Sevgilim satanist?

Gizli Üye
1 yıldır beraberiz. Onunla en güzel anılarımı yaşadım. Birlikte içtik, birlikte ağladık, birlikte uyuduk, alış verişe çıktık, resim çizdik, adam dövdük hatta. Öpüştük, sarıldık seviştik ama seks yapmadık. Neyse. Dün evine film izlemeye gitmiştim. Her zamanki gibi yemek yedik film izledik ve içtik. İçtiğimiz zaman bana aslında 8 aydır satanist olduğunu söyledi. İşte o an dünyam yıkıldı. Onu tanıdığımdan beri siyah severdi metal falan dinlerdi. Ama satanist olduğunda beraberliğimizin 4 ayındaydık. Yani hiç davranışlarından belli etmiyordu. Dün söyledi bana. İlk başta inanmadım ama sonra Satanic Bible getirmesiyle şok oldum. Hatta satanistlerden ibaret grubu varmış. Neyse dün kendisine bişey belli etmeden eve geldim ağlamaktan gözlerim şişti. Sevdiğim adamı böyle olması beni öldürdü. Din ayırımı yapmıyorum zaten dine bağlı birisi değilim ama satanizm sapkın bir dindir. Yani satanist ayinlerinde bildiğim kadarıyla kedi kesmek, tecavüz etmek ve hatta kendinize çok kaptırırsa yakınlarını da şeytan için öldürmek vardır. Çok korkuyorum ama çokta seviyorum. Fikrinden taşındıramam kendisini dinine karışılmasını sevmez. Ikilemde kaldım kafayı yicem ayrılmak istemiyorum da.
Sevgilim satanist?
22 Cevap