İnanılır gibi değil şoktayım, sevgilimin penisi çok mu küçük?

merhaba arkadaşlar sevgilimle 4 yıldır beraberiz son 1 senedır de nişanlıyız geçen gün evde tekken sevişmeye başladık. nyse dayanamadık okşamaya başladım sonunda penisini çıkardı bide ne göreyim 7-8 santim bişey inanın şok oldum. ne yapıcam o benim her şeyim nasıl bırakıcam varmı bi çaresi hep saklamış benden hiç girmek istememişti. off ne yapcam ben

Güncellemeler:
ya erekte hali 8 cm tamam mı .amma abarttınız bea siz. ben penisi için demiyorum o zaten bundan yeterınce utanıyo ona yardımcı olmak istiyorum ben. yakın arkadaşlarım bırak dedikleri için böyle dedim ama pireyi deve yapan sizler... isterse hiç şeyi olmasın sadece şaşırdım benden saklamış olduğu için. belki daha önce deseydi farklı çözümler bulabilirdik. ve siz erkekler karekter diyosunuz ama kendinizinki öyle olsa bi kadını mutlu edemediğinizde sadece elinizle yetınrsnz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Öncelikle sorunuzun çözümü var. Şimdi yazdığınız bir cümleden yola çıkarak soruyorum. Eğer sizinde vajinanız AŞIRI sarkık yanaklı, DAR ve kötü bir görünüme sahip olsa idi oda sizi mi bırakmalıydı ? Butür konuları yakın arkadaşlara anlatmamanız daha iyi olur. Hem onun hem sizin açınızdan. Böyle sitelere yazabilirsiniz neticede tanışmıyoruz ama yakın arkadaşlar bu konularda hep sıkıntı teşkil etmiştir. Bir erkeğin penis boyuna bakılarak terk etmek veya etmemek gibi bir düşünce oluşmamalı. Arkadaşların zaten yanılmışlar. Bence sende aynı hataya düşme.Gelelim çözüme. Hap, ilaç vs hiç önemli değil. Önce ağır ağır seks yapın. Ereksiyon süresine göre zevk almaya çalışın. Mutlaka ama mutlaka doktora başvurun. Nice erkekler vardır ki 22 Cm lik penisi ile bir bayanı tatmin edemezken(sadece can yakarken) nice erkekler vardır 8-10 Cmlik penisleri ile yeri göğü inletir, kadını baştan çıkartır, kan ter içinde yatakta bırakır(tabir caizse)O yüzden bundan utanmayın ki oda kendine sıkıntı yapıp sorunları büyütmesin. Size tavsiyem oturup önce bu konuyu bir konuşun BEYİNDE bitirin sorunu. Daha sonra tecrübe ile problem ortadan kalkacaktır. 20CM penisi olup 3 dakika içinizde kalana kadar 8 Cm penisi olup 15 dakika sizi çıldırtsın daha iyi derim.Bol şanslar.

Erkekler Ne Diyor 40

• kalınlığı önemli uzunluğuna takılma bence benimde çok büyük penisim yok ama kadını orgazm ediyorum sorun yok

• ne kadar büyük meraklısı kızlarmz varmış :))))) valla kızlar o zmn açıp açıp bakın evlenmeden ben 20 cm olan birini arıyorum falan deyin heeyyyy allahm ya. bunu söyleyenlerin göğüs kalça ölçülerini merak etmedim değil

• önemli olan boyu değil önemli olan işlevidir

• ya taktığın şeye bakarmısın. penis boyu normal tatmin edecek düzeyde sıkıntı ozgüven eksikliğinden kaynaklanıyor. ona özgüvenini ver sadece. o zaman herşey harika olur.böyle aptal muhabbetleri sevmem ama kendimden açıkça örnek vereyim. penis boyum 12 cm. sevişirken hiç utanmadan çıkarıyorum. güzel de sevişirim. mesele burada zaten. memnun olmayanla karşılaşmadım daha.kimler küçük penis muhabbeti yapar?a- ergenlerb- ömründe çıplak kadın görmeyen erkeklerc- erkeklerin muhabbetine ortak olmuş kadınlarya gerçekten gerek yok böyle şeylere sevişmek apayrı bişey. tadını çıkarın

• bence bu bir sacmalik penisin kisa olmasi iki ashik insanin ayrilmasina neden olamaz, dunyada bir cok erkeklerin penisi 8-10 sm dir ,bu insanlar aile sahibi olamazmi yani, allah bu insanlari boyle yaratmish,bence senin fantazin cok irerlemish p*rno filimler cok izlemishsin,cunki orda penisler 16 -20-22-25 santimlerdedir onlarda secilmish erkeklerdir,ve gec boshalmaq icin ilac aliyorlar, 7-8 sm senin cok guzel zevk alacagin bir boydur sikinti yapma,seven insan seks oncelik tutmaz demek ki ,sen o adami sevmiyorsan senin icin penis bir bahane,anlamiyorum bu kizlari.

