Öpüşme ve sevişme sahnelerinde oyuncular tahrik olmuyor mu?

öpüşme ve sevişme sahnelerinde oyuncular tahrik olmuyomu merak ediomda mesela erkekler saklayamaz ya ama neden hiç belli olmuyo yani ben farketmiom ya da onlar tahrik olmazmı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yönetmen hadi doğaçlama yapın derse, oyuncular kafadan olaya dalıp tahrik olabilir. ancak o oyuncuların etrafında en az 10 kişi oluyor, etrafta kameralar, ışıklar, yönetmen ikide bir sahneyi kesip baştan aldırır. oyuncu artık orada hissettiği duyguları değil, yönetmenin istediği duyguları vermek zorunda.sonuçta hepsi rol ve kurgu. doğrudan olayları çekseler belgesel olur. doğa belgesellerinde bile hayvanların doğal davranışlarını etkilememek için gizlice çekim yapıyorlar. mutlaka tahrik olan oyuncular da vardır ama zor.

Erkekler Ne Diyor 15

• tattmin ediyolar ama?!

• Olsada stop mekanizması var.

• belli etmezler izleyiciye. ama çoğu zaman oluyolardır

• onlar alışmış :DD kameraman işi zor :D

• valla o işi bende çok merak ediyorum amerikada ereksiyon olan erkeği setten kovduklarını duymuştum ama onlar alışık zaten işe başlayana kadar hareket yok bizim türk erkeklerinde durum ne hakkaten bend emerak ediyorum malum aklına gelince bile insan durduramıyo kendini

• o sahneleri yeni çeken birisi belki ama alışmış olan tahrik olmaz

• oluyorlar bence hatta Angelina jolie bir filminde bildiğin sex yapmıştı kameramanlar biz utandık onlar utanmadı demişti :)

• unutma onlarda insan ekteki linke bir bak..Ayrıca dizi setlerinde çalışan bir kaç arkadaşım var. bende onlara sormuştum..mesela ıssız adam filmindeki sahnelerden sonra baş rollerdeki sanatçılar set çıkışı beraber takılmışlar..geniş insanlar çünki link

• sahnede yapılırmı o ya :)

• düşün artık ne kadar tahrik olduğunu..hele ki jeni gibi bir hatun yapıyor..oy oy oyyy kaldı ki sevişme sahnesi çekilen dizi veya filmlerde bayan sanatçıların ıslanması belkide gizliden gizliye orgazım olmaları söz konusudur..

• Nasil belli olmuyor kac tane dizide basrol oynayan sevgililer gercek hayattada sevgili oldu

• bence kesin olurlar. en azından ben olsam olurdum. sen olmazmıydın ;)

• Ordaki atmosferle alaklı bir durum,çekim ortamı seks isteğini bastırmaya yetmemişse odun gibi olur alet :D

• tahriğin dibine vuruyorlardır :)

• setteki herkes sseni izleyince tahrikmi kalır lan :D

• pardon?

• Öncekileri Göster
    • he jeton yeni düstü tamam :D

• hehe süpersin :)

• kaşarlaşmış artık onlar uç noktada şeyler lazım tahrik olmaları için

• set çıkışı orjinalini yapıyorlar.

• okadr bekliolar yani

• bi yarım saat dişlerini sıkıyolar daa kamera önünde olursa p*rnoya girer olmaz.

Kızlar Ne Diyor 3

• biz burdan ölüp bitiyoruz onlara onlrın bide beraber oynayıp hayallerini grçeklestirme sansı var.Tahrik olmzlar mı yaw :D

• Zaten genelde bu tip sahneleri yaşayanlar özelde birbirlerinin sevgilileri oluyor ,yada sevişiyorlar sonradan ama kimsenin haberi olmuyor

• insan nasıl olmaz

• öpüşme sahnelerini tek seferde çekmiyorlar da ondan. Aynı sahneye 4-5 hatta 11 seferde çekenler bile var. Bence bundan dolayı bir süre sonra alışıyorlar, rahatlıyorlar.

• boşalmadıktan sonra öpüştükçe daha çok öpüşesi gelir insanın

• Öncekileri Göster
    • Bana bunu yapan set oyuncusu ertesi gün ölü bulunur :D :P

• Aynen : /

Yükleniyor...