• Sor
  • Bence

Yapay vajina tavsiyeniz var mı?

2 Haftadır muhitimden uzaklardayım. Haliyle sekste yapamıyorum sevgilimle.Flesh light türevi bir yapay vajina alayım diyorum. Eskiden kullanmıştım ama sonradan titreşimlileri çıkmıştı. Deneyememiştim. Marka, model olarak fonksiyonel türden tavsiyesi olan var mı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kardeş bir mavi büyük çöp poşetleri oluyoya onun yarısına ( nasıl popo seviyosan büyük küçük :) ) ona göre su koy sıcak olsun ama kaynar olmasın dikat et suyu doldurdugun kadar bagla kaldırınca popoya bnzio zaten arasına sabun sür git gel yap takıl sabaha kadar hem paranda cebinde kalır :D

• muhahaha acayip güldüm ya, doğrudur bu yöntemi söyleyen çok oldu ama gerek yok be arkadaşım. bunu yapana kadar İngiltere kraliçesi ile takılırım daha iyi : )

Kızlar Ne Diyor 5

• oha öyle bişey mi varmış çüşanzi

• Bknz: @mikrop 'a verdiğim cevap.

• gazeteden ilanlara bak bayandan az kullanılmış vajina diye görürsen al

• :) söylediğin tam bir ironi. Ama olsun espiri espiridir. +10

• Yok daha neler:)Bu yapay vajina çıkmamıştı.Oda çıktı tam oldu:)

• Yeni mi görüyorsun ? Yıllardır var bu. Hatta 3 yıldır cyberwoman var.(siber Kadın). İnsan derisine çok yakın ve hissi hemen hemen benzetilen bir şeyden yapıyorlar. Bildiğin Cansız manken boyutunda. Yaklaşık fiyatı 9000 falan. :)

• fiyatı 9000 euro. işaret olarak yazmıştım ama filtreye takılmış herhalde

• İlkkez burda duydum böyle bişey.Yapmışlardır ne diyim:)

• benm bildiğim var bitane sitede arat boastiful nickli bi üye hemde yapay değil bildiğin şey :D gece gece böle soruları okuyup okuyup ıslanmak sonrada derin bi içç çekipp uyumaak :D hayat ne zor :D

• buyur burdan yak:D

• Öncekileri Göster
    • kötü bişemi bu ? bence iktidarsız olan erkeklerde gelip okusun burdakileri gidip yatağa çok iktidarlı birine dönüşür:D

• yok canim niye kotu birsey olsun

• ayy neler çıktı yahu Allahtan sevgilimin haberi yok o yapay vajinayı kıskançlığımdan ölürdüm :D

• :) Benim ki dedi zaten dayanamıyorsan al bari rahatla. Biz alıştık 3 saat ilişkiye açıkcası zor geliyor, Alışmış kudurmuştan beter bir kere
      Bu akşamda şairliğim tuttu herhalde her cevaba birşeyler ekliyorum nedense (Bak buda uydu :P )

• al mı dedii :D ben olsam onu alır kafasına geçirirdim :D

Erkekler Ne Diyor 9

• fleshlight stamina unit tavsiye ederimhem süreyi uzatmak için antreman yaptırıyor hemde elinden daha zevkli evet denedim.

• hiç para verme kardeşim bardak scotbrite sunger eldıven bırde vazelin ısını gorur

• Gençliğin yıllardır en yakın dostu olan hacı şakir neyine yetmiyor kardeş, sen gelmiş yapay vajina diyorsun :D

• : )Tercih meselesi.

• elimiz kolumuz var gerek yok bee masrafa ziyana :)

• fleshlight'ın da titreşimlisi var ki. Bende STU var, titreşimi denemedim. İstersen google'da arat, tr distribütorünü görür, oradan da güzel şekilde alırsın istediğin modeli. Epey birşeyler getirmişler.

• internete bak ne ararsan var orada...

• vay ananasini bu ne zaman çıktı

• Günaydınlarrr, daha neler çıktı. İnsan derisine yakın tene sahip mankenler bile var. İlgililere tabi.

• sağ elinle mutluluğu paylaşsana :D mistik clasik yöntemler işte ne diye marka model vs :) kasma boşver bak hanımlar da kıskanıyor :) yazık değilmi :D koptummmm :III :D

• :):) koptum

• sol el FTW

Yükleniyor...