• Sor
  • Bence

Sünnetli penis mi daha güzel görünür, sünnetsiz mi, sünnetli penis neye benzer?

Sünnetli penis mi daha güzel görünür , sünnetsiz mi , sünnetli penis neye benzer ?

Güncellemeler:
kızlardan da cevap bekliyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kız bu soruyu sanki biryerlerden gözüm ıssırır gibi oldu hımmmm.Tabiki sünnetli penis daha güzel olur.Sünnetsiz penis hem pis olur,hem pis kokar,hemde iğrenç gözükür.Sünnetli penisin neye benzediğine gelince :)) çikolatalı dondurma külahına benzer.Anlaşılan sen daha penis görmemişsin.

• gözün biyerlerden ısırabilir tabiki de ...

• :))

Erkekler Ne Diyor 11

• Sünnetsiz penis füzeye benzer.

• Sünnetli penis her şartta sünnetsizden daha iyi.

• sünetsiz bi kere hijyenik değil çok kötü kokarmıs temizlik imandan gelir zaten :D

• Sertleşince üstündeki deri geriye kayıyor görüntüsü aynı olur. İnikken kalın bir solucan gibi :)

• sünnetli olmalı kesinlikle sağlık hijyen acısından gerekli...

• sünnet siz penis iğrenç görünür sünettli de zaten sünetsiz yok denecek kadar az :D

• salatalığın üzerine mantar koy , uzuuuuun uzuuun bak , o zaman anlarsın neye benzediğini

• bravo çok güzel anlatmışsın...

• Öncekileri Göster
    • 1bunun üstüne yorum yapmaya gerek yok. +1

• @doctorhouse teşekkürler :)

• hhjhjhj

• her ikiside ...sünnetli olan traşlanmış gibi duruyor...bence sünnetsiz olan daha fazla zevk verecektir...

• hiç mi görmedin ki soruyorsun çeşitlerini?

• evet görmedim

• google görsellerden bakabilirsin

Kızlar Ne Diyor 4

• sünnetsiz penis iğrençç.midemi bulandırıyor

• nasıl bişey ?

• Öncekileri Göster
    • hakkaten sünnetsizi nerde gördün_?

• ereksiyon halinde iğrenç olmaz o..sünnet derisi sıyrılır çünkü pns başını korumak sadece ilişki dışında ihtiyaçtır..sünnet bedenide hatta kişiliğide zedeler..kişi yok sayılarak..inşallah sünnet olan insaların sadece bedenine işler o yara kişiliğinede işlemez...

• penis daha çok bir ok a benzer damarlı yapısıyla fiziki görünüşü hoştur.dışı yumaşak derisi içinde ise sert bir kısım vardır. ereksiyon halinde bile hafif dokunuşta yumuşaklığı hissedersin. bizdeki klitorisin yerinde bir uzuvdur.sünnetsiz penis nette ara bul pek hoş bir görüntü değildir. sadece resimde gördüm ama ben beğenmedim. buruşuk deri yumağı gibi

• aynen sünnetli daha güzel :)))

• Öncekileri Göster
    • Herşeyi yanlış bliyorsunuz..bakımlı bir erkek ve bakımlı bir pns her halukarda sünnetsizken daha çok erotik duyulara hitab eder..tutupta sudan sabundan habersiz leş gibi adamı koy kapıya gitsin..ama böyle çok hoş görünümlü..etek traşı olmuş..sünnetsiz ancak bakımlı bir erkeğin ymuşak dokusuyla kayganlaştırıcı ihtiyacını bile ortadan kaldıran güzel dokusunu beğenmemek için nedeniniz olduğunu sanmıyorum..sünnetli pnsi kazık gibi kaba ve çok çirkin buluyorum bildiğin odun sünnetsiz pns yumuşak hoş.

• O sünnet derisi geri çekiliyor başı ortaya çıkıyor yine ne fark ediyor yine hoş görünür merak etmeyin,Bana sorulsa olmazdım ben sünnet,Sorulduda mecbur bıraktılar yani 13 yaşındaydım.

• bence sünnetli.. sünnetsiz de gördüm soyulmamış muz gibi ama heryeri buurusuk

• bence de sünnetsizi nerde gördün

• Öncekileri Göster
    • link sizce ne olursa olsun Allahın yarattığını beğenmemek aşşağalamak yakışırmı..bakımlı ve saağlıklı olursa ikiside güzel demeniz Lazım..

• Sönük halde hepsi buruşuk görünür ereksiyon halinde iken deriyide geri çektinizmi ayı görünür hiçbir fark yok ben 13 yaşımda sünnet oldum ,fakat olmasam da aynıydı ve başının hassasiyeti emin olun daha fazla idi.

• Vay be. Ben sünneti çok daha küçük bir şey sanıyordum. Azıcık kesiliyor yani. Okuyunca aklıma geldi bir p*rnoda bir erkeğin penisinin başı yoktu özürlü gibiydi iğrenmiştim. Sorunu var falandır demiştim evet o sünnetsiz penis oluyormuş. :D Ucundan minicik kesiliyor sanıyordum başı öyle meydana çıkıyormuş. Cevabım tabi ki sünnetli penis :D

Yükleniyor...