Isteksiz yapılan seks..

seks sırasında kadın istemıyosa ve erkek istiyosa kadının isteksiz olduğunu bile bile erkek zevk alabilir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence o zevk sadece otomatik alınmış zevk olur yani tamamen vücudun verdiği fiziksel tepki.Beynin senin kontrolün dışında refleks gibi tepki verir ya aynı onun gibi olur.Ama bence eşler arasında hani tıpkı filmlerde kalp atışlarının arttığı nefes alışverişlerinin hızlandığı sahnelerdeki gibi olmalı.Kadın erkeğe,erkek de kadına dayanamamlı,hani karnnda o böyle lavımsı bir his oluşur,sıcak bişiler akar o sahneleri görünce,işte öyle bir şehvet duygusu oluşmalı.Yoksa çok otomatiğe bağlar,robot gibi.

• anam cevvaba bak otomatiğe bağlamış

Erkekler Ne Diyor 17

• Zevk zevktir, istekli olan alır.

• o erkek her deliğe girebilecek erkektir

• Ben kesinleikle zevk alamam o an libidom düşer tabi oda düşer :)) surat yaparım

• yok .

• kesin zevk alır. Formatımızda illede karşılıklı zevk alıcaz bir duygu yok üzgünüm.

• almasalar tecavüzcüler olmaz herhalde

• ALIR ALIIRRR

• ben yapam tecavuzden farkı yok sonucta kadın istemiyor.

• bn almam kadın isteksiz olduktan sonra bir anlamı yok

• şahsen ben devam etmem kadın istemiyorsa.

• horoza sormuslar tavukmu yumurtadan cıkar? yumurtamı tavuktan?horozda ben işimi yaparım gerisine karışmam demiş

• hiç zevki olmuyor etkiye tepki olmayınca.ben ilişkı sırasında partnerımın zevk aldığını gördükçe o ilşkıden zevk alıyorum

• alamaz ve yapmam da .kız sevgilimi zorlamam .istemediği birşeyi yaparsam benden uzaklaşabilir .hele konu birde seks olursa .kızlar bu konuda çok hassas .

• malesef ewet haz duyar

• kadın istemiyorsa bende istemem..

• orgazm olur erkek ama kadının isteksiz olması erkeği rahatsız eder ! karşılıklı olmalı

• Her türlü alırız

Kızlar Ne Diyor 1

• tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın. yok istemiyorum benim hiç tadım yok diye diretirsen bilki bir gün başka bir kadın kapını çalacaktır

Yükleniyor...