Vajinada sivilce!? Doktora gitmeli miyim? .

Biraz utanç verici soru ama başka hangi forumda soracağımı bilemediğim için sizden yardım bekliyorum. O yüzden saçma cevaplar yazmayın lütfen.Vajinamin dış dudaklarının tam kenarında, iç dudaklara yakın bir şekilde sivilce gibi bir şey çıktı, sıkamıyorum çünkü üzerine basınca çok acıyor. Arada sırada da kaşınıyor.Sizce doktora gitmeli miyim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• cok rahatsız ediyosa bnce git coğalmadan git görün derim bn

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence bir dermatoloğa görünmende fayda var.

• Sivilce sandığın şey belki daha tehlikeli bir şeydir bir doktora gitmende fayda var.

• Sivilceyse geçer yorma kafanı, 1-2 hafta boyunca geçmezse ozaman bi çare aramaya bak

• MERHABA MUTLAKA BİR CİLDİYE UZMANINA GİTMELİSİN HEMDE VAKİT GEÇİRMEDEN. SEN SİVİLCE SANIYOR OLABİLİRSİN. AMA EĞER YAKIN ZAMANDA TANIMADIĞIN BİRİYLE BEREBER OLDUYSAN BULAŞICI BİR HASTALIK KAPMIŞ OLABİLİRSİN. HATTA BU HASTALIĞIN DAHADA BÜYÜK ZARAR VEREN CİNSTEN OLABİLİR. SİVİLCE DEDİĞİN ŞEY UÇUK (HERPES) OLABİLİR. AHLİL YAPTIR UTANILACAK BİŞEY YOK BUNDA. ANLATTIĞINA GÖRE SİVİLCE DEĞİL UÇUK OLABİLİR.

• Temizliğe önem vermelisiniz.

• Zaten bu konuda çok titizim, her gün dusa giriyorum.

• Olur öyle ara sıra birşey olmaz. Sıkma kalsın zamanla geçer.

• mantara benziyor..kesinlikle doktara gitmelisin...

• Hijyen Önemlidir tabiki İdrar yaptiktan sonra kesinlikle peçete ile temizlenmelidir yanliz her beyaz noktali ve irinli semptonlar sivilce olmuyor maalesef genelde erkeklerde daha çok olan sigil dedigimiz bir durumda var siz genede bir jinekolog arkadaşima görünün tavsiyemdir...

• kıl dönmesi olabilir o

• temiz tut ve jilet kullanıyosan ters alma ve en sonuncusuda kendisi geçer uğraşma

• Merhaba,Hijyenik konusunda kulandıgınız aletlere dikkat etmenizi öneririm,hormonal bir etki oldugunuda dusunur isek ! Korkulacak birsey oldugunu sanmiyorum.Yinede kendinizi rahatlatmak amcli bir Jinekolog'a yada bir cildiyeci'e gorunmenizde fayda vardır...tsk. . )

Kızlar Ne Diyor 12

• yokk biraz daha bekleki her yerini sarsın ... Tabiki gidicen yarın ilk işin bu olsun ...

• ne kadar süredir var

• 2-3 gündür:S

• iltihaplı sivilce değil sanırım deri altında beze gibi bişey bir haftaya kadar geçer

• yavrum bu tür seyler normaldir. her kadinda var.zaman zaman gelirler sonra tekrar kaybolurlar. denildigi gibi temizlige önem ver ,arada bir kremle yada bitkisel yaglar ile yumusat. yoksa takma yani erkegin pek umrunda olmaz bildigim kadar :D daldimmi dalar ise cünkü sivilce mivilce baglamaz :) bazen deri atlinda toplanmalar oluyor iste bukadar :D

• uzun süredir varsa doktora git.

• bişey olmaz ondan geçer bir iki günden

• nasıl yüzümüzde sivilce çıkıyorsa oradada çıkabilir. bir hafta sonra hala orada olursa o zaman git doktora

• Doktorluk bir şey değil bu,sıkma hiç bırak o geçer 1-2 hafta sonra.

• doktorluk bir sey degildir. bekle bikac gun kotuye giderse o zaman gorun. oluyor bu tur durumlar.

• Gerçekten zor bi durum..

• 1ay

Merhaba arkadaşım aynı durumu yaşıyorum da acaba geçti mi noldu?

• cinsel bir ilişkiye girdinmi bir yakın zamanda

• Hayir

• Aynisi bendede cikti bi kac haftaya gecti yag bezesi gibiydi sikamiyodum icinden bisey cikmiyodu sikincada aciyodu gecti ama herkesdeki ayni degildir elleme derim ben :) doktora gorunebilirsin :)

• Aynen sivilce degil galiba, cok tsk ederim canim
      En iyisi doktora gözükmek:)

• rıca ederım canım haber beklıyorum :)

Yükleniyor...