Hamile olabilir miyim?

Erkek arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşadık, vajinama girmedi ya da üstüme boşalmadı ama ben ilişkiye girmeden hamile kalınabileceğini okudum. Boşaldıktan sonra tam temizlenmemiş olma durumu olursa hamile kalır mıyım? Ne olur acil cevap.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vajina ve penis birbirine temas ettiyse (tamamen çıplak olarak) erkek boşalmasa bile ilişki sırasında meni akıntısı olabileceğinden hamile kalınabilir. tam olarak ne yaşadınız bilmiyorum, ancak böyle bir endişen varsa ve son 72 saat içinde gerçekleşti ise ilişkiniz, ertesi gün hapı kullanman endişelerini giderebilir. bu arada, vajina salgısı tamamen sperm tutma üzerine kurulu bir mantıkla çalıştığından, temizlenmek pek de gebelik engelleyici bir yöntem değildir. bir daha kendini böyle sıkıntıya sokmak yerine yaşadıklarınızın seks üzerine sağlıklı bir kaynak oku veya korunma yöntemlerini araştır derim bir de.

• hepsinde olmaz, ama olabilir de. benim söylediğim varsayıma dayanan bir şey değil ki...

• olmaz her penis sıvısında sperm olmaz

Erkekler Ne Diyor 14

• ya sonuç ne çok merak ettim şu an aynı durumdayız da yorum atsana :D

• kesinlikle bisey olmaz sperm dısarı cıktıktan 10 sniye kadar sonra etkisini tekrar kaybediyor girmedigi sürece hic bisy olmaz

• olmaz öyle

• bir erkekle soyunup yatağa giriyorsan sürtünme falan ne oluyor? Bekaret korumak mı?Gelecekte eğer evlenirsen kocana anlatamayacağın hiçbirşeyi yapma, yaparsan da bu senin kaliteni gösterir

• erkek boşalmadıysa olmaz da boşaldıgında aşırı tazyikli gelmişse vajınana içine girmişse birazı çok fena

• kesin hamiledirsin:))yok artık öyle hamile kalınır mı hiç, çocuklara sorar gibisin soruyu az mantıklı ol ya cık cık cık

• dalga geçmiyoruz gizli hanım alınma sadece böyle bir olayın komedi filminde olacağını anlatmak için esprili bir şekilde izah etmeye çalışıyoruz

• benim anlamadığım neden dalga geçildiği dalga geçenlerin hepsi bunları doğdukları andan itibaran mi biliyordular yazık bizim milletimize gerçekten

• kızma ya kız ogrenmeye gelmıs ıste :))

• Vajinana girmeden hamile kalabiliyorsan cinsellik tarihine yeni bir çığır açarsın. Guiness rekorlar kitabına da adını altın harfle yazarlar.

• klasik bir haydar dümen cevabı.boyu kaç santim. sönük haliylemi oldu.. vs vs:DHakanlı bir mesaj yazmak geldi içimden..derin-bulut- Hakan bey,Erkek arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşadık, vajinama girmedi ya da üstüme boşalmadı ama ben ilişkiye girmeden hamile kalınabileceğini okudum. Boşaldıktan sonra tam temizlenmemiş olma durumu olursa hamile kalır mıyım? Ne olur acil cevap. Pr.Dr Hakan dümen. - Bak yawrum tamam sopayı sobaya sürterek ateş çıkarmaya çalışmıssınız ve anladığım kadarıylada ısınmışsınız. iyi güzel ama ateş olmadan soba yanmaz gönlünü ferah tut hakan abinden kucak dolusu sevgiler. son durumunu bildirmeyi unutma

• eyw :)))

• :))))
      +1

• yahu bunu ilk okul çağında bir çocuğa sorsan çocuk poposu ile gülmeye başlar ilişkiye girmeden sadece hamile kalan biri varsa oda meryemanadır hiç öyle şey olur mu? hiç mi okuyup takip etmiyorsun bu tür şeyleri yok kardeşim gönlünü ferah tut önümüzdeki 50 yıl hamile kalmazsın eyer pantolonunun veya iç çamaşırının vajinası varsa muhtamelen onlar kalabilir küçük küçük donların ve pantolonların olabilir

• üstüne boşalmadıysa spermlerin nereden gireceğini düşünüyorsun? uçarak oraya gitmiyorlar korkma daha kanatlıları ortaya çıkmadı

• peki sağolun

• ertesi gün hapı kullanırsın, bir daha da aynı hatayı yapmaz, korunmayı akıl edersin

• benim sorduğum soru belli eğer buna cevabınız yoksa lütfen konuyu saptırmayalım neyi nasıl yaşıcağımı kimseye sormıcam ben sadece öğrenmek istediğim bişey oldu için sordum

• Öncekileri Göster
  • Cık değilsin merak etme. (Haydar DÜMEN hep böyle diyor bu durumlarda)Madem bu işlere girişeceksin önce bilgilenmen gerekli. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp. :)

• :))

• abi zaten adam öldü ölecek postaya mektup yığarız sen merak etme =)

• Arıyorum desen önceden söylerdim ben KoyBoy :))
      Bu defa ona sormadan kendim cevap verdim ama :)

• Öncekileri Göster
  • sanmıyorum da madem bu kadar evhamlısın neden ertesi gün hapı kullanmıyorsun?

• Kalmazsın korkma.Vajina orman gibidir bi sperm rahime ulaşıncaya kadar çok zorlu yollar kateder.vajinaya penis girmeden hamile kalmak neredeyse imkansızdır.Çok bahtsız değilsen ;)evli arkadaşlarım var hamile bırakmak için eşlerini aylarca uğraşıyorlar :D

• haydar dümenler atılsın =)

Kızlar Ne Diyor 6

• mucize bekliyorsun

• Hayır degilsindir

• hayır imkansız.lancet'e katılmaktayım hatta=)

• Hadi üstüne boşalsa tamam anlıcam ama vajinana girmemiş üstüne boşalmamış spermlerle etkileşim içinde olmamışsın bile ilişkiye girmeden hamile kalınır evet ama nasıl kalınır biliyor musun eğer üstüne boşalırsa kalınır oda 100de 2 ihtimal o ihtimalde olursa tabiki

• normal bir beraberlikte bile hamile kalma olasılığı çok zorken sen sürtünme yoluyla nasıl hamile kalabileceksin ? ayrıca boşalmadan sperm nasıl gelebilir, üstüne boşalmadıysa hele yüzde 0.01 lik ihtimal dahilinde bile değilsin

• asla böyle bişey olamaz öpüşmeyle hamile kalma gibi soru olmuş seninki...

• optugume gore senı %99hamılesın meta :)) :)))

• bende hamilemiyim acaba aşkım:)))+1

Yükleniyor...