Eşinizle ağda yaptırmadığı dönemde ilişkiye girer misiniz?

Sorum evli erkeklere eşiniz ağdaya gidiyor 2 hafta hiç kıl tüğ hiç birşey yok tertemiz fakat 2 hafta sonunda tüğler doğal olarak çıkmaya başlıyor ve tekrar ağda yaptırmak için uzamasını beklemk zorunda.. bi süre içinde eşinizle ilşkiye girermisiniz vajinada tüğ olması durumunda yada bu sizin için hiç sorun değil o an gözünüz hiç bişey görmez mi lütfen samimi olun ?

Güncellemeler:
bende evlencem ağdaya kuaföre gidiyorum uzun zamandır ama bunu çok düşünmeye başladım eşim için sorun olur mu diye.. ama hiç rahat edemem beni öyle görmesnden :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence saçma bir düşüncee.. Eşin sonuçtaa seni her şekilde her halinle kabul edicektir tabi ki. Ve abartı bi şekilde kıl olmadığı sürece senden uzaklaşmaz... bazeenn erkekler hafif kıllı olmasındanda hoşlanıyoor bunu dert etme bence sen zaten düzenli gidicekmişsin :)

• yok bu sorudan sonra :D

• bi bak bakalm.. yoksada ekle :)

• ben tanımıyorum seni ekli olabilrsin ama

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 15

• Bana sorarsan vajinanin tuylu olup olmamasi hic sorun degil. Hatta bazen tuylu olmasi daha seksi geliyor.

• Ben çok seviyorum kız arkadaşımı. 8 yıldır beraberiz, yakın zamanda evleceğiz. Temiz hali neyse, kıllı halide odur benim için. Temizken ilişkiye giriyoruz kıllı halini özlüyorum:) sonra uzuyor bu sefer belli bir aradan sonra temiz halini özlüyorum. Bu bizim için sorun değil sadece bi değişiklik. Tüm vüzudu epilasyonlu ancak o bölgesine epilasyon yaptırmasına ben karşı çıktım. Çok asil biri ancak beni üzmek istemiyor. Neyse bence dert etme seven erkek bi orandaki doğal olay için senden soğumaz.

• tüy doğrusu..temiz olsa iyi olur

• Benim deneyimim yok ama vajinal birleşme yaşarım sanırım ama oral hoş olmaz bence.

• bencede

• Pürüzsüz ciltleri tercih ederiz genelde ama vajina konusunda Türk erkekleri olarak Kıllısını tercih edenlerimizin sayısı herhalde daha fazla. Ayrıca tek tek inceleyecek halimiz yokya. Bizler sizlere göre kıl yumağı durumundayız. (kıllıyız demiyorum size kıyasla öyleyiz) Bu durumdan sevgilim rahatsız olmuyorda ben niye olayım değil mi. Sorun olmaz sonuna kadar seks ...

• hiç yok değil ama çok ince karşıdan bakınca belli olmuyo dokununca çok az ama yinede alıyorum tabi

• sevgilin icin bir avantaj aslinda. benim buturden durumlarda insanlara tavsiyem los isikta iliski yasayin.hem huzursuzluk ortadan kalkacak hemde sehveti fantesiyi arttiracaktir. sevindim senin icin :) guzel birsey peki sormak istiyorum bacaginin ustunde de yok mu? diz kapagindan yukarisi icin konusuyorum. sifir mi ? kumralim dedigin icin soruyorum.bu arada ing.klavye kullaniyorum. idare edin

• bde ben kumralım hiç biyerimde kıl yok öyle kollarmda bacaklarmda falan yok fazla

• tabikide ben daha bile çok severim

• tüysüz ve pürüssüz olmalı bence

• önce bi tüylü deneriz, sonra tüysüz, hangisi tatlı olursa ona göre çözüme bakarız

• Herzman temiz ve pürüssüz olmalı...

• Evli değilim ama yinede cevap vericemTabiiki kaymak gibi bir teni olunca çok daha hoşuma gider ancak tüyleri olması ilişkiye girmeye bir engel teşkil etmez. Uzun değil ama az belirgin tüylerde çekici ve tahrik edici olabilir. Yani uzamanın ilk aşamalarında da kadının avantajı vardır. Sadece oral yaparken rahatsız olurum ve fazla yapamam.

• benim açımdan bir sorun olmaz bende uzatırım o zaman uyumlu oluruz böylece :D

• ben olsam iğrenirdim ve o görüntüyü gördükten sonra yataktan kalkar salona oturur ve sigara içerdim yakına yakına.hem erkek içinde rahatsız edici bir durum oluyor.o yuzden asla istemezdim baska türlü ihtiyacımı gideririm daha iyi

• bnce glmez

• tabiki zevk meselesi.bana iğrenç gelirken belki baskasına zevk verebilir tahrik edebilir

• o zmn bekliceksn karını

• çok samimiyim hiç birşey olmaz, bu konuyu daha önce tartışmıştık hatta, bazıları öyle sever hatta. Fakat ben bunun dılarda yapılmasına karşıyım pekala evinde kendisi de yapabilir...

• yok oda benim gibi sever ama beni çok seviyo kaç sene bekledi katlanır heralde o kadarına o konularda anlayışlıdır da ben yine görmesini istemezdm

• ama anladığım kadarı ile bu daha çok senin hoşuna gidiyor, sen böyle zevk alacağını düşünüyorsun, eşin böyle düşünmüyor olabilir..

• yok lazer yaptrmak istemiyorum işte bende parlak olmasını istiyorum ilk ağda yaptırdğmdaki gibi

• Öncekileri Göster
  • onun herşeyini severim yeterki kadınım olsun her yerini öperimm?

• elbette 2 haftalık kıldan problem olmaz...yani uyar...:)))

Kızlar Ne Diyor 3

• ağdaya gitmeyin lazere gidin ben öyle yapıyorum böyle bir sorun kalmıyor :)

• yok kullanmıyorum acısıda öyle dayanılmayacak gibi değil hiç kıpırdamadan durabildim ki ben hassasım :) sonrasında biraz yanma oluyor bazen onun içinde bepanten sürüyorum

• tebeşir çok acıyo mu bende gidicem de emla diye bi krem var onu almadım henüz sende kullanıyomusun ondan

• :)

• Öncekileri Göster
  • Bir kere o tüğ değil canım tüy.Ayrıca ağda ile o kadar kısa sürede çıkmaz 1 ay sonra çıkmaya başlar, temizliğe önem veren bayan 1-2 tane olsa bile alır.

• İyi tamam görünüyorsa ağdayla çekilir o.

• oof anlamıyosun sen. tutcak kadar uzamıyo hemen küçük küçük belli oluyo o zmanı soruyorum

• Alınır mutlaka yada kendinde alabilirsin ne bilim eldivenle al falan

• Öncekileri Göster
  • Yani erkeklere sormuşsun ama ben dışarda değil evde kendim yapıyorum fakat eşime sorun olmuyor.. Hatta bazen kendisi fantezi niyetine kalmasını istiyor :)

• Eşim pek sorun yaratmaz tüylerden dolayı o sorun yaratmayınca bende dert etmedim.

• benimde ilk iki hafta sıfır tüğ 4.hftanın sonunda anca uzuyo gidiyorum ağdya regl bitnce.. bişey demiyor mu eşin sende sorun ediyomuydn başlarda

• 2. hafta yada 3 e girerken çıkmaya başlıyor

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...