İnanılır gibi değil şoktayım, sevgilimin penisi çok mu küçük?

merhaba arkadaşlar sevgilimle 4 yıldır beraberiz son 1 senedır de nişanlıyız geçen gün evde tekken sevişmeye başladık. nyse dayanamadık okşamaya... Daha Fazla

Güncellemeler:
ya erekte hali 8 cm tamam mı .amma abarttınız bea siz. ben penisi için demiyorum o zaten bundan yeterınce utanıyo ona yardımcı olmak istiyorum ben. yakın arkadaşlarım bırak dedikleri için böyle dedim ama pireyi deve yapan sizler... isterse hiç şeyi olmasın sadece şaşırdım benden saklamış olduğu için. belki daha önce deseydi farklı çözümler bulabilirdik. ve siz erkekler karekter diyosunuz ama kendinizinki öyle olsa bi kadını mutlu edemediğinizde sadece elinizle yetınrsnz

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sorunuzun çözümü var. Şimdi yazdığınız bir cümleden yola çıkarak soruyorum. Eğer sizinde vajinanız AŞIRI sarkık yanaklı, DAR ve kötü bir görünüme sahip olsa idi oda sizi mi bırakmalıydı ? Butür konuları yakın arkadaşlara anlatmamanız daha iyi olur. Hem onun hem sizin açınızdan. Böyle sitelere yazabilirsiniz neticede tanışmıyoruz ama yakın arkadaşlar bu konularda hep sıkıntı teşkil etmiştir. Bir erkeğin penis boyuna bakılarak terk etmek veya etmemek gibi bir düşünce oluşmamalı. Arkadaşların zaten yanılmışlar. Bence sende aynı hataya düşme.

Gelelim çözüme. Hap, ilaç vs hiç önemli değil. Önce ağır ağır seks yapın. Ereksiyon süresine göre zevk almaya çalışın. Mutlaka ama mutlaka doktora başvurun. Nice erkekler vardır ki 22 Cm lik penisi ile bir bayanı tatmin edemezken(sadece can yakarken) nice erkekler vardır 8-10 Cmlik penisleri ile yeri göğü inletir, kadını baştan çıkartır, kan ter içinde yatakta bırakır(tabir caizse)

O yüzden bundan utanmayın ki oda kendine sıkıntı yapıp sorunları büyütmesin. Size tavsiyem oturup önce bu konuyu bir konuşun BEYİNDE bitirin sorunu. Daha sonra tecrübe ile problem ortadan kalkacaktır. 20CM penisi olup 3 dakika içinizde kalana kadar 8 Cm penisi olup 15 dakika sizi çıldırtsın daha iyi derim.

Bol şanslar.