Erkekler nasıl mastürbasyon yapar?

Erkekler nasıl mastürbasyon yapar ? merak ettimmm...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kızlar nasıl yapıyorsa erkeklerde benzerini yapar. Yapay penis vb şeyler ile yapıyorsunuz ya, erkeklerde elle yapıyorlar. Penisini avucunun arasına alıyor ve başından yumurtalığına kadar indirip kaldırıyor. Bunu kremle yaparsan daha çok zevk veriyor, Kayganlık hissinden dolayı. Önceleri ben yaparken gözlerimi kapatır ve bunu bir bayanın yaptığı hayal ederdim. Eğlenceli ve güzel oluyordu. Daha sonraları Fleshlight çıktı. yapay vajina. Alıyorsun penisinin üzerine koyuyorsun onun içine sokup çıkartıyorsun. ciddi ciddi penise sokmuş hissi veriyordu. Kremsiz yaparsan tahriş olabilirsin vs vs gibi teferruatları var.

Erkekler Ne Diyor 58

• Ya Gulu Gulu diyerek..

• uygun bir ortam seçilir penis ele alınır başlanır elizabete.

• aynen böyle :D

• link buradan öğrene bilirsin teknelooji gelişyi artık ya ve senin o okşadın şey sizin şeyiniz iişte afrikada sünnet ediyorlar kızları orasını

• biri sabun olmazsa olmaz demiş yok öyle bişe onsuzda olur :D millette iyi yazmıs ha :D

• Yolda giderken asfalta sürtüyoruz aynı zaman da fren amaçlı. .. afasgsskskdjsk

• Pipimizi elimizin içine alıp okşuyoruz yukarı aşağı şeklinde, yaş ile alakası yok ben bile yapıyorum

• tek elinle sıkıca sarılacan sonra demir bir parmaklığı siliyor misali bi ileri bi geri seriii seriii

• :ddddddd

• genelde sağ eline tecavüz ederek

• 1 ay :D 19 yasındayım en fazla 2 gün duruyorum.. 3.üncü gün yapmazsam cok kötü oluyorum :D penisi tutarsın kayganlaştırıcı sürersin ileri geri yavaş hareketlerle başlarsın sonra hızlanırsın vee bomba patlar.. ^^

• google yi em :D

• Elle sanki penis vajinaya girip çıkıyormuş gibi ileri geri biraz yumuşak biraz sert okşanarak...

• Hey yavrularıma benim nasılda yazmışlar yaa koçlarıma benim ... Oturup bide video hazırlasaydınız arkadaşa ...

• 18-24 arasısın bilmiyomusun gerçekten bunu :D yazsaydın googleye görüntülü bulurdun

• sıklıkla yapmam, yaptığım zamanlarda da tek yapmam. partnerim ya yanımda olur ya da telefonda. herkesten farkli olarak ben sol elimle yaparim daha zevkli oluyor. derinliklerde gelen zevk suyu ile daha kaygan oluyor ve hazzin doruklarına erişiyorum.

• Soldan yapınca ne oluyo sagdan yapınca ne oluyo?:)

• hissiyatı, bir başkasının eli hissini andırır. en azından sürekli sağ el ile yapanlar için farklı bir tattır. sanki birinin eline vermiş gibi oluyorum :) sol eldeki o acemilik dolu hareketler bir yandan hoşa gider ama diğer yandan da konsantrasyon problemini ortaya çıkartır. denemeyenlere şahsen tavsiye ederim :)

• elektrik süpürgesinin yerde sürülen aparatı çıkarılmak suretiyle cavuş hortuma sokulur. elektrik süpergesi çalıştırılır. vakum işlevi gören elektrik süpürgesi aynı zamanda artıkları da içine çekeceğinden kir-toz-pislik bırakmaz. lan?! oğlum napıyosun?baba valla şeytana uydum...siktir lan bu şeytanın bile aklıma gelmez it oğlu

• durex masaj/kayganlaştırıcı jel ile harika oluyor, önemli olan mümkün olduğunca geciktirmek, ben genelde film seyrederken yapıyorum..çaresiz kaldığımda

• Anlatmasi zor ama istersen gosterebilirim:))). Hayalindekini kullanarak eliyle penisini oynar ve buyutur. Boylelikle zevke geldiginde de bosalir.

• bide bu var tabi link

• böyle oluyor :D link

• Fiziksel olarak canlandırmak istiyorsan, deodorantı al ve avcunun içine al ver parmakların ile sar mikrofon tutuyormuş gibi, sonra bir yukarı bir aşşağıya başından sonuna doğru hepsi bu kadar =)

• Bu arada Erkek cevap sayısı 31 olmuş

• kızlar nasıl yapıyor sen onu söle erkeklerinki pek iyi bi görüntü değil

• kınalıııı kekkklikkkk :D

• "önce bi sabun şampuan turu malzemeler alınır bir adet penise sürülür sonra ıster hızlı ıster yavas kavrayarak aşşa yukarı yapaılır :D ama bunları bıldıgını dusunuyorum :D

• malzemeleri bile yazmış adam :)

• ehehehe :D bilgisi tam olsun :D

• çok sık yaparlar elini malafata koyarsın aşşa yukarı aşşa yukarı tövbe ya

• al bir muzu dibini vajinana yerleştir. dışta kalan kısım penis olsun (testissiz penis)... :) bir eline kırem veya sabun sür... sabun süreceksen köpüklü olsun ki kaysın :)muzu avucunun içine alıp ileri geri yap... al sana clasik masturbasyon şekli...zevk kısmına gelince, anlatılmaz yaşanır ;)

• solak oldugum için sol elimle herkes yattıktan sonra gece 2-5 arası benim:D

• fazla merak cilde zarar

• haydar hocaya böyle sorular sorulmadı..hayal gücünü kullan

• Çok Basit bişey Güzelbebek Elinle Kavrıyorsun 31 kez aşağı yukarı Yapıyorsun ve Havai Fişekler Patlıyor Neşe doluyor İnsan : ))))

• 1 hafta zor dururuz, penisi tutup ileri geri yaparız

• Dusunursen istiyorsan sewiyeli sekilde konusalim ekle anlatirim civitmadan

• Biz deokşuyoruz ama 360 derecelik oluyo bana göre günde 1 ideal

• Özelden yaz ne merak ediyosan öğretelim burda herkesin içinde olmaz ki ;S

• rekorum 6 gün :)

• ben 2 günde bir yaparım duramam yapmam gerek

• bizde penisi alıp duvara sürtüyoruz

• genelde bi kız resmi varsa kağıdı eline alıp bakarak yada bilgisayardan kız resimlerine bakarak .. yada %99 u p*rno izleyerek bi el de kağıt yada mouse olur diğer el doludur ...

• videolarda hiç mi görmedin sanki sormuşsun bilmiomuşsun gibi :D

• Ellerini kullanırlar. Sağ veya sol elleri ile penislerini kavrayıp, aşağı-yukarı ritmik bir şekilde hareket edip, baş bölgesini uyarmaktan ibarettir..

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 3

• hahahaha :D:D Erkekler iyi yazmıs anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az:D:D

• ben hıç bırını yapmıyorum :D

• güldürdün ben kız.

Yükleniyor...