• Sor
  • Bence

Erkekler neden bu kadar seks düşkünü?

Erkekler neden bu kadar seks düşkünü? Erkekler neden sekse düşkün bu kadar?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Biraz türkiyeye has bir ozellik bu. Cinsel bir devrim yasayamadık daha, yeni yeni acılıyor erkeklerimiz, o nedenle akılları cinsellige kayabilir cok dogal. Oysa cinselligin gayet dogal birsey olarak algılandıgı bir ülkede yasasaydık kimse ona takılmayacaktı. mesele ülkemizde kızlar da cinselligi bastırma konusunda cok takintili. cinsel hisleri oldugunu gizlemek gerektigini düsünüyorlar, cok ayıp yasak edepsiz birsey olarak algılıyorlar. Tamamen kültürel demek isterim buna.

• Türkiyeye has bi özellik diyerek hep Türkiyemizi kötülüyorsunuz. avrupada ki adamlar hiç sex düşkünü değil zaten bi bizim Türkler abaza. adamlar lise çağında 10 tane kızla yatıyor onlar abaza olmuyor biz abaza oluyoruz adamlar ikinci buluşmada yatıyolar ortada amaç belli sex. hep konuyla alakasız soru neden düşkün cevap türklerle alakalı bişey saçma

• baştan oku evladım. Türkiyeye kötü bir şey demedim. Hayatında kültür lafını duydun mu acaba? Bir kültürün diğer kültürden farklı olması , birinin diğerinden kötü olması anlamına gelmez kültürel farklılık. Boş yaygara yapıyorsunuz.

Erkekler Ne Diyor 36

• istekli olur tabi kac yılın patlaması yapılır eşide aynıdır zaten

• hormonlarrrrrrrrrrrr :)

• :)) thanks

• yerim senii :)

• ^^ sağol

• "Alışmış kudurmuştan beter" derler azizim.

• Sana da hep abazan denk gelmiş be gizli...Olan ben ve benim gibi centilboylara oluyor.İki abazan yüzünden, bütün erkeklere abazan damgası yapıştırılıyor.

• evet fazla istekliyiz.düzenli yapmak.

• ben nasıl istekliyim bir bilsen

• ne konuda istekli gördün evli erkekleri?

• istesksiz kadın yoktur içindeki kadını çıkaran erkek yoktur. normal zamanlarda isteklerini bizden daha rahat bir şekilde bastırırlar o yüzden bize abaza diyorlar :)

• kadınlarda erkekler kadar düşkün ;)

• belkide hergün aynı kadınla birlikte olmaktan bıkıyorlardır. ya da evlenince seks hayatları bitiyor olabilir.

• ben evli değilim ama bak bizim oralarda bir laf var aklım başıma gelinceye kadar anlamamıştım "bekarlara dur, evlilere bir daha diye" çünkü onlar cinselliği devamlı yaşamaya başladıkları için daha çok ve daha değişik istiyorlar. ama bu eskiden di birazda. şimdi birlikte yaşamak vs de var sonuçta

• istekliyiz evet evli olmadan da yani

• Evli erkeklerin genelde istekli olmamaları lazım sürekli ilişkiye girme fırsatları varken anlamış deilim

• bu siteden mi? abaza kaynıyor kızım bura :) buradan öyle kolay kolay güvenmediğiniz insana telefon numaranızı vermeyin. sonra numaralarınızı etrafa dağıtır bu şebekler. yüz alamayınca

• Siteden falan değil normal arkadaslarım

• bulduğun erkekler abaza bütün erkeklere suç atma.

• evlisi bekarı yok erkekler bence aynıııı

• bir erkek olarak bende bunu anlamıyorum, bu yapmaya çalışan kızlarımızda var ne yazıkki, sen bunun nedenini anlayınca bizleride aydınlatırmısın?

• toplumsal bi yara. biçok erkeğe göre durum böyle ama esas problem ve çözüm önerileri önemli.

• Bu aslında doğanın kanunu. Ancak şöyle de birşey var ki çoğu bayanda erkeklerden daha ok bunu yapmak istiyor. Kafalarında bir yerde cinsellik ile ilgili mutlaka birşerler gizlerler. Bunu kimse inkar edemez. Ancak elbette ki erkek için, özellikle 14 yaşından sonra bir zihinsel düşünce olarak başlar ve zaman içerisinde bir ihtiyaç halini alır.Bunun önüne geçilebilir mi? Kesinlikle geçilemez.

• Peki merak ettim, bir erkek cinsel ihtiyaçlarını karşılayan, üstelik sevdiği tek bir kızla yetinebilir mi?

• Öncekileri Göster
    • Aydınlattın, teşekkürler.

• Lafı bile olmaz.

