Erkekler anüslerinin yalanıp parmaklasından hoşlanıp orgazm olurlarmış sevgilinizden karınıza bunu yaptırırmısnız?

Gizli Üye
evet bu artık bilinen birşey ilk duyduğmda garipsemiştim ama demekki gayler anüstende uyarıldığı için seviyorlarmış bunu... penis yalamak tamamda anüs yalamak nedir yalnız ya ve anüs parmaklamak nedir ya? bunun için dildo alıp karısına kullandırtan bile varmış yani karısı dildoyu kocasına sokuyormuş ve erkek böylece boşalıyormuş sekste durgun biri değilim ama ne biliyim tuhaf değil mi ya siz neler düşünüyorsunuz? sevdiği adama oral yaparım spermlerini bile yutarım ama anüse oral yapılırmı ya?
Erkekler anüslerinin yalanıp parmaklasından hoşlanıp orgazm olurlarmış sevgilinizden karınıza bunu yaptırırmısnız?