• vajina ici yani penisin girdiği yerin boyu zaten max 9-12 cm dir... ve derinlere gidildikce duyarlılık oldukca azalır. en duyarlı kısım ilk 5-6 cm dir.. yani cok ince değilse boyu cok da önemli değil...

• arkadash tamamile sana katiliyorum...

• arkadaşım piyasada satılan ürünlerin hepsi hikayee. Cihazlar, haplar v.s bunun tek bir yöntemi var oda ameliyatla en fazla 3 cm daha büyüte bilir. En çokta senin desteğine ihtiyacıı var olduğundan dahada anlayışlı davranırsan azda olsa erkek arkadaşını psikolojik olarak rahatlatırsın.. Haydar dümen her zaman söylüyor boyu değil işlevi önemli die :) sende erkek arkdşnı her ilşki sonrasında çok zevk aldığını belirt..

• Yeni çıkan teknoloji ürünleriyle 1-2 cm uzatabilirsiniz buda sizi mutlu eder diye düşünüyorum.

• ne desem boş..bundan sonra irileşip büyümezde artık...idare edicen...yada büyük olanına bakıcan...yapıcak birşey yok...sendeki de kör talih yani...

• soruyu yeni okudum ama sana güzel bir cevap yazayım ve dinle bir kadının vajinasının zevk alan kısmı 5 cm dir ama gerçekten onu çok seviyorsan ve arzuluyor isen değil penis parmaklarıyla bile boşalırsın yani bu devlet meselesi olacak bir konuda değil sen sadece yüreğinin sesini dinle

• daha önce ne gibi çareler bulacaksanız şimdide aynı yöntemi uygula farkeden ne ?

• Cinsel organını kullanmadan seni tatmin edemeyor mu ? İlla hardcore sevişmeniz mi gerekiyor...

• boyu değil işlevi diyen yok mu? bak yoksa ben diyorum?

• vucudundaki yağları versin sırf kas yapsın 2cm uzar etti 10 cm hadi 1 santimde 1 yılda uzasaaa etti 11 cm boşalma süresini uzatmak için hareketler var geçte boşaldımı sorunu filan kalmaz işte okadarda büyütülücek bişey değil.sonuçta küçük bi sorun :) hareketlere body forumdan bakabilir.sigara paketi 10cm boyutuyla ilgili bişey demek istemiyorum yazık valla sende üstüne gitme ben yetinirim de

• kalkık halimi 7-8 cm miş?

• sen onu şeyi içinmi sevdin filan diye yorum yapanlar var. cinsellık evlilıkte mutluluğu perçinleyen bir olgudur.bence olmazsa olmazımdır cinsellık.ben çok güzel bir bayanla beraber olsam beni cinsel anlamda tatmın etmedikten sonra neye yarar bu birliktelık.herşey cinsellık demek değildir ama lütfen kalben yorumlar yapmayın.iki gün sonra yetersiz geliyor diye arayış içine girecek o duygularıyla hareket eden erkek ya da bayanlar.mantıklı olmakta fayda var.

• Erekte hâli mi 7-8 cm?

• Cinsellik, ilişkinizin ilerleyen zamanlarında çok daha önemli olacaktır. Gerçekten seviyorsan önemsemeyeceksin ve bu ihtiyacını sevgilinle beraber farklı yollarla karşılayacaksın. Başka bir çözüm yok. Son yazdığına bakılırsa şaşırdığın için sormuşsun burada. Şaşırman normal ama bir erkek için boyu da önemli. Benim penisim 7-8 cm civarı demesini sen de bekleme. Normal bir şey olarak karşıla. Aranızda güven oldukça bir sıkıntı yaşamazsınız.

• Boyu kaçki aleti 7-8 cm.