• zevkli şeyleri neden sevmesin erkekler

• Türkiye bir bu konuda açılamadı .

• malzeme veriyorsundur karşındakine o da cesaret buluyordur

• İşte hiçbi şekilde yüz vermıyorum. Direk seni yerim diye baslıyolar sinir oluyom

• Dilbilgisi sorularımı çözer misin..

• senden sonra soru soran bir bayan var. onun gibi nice soru soranlar. bunlara bakınca senin tezin yanlış oluyor. kız azdım yardım edin diyor. buna ne dersin?

• onlar istisna derim .zaten azgın olanlar bu sitese toplanmış.

• evlenince nedense azgın sular duruluyor. senin dediklerin başlıyor. bundan şu anlaşılıyor. evlenesiye kadar erkeklerin zaafı olan cinsellikten faydalanıp kapağı atınca olay bitiyor. baş ağrısı kıç ağrısı bitmez. ilgi alaka biter. cilve bile yapmaz. monoton boktan bir yaşam

• ee kadınlar olduğu sürece erkeklerin seks düşkünü olması normal..karşısında göğüsler dudaklar kalçalar bebek gibi yüz olunca erkek ne yapsın ki...kadının varlığı erkeği seks zevkine itiyor zaten..

• zina yapan insanın gözü asla doymaz(kadın ya da erkek) aşk yoksa seks hayvani bir çiftleşmeden farksız olur evli insanlar eşleriyle fazla seks yapmaz çünkü sevgi cinsel duygularını bastırır

• sadece erkekler mi?

• kızlar daha düşkün lakin toplumumuz ileri batılılar gibi olmadığı için düşüncelerini açığa çıkaramıyorlar bu da erkeklerin daha çok sex düşkünü olarak gösteriyor

• siz kızlar erkeklerden daha çok düşkünsünüz..

• bence bunun cevabı kızlar neden bu kadar seksi olmalıydı :D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 10

• denk gelmemişsin bence. geneli istekli. sevdikten sonra sevişmek güzeldir

• Kadın doğası gereği seks istemez gibi bir olgu yok. Seks erkek kadar kadın içindir de.
    Kadın seksi istemiyor değildir, karşısındaki erkeği istemiyordur genelde.

• doğru söze ne denr :P

• peki kadınlar neden bu kadar seçici?

• sen seçmezmisin sevişmek istiyeceğin kızı? eğer nefel alsın yeter dersen bi camı aç hava al...

• İstekli olmadığımızı kim söylemiş :)

• çoğunluk öyle .

• öylemi ya :))

• Öyle ya :)

• Sanalda herkesn icindeki seytani duygular cikiyor.sana oyle gelms olmali

• yok öyle değildir diye düşünüyorım

• Öncekileri Göster
    • yaa bırak işte en son yorumu ben yazmış olayım. bir saaattir bunun için kasıyorum. illa ki cevap veriyorsun. canın mı sıkılıyor nedir

• gıcık şey :P

• çok klasik olacak fakat erkekler bu kadar sex düşkünüyse bu üçüncü şahıslar nasıl cinsellikleriyle ilşkileri mahfedebiliyor..aslında kadınlar da düşkün. tek farkı kadın kendini kontrol ediyor ya da bir amaç uğruna kullanıyor cinselliği..erkekse zevk almak için :)

• son cümleye katılıyorum. Kedi haklı beyler

• :) kediler her zaman haklıdır..:P

• evet canım fazlasıyla istekli oluyorlar her gece istesen her gece yaparlar...

• aynennnnnnnnnnnn

• benim erkek çok samimi arkdslarım var küfürü açık konusmayı bırak yanımızda asla birinede küfrettirmezler, seks konusu açıyorlarsa konusmayacaksın arkdas konsunda sıkıntın var sana yanlıs gözle bakabilirler kenedeni doğru ifade edememiş olabilirsin veya..

• Olabilir bilmiyorum. Bende isterim kardeş dediğim erkek arkadaslarım olsun cünkü bazen kız arkadaslardan daha iyi anlıyolar seni. Ama hepsi baska gözle bakıyo

• ben isteksiz değilim erkekten daha çok isterim, ama bu erkeğe bağlı tabi işini biliyorsa...

• Kocası çekici değildir... Eğer evli olduğu halde istemiyorsa... Kadınlar çok arzuludur ama doğaları gereği en sağlıklı en güçlü en iyi görünen erkeklerle beraber olmak isterler (çoğunluğu). Adam yeteri kadar iyi görünümlü değilse, kadının hevesi kaçmıştır.

• hahah ayol neden olmasınlar.. zevkli şeyleri kim sevmez :)

• sende seviyorsun bende seviyorum herkes seviyor

Yükleniyor...