Penisimi nasıl gizlerim? Eşcinselim yaratıcı arkdaşlardan yardım beklkiyorum

Gizli Üye
Özeliklere kızlara bu sorum çünkü kızlar daha yaratıcı oluyor :) arkadaşlar ben bir eşcinselim çok kadınsı giyinmiyorum ama bazen tayt falan giyiyorum ama tabi penisimi gizlemem gerekiyor çünkü çok iyi bir vücudum var ama asla sergileyemiyorum dar bişey giyince hemen belli oluyo :S sakın bana kestir falan gibi öneriler yapmayın onu bende biliyorum zaten onun dışında başka bir önerisi olan varmı? benim tek duyduğum yöntem önce penisi arkaya kıvırıp şu linkte kadının çoraptan yaptığı değişik şeyi giyimek böylece penis kıvrıldığı yerde kıpırdayamıyormuş böylece ön tarafın kız gibi duruyormuş sizce işe yarayabilirmi bu veya başka önerilere açığım? Penisimi nsl gizlerim? link
Penisimi nasıl gizlerim? Eşcinselim yaratıcı arkdaşlardan yardım beklkiyorum