3 haftalik evliyim eşim bana hala dokunmadi, bu adamın derdi ne?

Gizli Üye
Arkadaslar 3 hafta öncesi dünya evine girdim, görücü usulüyle evlendik.. Eşim evlendikten beri bana hiç dokunmadi.. sürekli bahaneler uyduruyor, hastayım yorgunum vs gibi... acaba baska biri mi var diye telefonunu karıştırdım, internette bir sürü iğrenç sitelere girdigini gordim.. eşcinsellik alakali.. Ne yapmalıyım, direk soylememiyim telefonunda bunlari gordum diye? kac gündür gözlerim sisti aglamaktan lütfen fikir verin..
3 haftalik evliyim eşim bana hala dokunmadi, bu adamın derdi ne?