Dolgun kadın mı yoksa zayıf kadın mı daha seksi?

erkeklere nasıl kadınlar daha çekici geliyor?gerçi sevgilim beni böyle beğeniyor ama 1.74 boy 51 kilo çok mu zayıfım sizce?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Boyun fazla güzel kilonda iyi ama 55 olsan tam süper olacak. zayıf olsun ama hatları dolgun olsun tadından yenmez :)

• sağol tatlım :) gayet iyisin sevgilin beğenmekte haklı

• sağol hayatım teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 41

• 1.74 boyda 55 kilo iyidir .

• Mümkünse dolgun olsun, elini attıgında bişiler gelsin, yoksa ne öyle kuru kuru.

• biraz balık etli olmasında sorun yok. yani aşırı zayıf olmasındansa iyidir.

• Çok zayıf değilsin biraz kilo alabilirsin. Gerçi anlattıklarına göre çok iyi anlaşıyorsunuz. Sorun yok o zaman.

• zayıf olmalı tosun sevmem

• çok zayıfsın türk kadını standartlarında değilsin + mı yoksa - mi sen karar ver

• zayıf

• Dolgun kadın

• Bu tarz sorular daha kaç kere sorulacak? 2-3 günde bir ayrı başlıklarda sorulup duruyor...

• cevap verme bu tarz sorulara

• hayır cok uyumlu

• Boydan kilodan çok hatlar daha dikkat çekici oluyor. Bel ve göğüs benim en çok dikkatimi çeken yer. Bence sen boy/kilo oranını boşver hiç takılma böyle şeylere, zaten sevgilin seni öyle beğeniyorsa daha söze gerek var mı?

• kalça önemli

• bence hatun dediğn zayıf olucak hiç beğenmiyorum kilolu ve balık etlileri Lıııyyy

• dimi ya :) bana kilo al diyen kızlar utansın

• kübraya + :)

• zevk meselesi sonuçta tahta gibi olmasında

• senin normal kilon 74 olması lazım.çok zayıfsın.kadın dediğin tuttuğun zaman ele gelecek.kemik torbası olmayacak.erkekler dokunmak hissetmek isterler bunu unutma .. bence.senin bu zayıflığın hiç hayra alamet değil.kadın benim gözümde bir meyve gibidir. az olanını istemem fazlası da zarar.ortayolu lazım gelir.buda otamatikmen balık etli demektir.

• Bence harikasin. Benim tercihim tamamne seni gibi olanlardandir. Minyon ve ince yapili.

• dolgun :)

• fotodaki sensen pek hoşuma gitmedin

• Balıketi kadın her zaman iyidir...Bence biraz zayıfsın. Birkaç kilo daha almalısın..

• ikisinin ortası

• evet zayıfsın ama zayıf olmak bi sanattır :)) ama merak etme erkeklerin çoğu zayıf bayanlardan hoşlanır :)) bir şey sorucam kaç numara ayakkabı giyiyosun :)

• 37

• gayette iyisin ... merak etme

• sanki biraz kilo ile herşey daha iyi olur senin için..

• 60 a dogru gel ve orda bekle :)

• Bi resmin olsaydı daha yardımcı olurdu bize bizce :)) + insan tipine göre de kimine kilo yakışır kimine yakışmaz, gıdısı çıkar orantısız kilo alır,belkide sana yakışıyordur, çok çirkinde olabilirsin, kalça ve gögüslerin yoksa biraz kilo almalısın...

• selülit yoksa problem yoktur :D

• bence süpersin tatlım sevgilin seni azat ederse ben burdayım ;)

• bence değil,elbette kalça ve göğüs ölçüleri önemli bu durumda...

• en güzeli orta olanı bence

• çok zayıf hoş değil bana göre senin 4-5 kılo alsan daha seksi olurmuşun gbime geliyor.51 boya göre ideal değil

• benim için önemli olan poposu. yuvarlak ve orejen yerleri dışa çıkıyorsa mesele yok.. sevişmek sevişmek

• Helal sana. Dolgun falan bahane manken gibisi en güzelidir.

• teşekkür ederim :)

• bence zayıf kadın...çokda zayıf değilsin..ileride terazide bir daha bu rakamı göremeyeceğin kilodasın...

• evliyim.eşimi aşırı çok sevdiğim için 60 kilo ama isterse 100 kilo olsun onu her haliyle kabul ediyorum. yani bu konu bence tamamen sevgiyle ile alakalı:)

• Bu soruya sağlıklı cevap verebilmek için kemiklerinin yoğunluğu bilmek gerekir.

• harika ölçüler hemde harikaaaaa

• taş gibisin :)

• sizin tür ne diye adlandırılıyor?

• erkek olunca abaza kız olunca kaşar deniyor senin gibi

• zayıf severim manken hesabı 0 beden

• 60 iyi dir boy is 190 olası lazım

• ewet çok zayıfsın bende 65 kilo falan olman lazım sıska kızlar itici geliyor bana ya

• oyle mı dusunuyor acaba erkekler..?

• benim adıma evet başkasını bilmem

• gayet orantili :))

• ikiside olur farketmez

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 11

• çok zayıfsın evet azcık ele gelsin ister erkekler genelde ama çok zayıf sevende var

• sen kendini beğeniyosan sorun yok

• bence 6-7 kilo eksiğin var. ama kemik yapısı da önemli tabi. buraya boydan fotoğrafını koy daha güzel yorumlar yaparız : p

• ben zayıf kadınları beğenirim 1 kilo daha ver

• teşekkürler hayatım :)

• :)

• zayıfsın ama bu kötü bir şey değil yüzün güzel duruyorsa ve bünyen kaldırıyorsa iyidir

• bende 173 52 ne kadar yakınız...ama bence kilodan çok hatlar önemli kilolu olmazsın ama popon büyük olur yada opon küçük olur aama göbeğin olur vs vs orantılı olmak lazım bi ara 55 olmuştu çok daha iyiydim bence almaya çalışıyorum şuan

• haftada 3 gün fitness yapıyorum hatlarım belirgin o açıdan sorun yokta acaba çok mu zayıfım diye düşündüm bir an :)

• Öncekileri Göster
    • o zaman hiç bi sorun yok bence ;) evet zayıfsın benim gibi ama batıcak bi zayıflık değil bizimki xD kuzenm 57 kilo ama nasıl bişeyse değmiyo bacakları arası ayrık ..öle iğrenç duruoki xD kilo almaya uğraşıyo aynı boylardayız ama değmesi için bence 65 olması lazım kötü bi drum ...şanslıyız :D

• hımm haklısın :)

• Canım yarım kadarsın kiloda :) 1.83 boy 72 kilo :)

• boyun süper :)

• teşekkürler :)

• keşke senin gibi zayıf olabilsem=( kum saatiyim='(

• ahahahaha koptum :) dime öyle ama.

• hiç memnun değilm ben zayıf olmak isterdim..

• boyum 1.65 kilom 48 göğüs bedenim 85 kalçam da çıkık sevgilim tapıyor adeta :O

• Beni 60 kilo 1.68 boyundayim.göğüsum 85,belim ince,popom çıkık sevgilim vücuduma bayılıyo mutluyum yani:)

• budur idealsin...göğüsler süpermiş...:))))

• ben 58 kiloyum boyumda 162 çok şişkoda değilim zayıfta sayılmam sevgilimsakın kilo verme diyip duruyor

Yükleniyor...