Çok merak ediyorum oral yapmak zevk veriyor mu?

Merhaba ben erkek arkadaşıma oral yaptıyorum ama ona zevk verdiği için yapıyorum kendim zevk aldığım için değil. Sizdedhe böylemi. Or yaptırmak zevkli bu tartışılmaz ama yapmakta zevk m verirmi?! Çok

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• zevk alıyorum diyenler dilde hangi noktada zevk duyusu varda yalarken zevk alıyorum diyorsunuz merak ediorum.

• Hangi yorumu. Ama powerfulu anladim jkarsisindakinin inlemesi tabi hosuna gider insqnin

• ilişkide psikolojik olmayan bir şey söylermisin lütfen :)

• Cevaptaki yorumu oku yeter

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 18

• sevdıgın ınsana yapıyosan onun cıldırdıgını goruyosan ınsan mutlu oluyo yanı ben işimi başarıyla yaptığım ıcın gurur duydum ve onun da cıldırdıgını gordum mutlu oldum :)

• arkadaşına oral yaparsan yarın kocana napıcanevlen bak nasıl zevk verirsin alırsın

• inlemeleri hosuma gidiyor

• partneri zevke getirip orgazma ulaştırmada sorun yaşamıyorsa oral yaparken aldığı zevk herkese zevk verir sonuçta ilişkilerde psikolojik orgazmı yaşarkende :)

• zevk alınacak bir yanı yokta, herşeyin bir bedeli var ödenmiş ya da ödenecek.

• sevdiğim ve hijyenikse güzel

• ewet 1 saat yalarm partnerimi

• 69 dene öğren

• Yapmasını bilenle dene bence vaz geçemezsin

• Biliyorum yok ya zevki fazla

• Biriniz sırtüstü yatar öbürü tam tersi üstüne aynı anda oral 69 6 ve 9 ters oluyor

• Öncekileri Göster
  • Yo zevk falan almiom sirf kadinim mutlu oluyor dir yapiom

• erkek arkadaşını tatmin etmek için katlanıyorsun buna, peki o seni nasıl tatmin ediyor aceba ?

• Tabikide.baska erkeklerde olan sey esimdede var ee neden aldatiyimki ozaman sadakatliyimdir sevdigimi esimi aldatmam

• o kadar kesin bir cevap..!

• Konusurum ben asla aldatmam

• Öncekileri Göster
  • Bebeğim bebeğim ... Hasas Noktalar var .. Meme ucu .. kulak .. Vs .. Bizde hahsas yerler orası ..Olimpusa tırmnaıyoruz biz o anda :)

• bebeğimmm bebeğim ... her işin bir sırrı vardır ..Ah güzel kuzum .. bir ara özelden yazarım sana anlatırımm ..

• Nasil iyi olunurki yalayacan iste

• bebeğimmm bende zevk alıyorumm .. olaya kötü pis olarak bakarsan .. o dünyanın en güzedl şeyide olsa itici gelir .. Akışına bırak .. Sex Güzeldir ama kaliteli sex daha güzeldir .. Sen cici bir kıza benziyorsun .. İki tarafta mutlu etmeli kendini .. bebeğimmmmm peki oral da iyiymisn

• Öncekileri Göster
  • şaka mı yapıyosun zevk almaman için orası felç olması lazım

• :) iyi hadi kolay gelsin

• Oldu sagol:)

• bi aydınlanma oldu mu

• Öncekileri Göster
  • ben klitorisi yalarken vajinanın içine girme isteğim 5 kat artıyo =)

• Klitoruau yalarkan zevk aliyorsun yani

• ahh o kadınların oral yaparken inlemeleri :)

• inlememlerinizi seviyorum :)

• biliyorum heralde başka türlü de zevk alacakalrnı işte sizin inlemenizden zevk alıyoruz demek istemiştim yaladıkça yok içine girdiğimiz gibi zevk almayız

• Baska turlude inleyebilirlee. Sorum zevk verip vermemesi vajina yalarkaen opeekzn

• Hayır zevk vermiyor...

• oral sex iyidir , ara sicak neyse yemekde sexde oral sex o dur.

• Sen nasıl zevk almıyorsun?

• genelde öyle oluyor sanırım

• Aynen bende onun icin yapiyorum. Yani yapan degil yaptiran memnun degilmi bu oraldan

• Anladım pardon ben sorunun tamamını okumamışım,benim de vajinayı öperken zevk almadığım zamanlar oluyor,sırf karşıdaki daha fazla zevk alsın diye yapıyorum bazen.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• ben seviyorum onun aldığı zevki görünce benimde hoşuma gidiyor

• zaten oralın felsefesi bu +1

• pisi pisi biliyor işi :) +

Yükleniyor...