• saçmalamışsın namussuz hırsız şerefsiz biri olupta penisi 25 cm olsa ne olacak bırakmayacakmısın hayret bişeysin noluyor bu kızlara anlamıyorum sanki hepsinin vajinaları çok güzel sarkıklık yok dudaklar kara kara değil leğen gibi değiller erkekler sizi böyle beğeniyor mu sanıyorsunuz

• Arkadaşım Önemli Olan Onun sana Olan Bağlılığıdır herşeyden Önce Bu Gelir .. Birde Şöyle diyebilirim sana Önemli Olan Penisin İşlevidir Kalın Yada Uzun Olması Önemli değil Bırakma sevgilini belki uzun ve Kalın olanını bulabilirsin Lakin karakteri sıfır bir insan olabilir o nedenle devam et sürdür ilişkini sen Başkalarınada Bakma onuda bu konuda Yalnız Bırakma bu arada yanış anlamaynız. benimde 19-21 cm aralığında ve Kalın Hal böyle oluncada zevkten öte parterime acı veriyorum gibi zannediyorum kendimi

• sen demekki envai çeşit görmüşsün ki 4 yıl çıktığın sevgilini burada anlatıyor onun dedikodusunu yapıyorsun böyleliklede ne tipte bir iolduğun ortaya çıkmış ayrılda bari adamın başını yakma sen bukafayla kesin aldatırsın git zenci bul ohalde ...baştan deseydin ya ben patlıcan gibi istiyorum bamya ile olmaz deseydin bari çocuk nişan yapmazdı bence bu haksızlıkhem herşey iri penis değildir onu seviyorsan ki sanmıyorum ne bu konuyu açar burada kendini ve sevgilini küçük düşürürdün nede penis muhabbeti yapmazdın bakın genç hanım herşey iri penis değildir..kişiliktir ..kariyerdir..insanlıktır adam gibi adamlıktır delirmeyin bukadar ya bizde varda ne oluyor hayret bişi :(

• O yüzden girmek istememiş ya, üzerine gitme destek ol farklı çözümleri var bir penis için onu bırakıyım deme, duygularına önem ver, napsın adam İlahi takdir onada onu vermiş.

• bide kadınlar penis uzunluğu takıntısının sadece erkekte olduğunu söylerler :)Şükür rahatım bu konuda yoksa vay halime

• Seviyorsan devam ama ben böyle istemiyorum diyorsan o zaman yolları ayıracaksınız. Ayrıca onu bırakıp sevmediğin bir insanla evlenirsen ondada ereksiyon sorunu varsa yani

• 4 yıldır berabersin ve ilk defamı görüyorsun, dokunuyorsun vs hahahahahahhadi bunu gerçek sayalım. o boyut yeterlidir merak etme.Kadınların vajina girişinin 1/3 lük kısmı duyarlıdır.büyük olması piskolojik tatmin içindir genelde. haaa bir de esasen klitorel tatmin diye bir şey var.sevmeye devem et. o çük sana yeter de artar bile.. zaten 4 sene de bir bakıyorsun :))))

• öyle tabi yaaa :)

• ama yani komik değil mi? 4 yıl olmuş. görmese de insan bi şekil hisseder. değil mi :))

• ahkihkohkoh :D:D 4 senede bi bakıyosuna öldüm yaa :D

• Bende aynı dertten muzdaripim öyle bişey varsa kendi yetersiz olduğunu bilir git ona açıkça söyle:Beni tatmin edemeyeceğini düşünüyorum diye sonrada ayrıl.Sana hak verecektir yani ben olsam hak verirdim . Arkandan biraz söver ama unutur. Dediğim git git ne düşünüyosan yüzüne söyle yalan dolan yapma.Bence ayrılmak için yeterli bi bahane.

• Kac yasinda ki o... benim 21 yasinda uzamayi birakti, hala uzuyorsa yardimlasa cekersiniz artik... bir de sertlesmismiydi o boydayken?

• memlekette ne kadar ç*ksüz varmış.bundan sonra benimkine her baktığımda tokatlamayı bırakacam sadaka vercem.

• ha ha ha

• yarıldım bu cevaba yaa, halaa gülüyorum :)))

• bırde suna bak sukret link

• tobe ttobe yok hocam oyle demedım :))

• swinger yapsınlar :D

• eger abartmıyorsan soledıgın kadar küçükse bu bi saglık sorunudur zaten o gibi durumlarda ameliyatla buyute biliyolar yanılmıyosam 12 cm kadar falan olur! artık okadarıylada idare ediceksin seviyosan! solediginde haklısın seks evlilik saglıgı için onemli bi unsur bence onu bi ürologa gitmeye ikna et! ama onun psikolojisinide bozma bu yuzden ona ve ilişkinize cok zarar verirsin sevgiyle yaklas!

• ya sen ciddimisin 8 cmnın ne kadar olduguna baktımda sonuk hali olmasın o ereksiyon olmamıs olmasın!

