Erkekler nelerden tahrik olurlar?

evet bu soru belki de 5807534567 kez sorulmus olabılır ama bı de ben sorayım dedim çunku merak edıyorum. mesela ben bir bayan olarak oyle kolay kolay etkılenmem.. baylar dekolte, parfum kokusu, bakıslar, dar kıyafetler v.s gibi seylerden etkilenir mi? ve atıyorum yanında sevdığın kız var ve dekolteli bir bluz giymis sinemadasınız bakıp içiniz gidiyo o anlar ne hissedersiniz?

Güncellemeler:
peki öpusurken direk aklınız oraya gider mi yoksa duygusal bıseyler mı ıfade eder ?:D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bu sorunun cevabı ne yazık ki görecelidir. Yani kimi erkek mini etekle tahrik olur, kimi göğüs dekoltesiyle, parfümüyle, kimi kızın şuh bir bakışıyla bile hatta bazi abazalarda hiçbir dekoltesi dar giyimi olmadığı halde kız olması bile yeter olsun tahrik olur. Buna en güzel örnek hiçbir şeyi görünmeyen kapalılara bakıp iç geçiren kapalı fantazisi yapanlar. Yanımda sevdiğim varsa mini etek giymişse sinema da müsaitse olay biter zaten. :)) Beklerim sevişme sahnesinin gelmesini hissettiklerimi yansıtırım sonra :))) Nasılsa o sahnelerde kimse etrafa bakmıyor ki. Pür dikkat perdeyi izliyorlar :)))

• Aşık olamadın madem neden yapıyorsun sex? Deli misin :)))

• nolcak bu halim bılmıyorum dediğn gbı daha asık olamadım ben

• Ozaman 2 ihtimal var: 1- Sorun sende sen hissetmiyorsun soğukluk olabilir. 2- sorun yine sende :)) daha doğrusu bu çocuğa tam yoğun duygular beslemiyorsun ki seni heyecenlandırmıyor. Yoksa bırak öpmeyi elini tuttuğunda heyecanlanman lazım. Öptüğünde sulanırsın azda olsa. yani hissedersin öpüşmedeki duyguyu.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 17

• vala dekolte kıyafetten göğüsleri belli oluyorsa ben çok tahrik oluyorum ya da zayıfsa ve dar giyinmiş göğüsleri dikse acayip tahrik oluyorum ister istemez bakıyorum

• O anki duygu, dokunuşlar, ten uyumu, Bakışı,kokusu.. Çok şey etkileyebilir. Seviyorsam ondan başkasına içim gitmez ve hep onu isterim.

• Kulak memesine yapış em yeterli.

• bu nasıl bir rakamdır. :D cep nosu gibi :D:D

• o dedikerin değilde bunlar beni etkiler...

link

link

• yoo değilim. ciddiyim.

• şakamısınnnn

• Çıplak kadın görmekten artık hiç birşey tahrik etmiyor. Ancak kendimiz istediğimizde düğmeye basıyoruz ve mekanızma çalışıyor.

• eger sevdigim kişi varsa zaten o dekoltelı kişiyi gözüm görmez ki :D

• hayır ıste o dekoltelı kısı sevdığın kısı zateeen:)

• Gizli kızzz ben seni tanıyommu de bakim bana :))))

Kızlar öpüştüğünde hormonlar devreye girer hemennnnnn...

Erkekler öpüştüğünde ise kan dolaşımı hızlanır ve tepkimeye uğrar, sende bunu çok sert bir şekilde hissedersin... :)

Erkekler le kadınların duygusallık anlayışları çok farklı bunu neden hala anlamamakta ısrar edersiniz bilmem ki...

• :D

• Bir bayanla dene ozaman, en aznından türün belli olsun :D

• daha once de hıc kımseye karsı hıssetmedım. tuhafım bu konularda bıraz ya :)

• Öncekileri Göster
  • kaybedenler külübündeki sahneyi yapardım :)

• napacan? tecrübe et kendin bul:))))

• demekki iyi tecrübe etmiyorsun yad denek ya da deneklerin işi bilmiyor

• tecrubelerım sonucu anlıyamıyorumm

• erkeklerin cinsellik dürtüleri görüntüseldir kadınlarınkide dokunsaldır kadın bakar hiç birşey hissetmez erkek bakar tahrik olur bukaar basit

• ıyıydı bu:)

• Kiz bu ne tlf numarasi mi

• hee:)

• sadece estetik güzelliği varsa bakarım.tahrik olmam tamamen göz zevki.

• "580 753 45 67" leeeeeeeeeen yoksa cep numaranı mı verdinnn bize ...:))))

• yok daha neler bee:D

• içimdeki volkan taşar ne hıssetmemki o dekolteye dokunmak isterim öpmek isterim okşamak isterim isterimde isterim ya buda sorulmazki ama bulan var bulayan var dimi canım çekti şimdi :(

• olunca öprsn

• yok kız ya hep boşa sıkıyoz senın gibi sevgilim olsaydı her gün okşar öperdim

• olur olur sıkıntı yok:)

• Öncekileri Göster
  • illaki etkilenir dar giyim, evde fantazi giyim dekolte hemen hemen her erkeği tahrik eder benide eder hoşumada gider

• yanımdaki ne kadarda sevdiğim olsa karşımdaki de yatakta arzuladığımdır :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...