Evli erkeklere göre eşleri yatakta nasıl olmalı?

evliyim eşimle değişiklik istiyorum neler yapmalıyım

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılan yorumlara bakıyorumda genelde tatminsiz cevaplamış olmak için cevaplanmış . Evet bazı sorular var sitede eğlence olsun diye cevaplanıyor ama bazı konularında ciddi fikir edinmek amacı ile sorulduğunu düşünüyorum hele bir de gizli sorulmamış ise .

Öncelikle bence sizin seksde neleri sevip neleri sevmediğinizi keşfetmeniz gerekiyor. Daha sonra eşinizin hoşlandıklarını öğrenmeye çalışın, fantezileriniz konusunda bence siz adım atmakla beraber eşinizi yönlendirin " mesela sevişme esnasında şu anda aklına gelebilecek en deli fantezi ne olurdu diye sorun " onunda size sormasına fırsat tanıyın , erotik film seyredin beraberce, ya da gün içerisinde bir fantezinizi mail olarak yazıp ona gönderin dikkat edin özel bir mail adresi olsun :) şirkete rezil olmasın adam. Aslında erkeklerin aradığı biraz daha adrenalin , şehvetli bir bayan , sabahları seks ile onu uyandıran bir bayan , yada gece eve geldiğinizde sizi farklı karşılayan bir bayan. Bayanlarında mutlaka beklentileri vardır ama erkekler bu konuda biraz daha geri planda kaldığından yönlendirme yapabilen bir bayan seksde her zaman kazanır ...