• Doktora gitsin tedavi olsun sonra duvarı deler kaçmaya delik ara :))

• ah kız milleti işte aşk aşk diye yırtıyolar kendini penisi küçük olunca aşk bitiyor.penis=aşk mı senin içinyazık vallaaşka devam boynuzlarsın :)))

• rahat ol boyundan şikayet ediyolar küçük istiyolar bunu yollasan ozaman büyük ister arası yok mu ?

• birgün sevgilini mikemezsen görüşürüz :)

• O çekınmeden göstermiş... Neden bu kadar gözünde büyütüyorsun.

• Demek ki cetvel alıp ölçmez nsaılsa diye saklamış.
      Belki başka özellikleri de vardır...

Ne diyorum ben ya.. :)

• 5 sene saklamıştı benden nasıl yaptı onada hayret ama oldu işte

• yapılacak birşey yok , büyütücüler var ama ne kadar etkili olur tartışılır , ama çok zevk almayacağın kesin , sonucunda bir ömür yaşayacak sensin , kararı sen vereceksin

• eminmisin 7- 8 cm olduğuna belki sana öyle gelmiştir bu işte 1 cm bile çok önemli.9 cm vardır belki..

• o zaman sağlık sorunu olabilir.üroloğa gidip muayene olmasını söyle ona

• o kadar küçük ki ilşkiye giremedik

• seçim senin kararı sen vereceksin.

• Eğer sana bir penis lazımsa erotik shoplardan koskoca dev bir zenci pipisi alabilirsin.Eğer sana sevdiğin adam yani nişanlın lazımsa onu 8 cm pipisiyle seveceksin.Yani senin seçimin bir pipiyle bir adam arasında ona göre karar ver.Hangisine sahip olmak istiyosan ona sahip ol

• kızma ama bırak onu bence...

• Sevgiline söyle sana beyzbol sopası alsın.İnsanlarla seks için mi birliktesiniz yoksa aşık olduğunuz için mi?!

• Çözümü var bunun. Ama bunu burada sorar gibi sevgiline söylersen onda psikolojik sorunlara neden olabilirsin. Evlenene kadar bunu aklından çıkar, belki seni tatmin edecektir. Bunu yaşamadan bilemezsin. Ha tatmin olmadan da nazikçe tedavi olmaya götürebilirsin.
      Sabah plastik cerrahının sitesinde okudum operasyon ve fizik tedavinin sonunda 2-4 cm arası uzama oluyormuş. Ayrıca kalınlaştırma operasyonları da yapıyorlarmış. 16 cmye kadar kalınlaştırma işlemi yapmışlar.

• kafam yerinde değil gerçekten. bırakıcamdan değil öyle olsa en başta çıkarda ç.küne bakayım derdim hiç orayı düşünmedim ben kayıtsız şartsız çıktım aynı evde yaşadık ama bu konu hiç açılmadı olduğu gibi sevdim onu bana hep bi kusurum olsa beni bırakır mısın diiye sorardı ne bileyim belkide buydu.

• Eğer gerçekten sevdiğini hissetmek istiyorsan "benim herşeyim nasıl bırakıcam varmı bi çaresi" yerine "bunun bir çaresi var mı" diyebilirdin.
      O cümlen çükün sevgiden önce geldiğinin göstergesi. Ya da kendini ifade edemiyorsun...

• Öncekileri Göster
  • belki sertleşmemiştir. kalınlığı ne kadar?

• çevre mi çap mı? ameliyat olsun söyle de. tatlı bi dille konuş ikna et.

• 4 santim ancak

Kızlar Ne Diyor 18

• 3ay

Salaksın sen gerizekalı.

• sen simdi bu sevgilini biraksanda hak etmis madem niye basta dememisoda seni aldatmis zateama dersenki ben asigim buna oke devam edersin zevkte alirsin bisekilde biyerlerindecünkü sonucta sevmediginin birinin penisi 19 cm olsa dahi zev alaman

• Anamm kız yoksa sen benim eskilerden biriyle mi nişanlandın? :D

• sen seviyomusun sevmiyomusun bu çocuğu ona karar ver8 cm olmasını niye bu kadar dert ediyosunki. seni illaki tatmin eder bir şekilde sonuçta.

• +++++++++++++++++++++++++++++

• Anlamadimki, simdi 8 cm girmicekmi o yere?

