Kız arkadaşınızın klitorisini nasıl uyarıyorsunuz?

kız arkadaşınızın klitorisini nasıl uyarmayı tercih ediyorsunuz? dilinizle mi, parmağınızla mı, ve hangi pozisyonda otururken mi kucağınızdayken mi? kızı en çabuk orgazma ulaştıran yol hangisi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• farklı bir yöntem söyleyimklitorisi baş parmağınla işaret parmağının arasına alıyorsun aynı küçük bir pipiye masturbasyon yapar gibi parmakları ileri geri hareket ettiriyorsun arada bir parmaklarınla baskı miktarını artırıp azaltabilirsinson denememde hatun bağırmaktan sesi kısılmıştı

• ne açıklama ama

• bunu denemeliyim.

• başka yöntemlerde var
      mesela alfabe methodu
      ondada çeneni vajinaya dayarsın dilinle klitorisin üzerinde alfabeyi sayarsın A dan başlarsın Z ye kadar gidersin veya bir aralık belirlersin ben sevgilimde A-F harf aralığını uyguluyorum başarılı oluyor gayet

Erkekler Ne Diyor 23

• Neden önemli bu senin için.

• Dilimle uyarıyorum.

• dudak klitoris memebunlar uyarılır dilleyalamadan önce elle :))))))))))

• dil - el - sürtünme - diz.Dizine oturtup kalçalardan bastırarak bacağını sallarsan çok çabuk orgazm olur.

• Tatlı dil demiş atalarımız...

• Dil ile güzel oluyor, onun dışında hatun kişinin arkası dönükse partnerine işaret parmağı ile orta parmak arasında kalacak şekilde tutulur hafif bastırarak ovalanır. Diyorum ben kendim şahsen :)

• dilinizle ve dudaklarınızla okşar tarzda

• dil her zaman iyi bir uyarıcıdır..

• dilini icine girse ciksa olaaar miii

• badana yöntemi ile :D

• manuel yada lingual...el yada dil pardon...

• ortaya bir karışık yapıyoruz...

• yalıyor ve emiyorum..

• ben her zmn böyle yapıyorumm.bak klitoris seni uyarıyorum,bir daha tekrar ettirme lafımı... :)

• ben dilimi kullanıyorum parmağımla tahriş olmasın diye dilimle uçuruyorum.bacaklarını ayırıp poposunu yukarı doğru kaldırarak

• ısır kopar bak gör nasıl inliyor :)

• sıcak dil darbeleri mars a seni ulaştırır tabiki erkek arkadaşın tiksinmiyorsaeller ve parmaklar kişinin tek olduğunda mecburiyetten yapabileceği şeylerdendir

• Dunyanın en guzel mutlulugu bence bı vajınayı dıl ıle yalamak onu mutlu etmek tabıkı temız bı kadın ıcın gecerlı

• avuçluyoruz mıncıkmıncık..bide bembeyazsa kız daha bi mıncık iyi oluyor..ama dil en güzeli..ıslak ıslak..

• okşayarak elbette.

• Dilimle uyarırım

• sürtünme yoluyla ilişkide oraya sürtüorum sürekli ve boşalıyor bi süre sonra

• kız arkadaşım boylu boyunca uzanıyor dizlerini hafif kırarak bacaklarını sonuna kadar açıyor bende bacaklarının arasına başımı sokup dilimle klitorisini orgazm olana kada uyarıyorum oturarak da güzel ama sevgilim en çok bundan hoşlanıyo o yüzden bunu tercih ediyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• senin sevgilin senin klitorisini nasıl uyarıyor.sen onu de bakem?

• uyaramıyor o yüzden sordum zaten

• ahaha :)) güzel soru

• çocuğu yatır yüzüne otur ve kalçalarını ileri geri hareket ettir

• :)))senin yorumlarına gülüyorum ama inan kötü anlamda değil o kadar net ve içtenki:))

• Öncekileri Göster
    • Sen insanı Uçurursun beyaztebeşir: ) fenaa

• vaaaoooooovvv

• emme ve yalama hareketi. yapmıyorsa iste. olmadı üstüne çıkıp kafasını oraya bastır.arada heyecanlı bir şekilde em em diye söyle

• Genelde pek klitorisle uğraşmazlar ama seni seven bir erkekse seni mutlu edecek her yolu dener..misyoner pozisyonunda bacaklarını kapalı tutup erkek arkadaşın üzerindeyken bacaklarını açıp içine girmeden sürtünme yöntemi de çok etkili bence..

• Diğer şekli de arkadan bacaklarının arasından sokup, içine girmeden ön tarafta penis başıyla klitorise baskı yapmak.

• Kesinlikle...

• o bölgeyi keşfedemedik

Yükleniyor...