Hangi içki sevişmeden önce uygun olur ve rom cin tekila votka rakı şarap gibi içkilerden hangisinin kokusu daha iyi?

Gizli Üye
şimdi sevişirken azcık kafamız iyi olsun azcık gevşeyip gülelim rahatlayalım sınırlar kalksın itiyorum karşı taraf içinde benim içinde çünkü utangaç ve asosyal biriyim... karşı taraftada bendede afrodizyak etki yapsın ama kötü kokmasın doğal olarak sevişicez... 2 şer shot atıcaz hangi içki iyi gider? rom , tekila, cin, konyak, viski, votka , rakı, şarap... bide bunlar erkekte performans düşüklüğü ereksiyon sorunu yapmaz dimi? daha önce hiçbirni içmedim kokularınıda doğal olarak bilmiyorum... bide absinthe var :D ama araştırdığım kadarıyla en yüksek alkol oranına sahip ve onu içersem eve geri dönemem :D
Hangi içki sevişmeden önce uygun olur ve rom cin tekila votka rakı şarap gibi içkilerden hangisinin kokusu daha iyi?