• Herkes seks mi herşey senin için karaktersız fılan demiş.Ben öyle demiyorum bir ilişkide sevgı nekadar onemlıyse cınsellıkte oyledır.kız ilişkiye bile giremedik diyor.sağlık çözümü arayın arkadaşım yoksa mutsuz bır evlılıgınz olabılır.bu şekılde evlenıp kardeş gıbı yaşayıp en sonunda ayrılan bırısını tanıyorum.yanı herşey tamam ama çocuk sahbı olmak fılanda çıkıyor sonradan ortaya.tabı bunlar sonrakı aşamaları ama durum çok vahımse sağlık konusunda araştırma yap şimdilik bol bol

• eyw bende onu anlatmak istiyorum ama maşallah neyse Dervişin fikri neyse zikride o olurmuş :))

• aşıksam asla bırakmazdım. bu kadar rahatsızsan doktor moktor var bılmıyorum arastırmalısın bu konuyu,ama sırf penısı kucuk dıye sevgılını bırakmak buyuk bencillik olur

• Ya gerçekten adına çok üzüldüm bir an.Moral vermek istiyorum ama bunun bir çaresi yok diye biliyorum.İnsan dört yıldır nasıl sevişmez yaa işte bunun için evlilik kararından önce bişeyler yaşamak gerek.Artık eski çağlarda değiliz birleşme olmadan da görmen gerekirdi sonuçta bir kaç yıl değil bir ömür geçireceksin.O kadar küçük şeyle bir ömür geçmez arkadaşım:( Ki evlilikte cinsel yaşam o evliliğin sürmesinde çok büyük etken tamam sevgi aşk bağlılıkta önemli ama inan küçük şeyli bir erkek bir süre sonra sana yetersiz gelecek bu sefer o adamda gözünden düşecek.İyi düşün kararını öyle ver.Tabuları olmamalı insanın bu konuda hele hiç..

• Merci.

• hımm hayırlısı olsun canım benim :((

• Evliydim..

• Öncekileri Göster
  • :( gerçekten ağlıyasım geldi dalga geçmiyorum ...sırf bu yüzden ne kadar kötü hissediyordur. çok kötü bişşe yaaa bi erkek için yetersiz olmak ve bunu kendine her bakışında görmek falan ne acı vericidir kimbilir ...bilmiyorum ama birazcık insanlık varsa içinde sakın bu çocuğu bu nedenle bırakma...bırakıcaksanda başka bi neden oolsun gerçek bi neden bul ...kötüyüm ağlıcam ay noluyo be :S

• adamsın varya adam

• ay küçük olduğu için ağlamıorum ben tağaaammmıı onun o kişide yaratacağı eziklik duygusunu düşündümde...ağır bişedir sanırım ...üzdü açııkcası

• ne duygusalsın.bak benide ağlatacaksın

• Öncekileri Göster
  • seviyorsan ne yapacan penisini boşversene neden bukadar önemli oluyor şu pipi ya allahım yarabiim

• evet doğru dedin takma pipiyi kafana

• evet doğru dedinnnn

• bide kadınlar penis uzunluğu takıntısının sadece erkekte olduğunu söylerler :)

• küçükse bide çabuk sönüyorsa kaç kaç kaç..bunu bi dokdor yazmışdı haydarmıydı neydi adı.ben penis görmedim.ama ben olsam bamya ile evlenmem.

• haydara güven olmaz işine gelirse pireyi deve yapar :)) verdigi cevaplar hiç bir zaman samimi degil hep dalga geçiyo..

• sen sevgilim olarak kal birde ben kendime sex partneri bulayım de ona :)

• ondan değil yanlış önermede bulndun sex partneri kimse hazmedemez ayıpettin

• yaran var gocunuyorsun gibi me geldi :)

• beyaztebeşir nebiçim bi zihniyetin var senin ya...promosyonmuısun nesin

• Öncekileri Göster
  • Sen onu şeyi içinmi sevdin?böyle saçmalık olurmu ya.Herşey yatmak sevişmek degil.Mantıklı düşün

• sağlıklı bi seks için evet

• Onu en derinden hissetmen için penisinin büyükmü olması gerekiyor?

• ne alakası var ya 5 senedir ikl defa görmüşüm şeyi içinmi oluyo yani onu en derinden hissetmek istiyorum

• bırakmazdım senin yerinde olsaydım bir hal çaresi bulunur elbet...

• işte önceden her şeyi açık konuşmanın yararını vurgulayan bir olay...ben istemezdim açıkçası o nedir ya...kaybolur o

• sorun olur mu acaba bilmiyorum ki

• bamyamı?

• daha küçükte olabilir

• :D

• hahahahha :D:D

• erekte olmuş hali mi o kadar

• courvoisier: evet öyle dıyorum

• Yeğeninizin normal boyu 7-8 cm diyorsunuz yani.

• sorun olur heralde

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...