Kuzenim, penisinin boyunu yorumlamamı istedi. Sizce kabul etsem ne olur?

Gizli Üye
Kuzenimle aramız çok güzel. Herşeyi paylaşırız. Daha önce de anlatmıştı, penis boyuyla ilgili çelişkileri varmış. Dün yine bahsetti. Ve sana fotoğraf göndersem küçük olup olmadığını söyler misin dedi. Daha sonra karar vereceğimi söyledim. Tamamen iyi niyetli söylediğine eminim. Sizce kabul etsem ne olur?
Güncellemeler
+1 yıl
Ahlaksız ahlaksız yorum yapmayın. Abazan sürüsü.
Kuzenim, penisinin boyunu yorumlamamı istedi. Sizce kabul etsem ne olur?