Üst komşum yeni evli sevişme sesleri bana geliyor !

SiriSevecen
Arkadaşlar ben bekarım. Abimle yaşıyorum. Abim gece 2-3 gibi geliyo eve. Bizim üst kata yeni kiracılar taşındı. 10 güne düğünleri varmış. Evlenmişler ama düğünü geç yapıyorlarmış. Sadede gelelim. Bunların yatak odası benim odamın tam ters istikametinde ama benim odamın üstündeki odada da sevişiyorlar sesleri geliyo sinir oluyorum. Sinir olduğum resmen duvara vuruyor yahu :) çıkıp söylesem yanlış anlıycak söylemesem ben rahatsızım ne yapcam bilemedim :( İnleme sesleri bir yandan of ya böyle terbiyesizlik olmaz be arkadaşım cinsel ilişkininde bir adabı vardır di mi ama?
Güncellemeler
+1 yıl
Evet arkadaşlar kiracının ev sahibine olayı anlattım. kişilerle konuyu kapalı bir şekilde konuşmuş ama bu gece yine inadına daha şiddetli bir şekilde yaptılar. Sesler esnasında ev sahibini çağırdım buyrun dedim ben bu sesler varken ev içinde nasıl durayım. Doğru söylüyorsun dedi. Bir dahakine olursa dedi oğlum polisi ara dedi.
Üst komşum yeni evli sevişme sesleri bana geliyor !