Doggy'den tiksindim ya, neden temizlemiyorsunuz arkanızı?

Gizli Üye
hatunla ne güzel sevişiyorduk, bir doggy yapayım dedim arkasına geçtim. o popo deliğini görmez olaydım. etrafı siyah siyah kararmış böyle. niye oraya bakmıyorsunuz kızlar ya. benim bile daha temizdir oradan. bakım falan yok mu oranın, uygulayın işte.

düşünün artık yabancı kızların bile daha temiz :S hani en temiz millet bizdik

bir de kızların doggy'den neden kaçtıklarını şimdi biraz daha anladım galiba.

Doggy'den tiksindim ya, neden temizlemiyorsunuz arkanızı?