• Sor
  • Bence

Anal seks kadının değerini erkeğin gözünden düşürür mü?

'..anal seks gerçekten kadının değerini erkeğin gözünden düşürür mü? düşürüse neden düşürür bunu isteyende kendisi değil mi zaten.. ' anal sex... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 17

• hayır hiç de bile tam bir saçmalık bu yargıı

• Asla hatta artırır bile.Eşe değer verdiğini gösterir

• değer düşmeyle bi bağlantısı olduğunu düşünmüyorum... Tabiki evli olduğun insanla yaptığın sürece.. Bekarken yaparsan bunu değer düşme değilde şöyle birşey ortaya çıkar bayanlar kapalı kutuya benzer acana kadar hertürlü şeyi dener yapar ama açtıktan sonra bi cazipliği kalmaz ve soğumaya başlar sadece cinsel ihtiyacı için kullanır yeni bir kapalı kutu cazip çekici gelir, merak eder ve aramaya çoktan başlamıştır...

• bunu isteyen erkek hem istediğini alacak hemde aşağılayacak eğer aşağılanacak bir durumsa bunu erkekte aşağılık bir şey yaptığı için kendiside aşağılık olmuyormu.

• alakası yok...zevk veriyorsa iki tarafa bence gerisi boş laf

• Bence dusurmez. Iki tarafli olursa zevk bile alinir.

• Bu konuya kadının ve erkeğin ve içinde bulunduğu toplumun bakış açısıyla ilgili. Bana göre güzel, zahmetli, tadı farklı ve özel birşey. Öyle pat deyince olmayacak, emek isteyen, hiçbir şeye benzemeyen birşey. Bu, benim gözümde ne kendimi ne de kadınımı küçültmez. Sekste, herhangi bir davranışı karşıdakini alçaltmak için kullanmak alçaklıktır. Eşit seviyede birlikte ve "birlikte" sevişilir. Bunu karşıdakini küçültmek, ona acı çektirmek gibi görmek bence sadistlik ve egoistliktir. Benim gözümde başkalarının sınırlarına takılıp kalmadadığı için oldukça da değerli olur o kadın; sadece anal seks için değil, seksle iligi her konuda.

• daha da değerli oluyor gözümde. yani seks için yapabileceği çok şey olduğunu gösteriyor. acı duyuyor ama buna rağmen ben istedim diye izin veriyor, hiç düşünmedim değersiz olduğunu.

• fedakar kadın

• tabi yaa kadınlarımız, onlar olmasa naaparıs :D

• anüs bölgesindeki kas yapısını bozduğundan dolayı gaz kaçırmak, dışkı tutamamak vs. gibi birçok önemli soruna yol açar ilerliyen zamanlarda...

• sex daha fazla haz nasıl alınır öğrendkçe yaşadıkça daha fazlası istenen bişey.tabiki bazı fantezilerle renklendirilmesi gerekebilir hatta gereklidir.anal sex demek ters ilişki demek .erkek için de kadın içinde bu konuda gerçek doğru bilgilere sahip kişilerin tasvip etmediği bi seçimdir.kan verirken bile verilen formda daha önce 1 kez bile anal ilişkiye daha önce yaşadınızmı diye bir soru var.bu demek oluyorki sağlıksız bişey.daha fazlasıda var emin ol bunun la kalmıyor...kaybedilen tek şey özsaygıdan ibaret değil..tabi kişilik olarak neleri sindirip dindiremediğimize bağlı...

• ters ilişki erkeklerin kızları kullanma biçimidir, hem istediklerini alırlar hemde başları belaya girmez...

• Anal sex güzel bir şey ama her iki tarafta istediği sürece birbirinize karşı değer verdiğiniz sürece sorun yok olmazdaben değer veriyorum oda değer veriyor sexte de sorun olmuyorsadece sorun etme ve tadını çıkar

• bunu yasayacak kız erkegın gozunden duserım korkusu yasayacagına once Allahtan korkması gerekmezmıydı gunahtır bee

• ben gay ım hiç aşağılanma durumum olmadı kendi kendime

• Neden düşürsün erkek zaten bunu ister sever.

• ben kız arkadaşıma böyle bişiyi yapamam

• bir insna bir insana bunu yapmaz diyorsun yani:)) başkasın yapabilir misin?

Kızlar Ne Diyor 4

• değer düşürmekle ne alakası var?bir takım insanların dar bakış açısı.adı üzerinde seks yapıyorsun önden yapınca değerli bir insan oluyorsunda arkadan yapınca mı değer düşüyor.değerini filan kaybetmezsin aksine daha çok bağlanır sana.buradan herşeyi yazamıyorum malum rtük var )

• bence de değer kaybetmez ama kabul genel yargı böyle

• Öncekileri Göster
    • @whitesocks
      Müthişsin :D

• süper yorum

• sex değilmi canım zevk veriyosa bitmiştir

• bence hayir aci olsada kiz yapmasina izn veriyor ya erkeye iyi olan erke deyer vermeli buna isdeee

• ben hıc sevmıyorum yapmadım asla yapmam

Yükleniyor...