Ön sevişme nasıl olur?

hayat kadını ile cinsel birleşme gerçekleştirmeden ön sevişme yapmak ve ilk olarak vücudu tanımak nasıl olur tecrübe konusunda ? Dalga geçmeden cevap verirseniz sevinirim.hiç bir cinsel ilişkim olmadı.sevgilim de yok

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hadi cinsel ilişkiyi anladık (hayat kadını ile olacağına elizabet daha iyidir) birde ön sevişme yaşamak istiyorsun bunu nasıl miden kaldıracak. Kadının üzerine senden iki dakika önce boşalmış olabilirler, oral yapmış olabilir. Birisi göğüslerini yalamış olabilir ve kadın duş dahi almadan senin karşında olabilir.

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapma ön sevişme falan. O kadının üstünden kaç adam geçti kim bilir, kaç kişinin dili değdi o vücuda.. İĞRENÇ.Zaten ilişkiye nasıl giriyorsunuz böyleleriyle bilmiyorum, nasıl bir mide.

• mide ile ne alakası az havalı olsun kızlarda reddetmesinler erkekleri adam sevgili bulamamış demek ki

• Zorunda olmadığını düşünüyorum.yani aids falan bulaşır,hem bikere yaparsan hep istersin ne cepte para kalır ne de sende sağlık.nefsinize yenilmeyin.mastrübasyon neyinize yetmiyo ki

Erkekler Ne Diyor 7

• Gider Şişmeyle sevişirim daha iyi o kadına en az kaç kişi binmiştir o vucuda temas bile etmem yani :D edersemde Eldiven filan takarım yani :D

• hastalığa davetiye olur.

• ne gibi ?

• Öncekileri Göster
    • afedersin ama gunde kaç kısıyle yaptıkları belli değil, miden alacak mı ?

• Çok çok teşekkürler.fikir almak istedim sadece.sağolunn

• ağzını yüzünü bir yıkat sonra seviş iyi olur direk girmek pek iyi değil

• Sıçtığım bokla sevişirim o kadınla sevişmem :D

• arkadaşım hayat kadını ile yapma ben bir zmnlar mahalleden sevdiğim bir kardeşimi bağımsız çalışan bir hatuna götürmüştüm tabi hatun tecrübeli bizimki tecrübesiz olunca ister istemez bu bizim kardeşin içinde bir acabaya yol açmış hani hatun nice yapraklar yemiş götürmüş bizim eleman acaba tatmin edebilirmiyim yaa heyecandan erken boşalırsam vb. düşüncelere girince alet kalkmamış. sonradan bu bir kaç kardeşimin daha başına geliyor ilk olacağından senden kat kat tecrübeli bir kadınla birlikte olmak olmaz.

• ön sevisme sexte cok onemli ancak hayat kadiniyla bunu ne kadar guzel yaparsin ki o seni sen onu hic tanimiosun onda bikmislik varsa hele ne kadar kisa sure kalirsam benim icin ii mantii vardir kendilerinde yani onceden taniyip iyi vakit gecirmissen iyi sevisme olur buda ilk fandevu yerine 2-3. Randevularda o seni sen onu tanidikca olur kaliteli sex malesef parasinida versen osenden hoslanan kadin gibi sevisemez

• sevgilim olsa bile bu derece ileri gitmeyi düşünmüyorum.ayrılık da var işin ucunda ama bana ters geliyo sevişmeler falan.bilmiyorum kafam karısık

• Biz insaniz hayvanlarin yaptigindan bir farkimiz olsun dime sadece vucud degil kalpte isteyince sex super bisi oluyor sen bilirsin

• Hayat kadınıyla ön sevişme kısa olmalı.

Yükleniyor...