullanan bir erkekte yatakta bir sorun olurmu partnerim 1 den sonra isteksiz oluyor zorluyor biraz 2 için sigara etkiliyor mu acaba? Sigara içmek cinsel yaşamı etkiler mi?

Güncellemeler:
cevaplardaki orana göre sigarayı bıraktıracam

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Senin sigarayı bırakıp bırakmaman önemli değil. Bazı gerçekler var ortada sigaradan kaynaklanan somut bir şekilde. Sigara kalbin ritmini bozar ve kan basıncını etkiler. Erkeğin penisi de kan basıncıyla sertleşir. Yani temelden zaten her şeye zarar vermiş oluyor. Bunun ilerisi gerisi yok. Ayrıca genleri mutasyona uğratabilen mucizevi bir madde sigara. Ben tanıyorum gencecik kız sinir hücreleri mutasyonu uğradığı için sigaradan şu anda yatalak oldu hergeçen gün başka bir yere felç oluyor. İnsanlar sağlıklarında bunu anlamaları zor tabi. Bayanlardada doğurlanlık dahil cinsel istek dahil ve enerjik olup olmamak dahil herşeyi etkiliyor. Çünkü akciğerlerdeki hava keseciklerini yani alveol keseciklerini, oksijenin kana geçiş yerlerini tıkadığı için zaten sigara içen insan her zaman kendini yorgun ve güçsüz hisseder. Çabuk yorulur.

Erkekler Ne Diyor 14

• ileriki yaşlarda etkiler 35 ten sonra.

• sigara içmek cinsel yaşamı ekiler. Mesela ben sigara içmediğim zamanlar günde 3 defa rahat yapıyorum ama sigara yüzünden yarı yarıya etkileniyorum ayrıca hislerin yoğunluğunuda azaltıyor

• Damarları etkilediği için mutlaka ilerki yaşlarda etkiler cinselliği.Hatta ehmen bile başlayabilir bu etki.

• her arada sigara içmesi güzel oluyor etkisi olumsuz yönde olmadı daha bugüne kadar.ama eskiden 3.den sonra 1 sigara içerdim. artık 2.yi de yakmaya başladım

• Doğrudan etkiler. Sekste erkek için en önemli etken kan dolaşımıdır. Kan dolaşımını kötü etkilediği için cinsel performans üzerinde direkt kötü etkisi vardır. Diğer sağlık sorunları cabası :)

• aynen etkiler.. sperm kalitesini düşürür iktidarsızlığa kadar götürebilir.. testosteron ve kandaki diğer hormanların seviyelerini düşürür.. yağ asidi yoğunluğunu artırır ve damarların tıkanmasına yol açar dolayısı ile genital bölgeye giden kan akışına engel olur sonra kuş ötmezzzz..

• sigara damarlarında daralmalara yol açar ki haliyle buda vücut fonksiyonlarında gerilemeye neden olur..tabiki olur, sigaranın zararının dokunmadığı ne var ki desen daha az cevap alabilrisin emin ol..

• düzenli ilişkilerde 1.den sonra istekli olma durumu partnerin cinsel çekiciliğiyle ve erkeği 2. ye hazırlamadaki maharetiyle ilgili birşey..belki problem sendedir..ama sigara kılcal damarlara zarar veriri ileriki yaşlarda cinsel hayatı etkiler

• Olabilir yarı yolda kalıyorsun demek.

• fiziksel yapıya bağlı.ben az da olsa içerim ama şişman biriyle veya acemi biriyle rahatca yarışırım.benim performansımı etkilemez.spor yapması gerek

• bir postadan sonrası zaten fazla zevkli olmuyor ki.

• Sigara; spermlerde sorun oluşturur ama bir veya ikiyi etkilemez. Ancak ciğerleri bitirdiğinden nefes darlığı gibi - uzun süreden beri sigara içenlerde- sorunlara yol açablir.

• etkiler tabi

• Bünyeye bağli sanırım ben günde 1 paketi rahat bitiririm ama aksine doyumsuzum...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...