• Sor
  • Bence

Çok merak ediyorum oral yapmak zevk veriyor mu?

Merhaba ben erkek arkadaşıma oral yaptıyorum ama ona zevk verdiği için yapıyorum kendim zevk aldığım için değil. Sizdedhe böylemi. Or yaptırmak... Daha Fazla

En İyi Görüş

• zevk alıyorum diyenler dilde hangi noktada zevk duyusu varda yalarken zevk alıyorum diyorsunuz merak ediorum.

• +10 :D

zevk veren şeyler sizin aldığınız zevk ve inlemeleriniz bize zevk veriyor ;)

• Öncekileri Göster
    • ilişkide psikolojik olmayan bir şey söylermisin lütfen :)

• Hangi yorumu. Ama powerfulu anladim jkarsisindakinin inlemesi tabi hosuna gider insqnin

Erkekler Ne Diyor 18

• partneri zevke getirip orgazma ulaştırmada sorun yaşamıyorsa oral yaparken aldığı zevk herkese zevk verir sonuçta ilişkilerde psikolojik orgazmı yaşarkende :)

• ewet 1 saat yalarm partnerimi

• zevk alınacak bir yanı yokta, herşeyin bir bedeli var ödenmiş ya da ödenecek.

• Hayır zevk vermiyor...

• inlemeleri hosuma gidiyor

• sevdıgın ınsana yapıyosan onun cıldırdıgını goruyosan ınsan mutlu oluyo yanı ben işimi başarıyla yaptığım ıcın gurur duydum ve onun da cıldırdıgını gordum mutlu oldum :)

• arkadaşına oral yaparsan yarın kocana napıcanevlen bak nasıl zevk verirsin alırsın

• 69 dene öğren

• Oneki

• Öncekileri Göster
    • Biliyorum yok ya zevki fazla

• Yapmasını bilenle dene bence vaz geçemezsin

• ahh o kadınların oral yaparken inlemeleri :)

• inlememlerinizi seviyorum :)

• Baska turlude inleyebilirlee. Sorum zevk verip vermemesi vajina yalarkaen opeekzn

• biliyorum heralde başka türlü de zevk alacakalrnı işte sizin inlemenizden zevk alıyoruz demek istemiştim yaladıkça yok içine girdiğimiz gibi zevk almayız

• oral sex iyidir , ara sicak neyse yemekde sexde oral sex o dur.

• Sen nasıl zevk almıyorsun?

• Ya penisi yalamak emmek zevk vermiyor onu demek istedim opusmek gibi sevismek gibi birevk degil erkek arkadasim zevk aliyor diye yapiyorum yoksa hic yapmam

• Öncekileri Göster
    • Aynen bende onun icin yapiyorum. Yani yapan degil yaptiran memnun degilmi bu oraldan

• genelde öyle oluyor sanırım

• sevdiğim ve hijyenikse güzel

• Yo zevk falan almiom sirf kadinim mutlu oluyor dir yapiom

• ben klitorisi yalarken vajinanın içine girme isteğim 5 kat artıyo =)

• Klitoruau yalarkan zevk aliyorsun yani

• erkek arkadaşını tatmin etmek için katlanıyorsun buna, peki o seni nasıl tatmin ediyor aceba ?

• Oda oral yapiyor ama sorum su yani sizlere zevk veriyirmu vermiyormu. Erkek arkadasim zevk aldigini soyledi

• Öncekileri Göster
    • o kadar kesin bir cevap..!

• Tabikide.baska erkeklerde olan sey esimdede var ee neden aldatiyimki ozaman sadakatliyimdir sevdigimi esimi aldatmam

• Bebeğim bebeğim ... Hasas Noktalar var .. Meme ucu .. kulak .. Vs .. Bizde hahsas yerler orası ..Olimpusa tırmnaıyoruz biz o anda :)

• Muhakkak oyledir sen yapinca sevgiline zevk aliyormusun onu sorfum hassas nokatalari biliyorum bebegim

• Öncekileri Göster
    • Nasil iyi olunurki yalayacan iste

• bebeğimmm bebeğim ... her işin bir sırrı vardır ..Ah güzel kuzum .. bir ara özelden yazarım sana anlatırımm ..

• şaka mı yapıyosun zevk almaman için orası felç olması lazım

• Saka degil penisi yalamak zevk vermiyorki bana hic

• Öncekileri Göster
    • Oldu sagol:)

• :) iyi hadi kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...