Kızların boşalması nasıl oluyor ben şu ana kadar hiç yapmadım ?

Veya yaptım da farkında değilim bilmiyorum :( artık merak ediyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aldıgın zevk artıyor artıyor artıyor öyle bi artıyor ki birden böyle içinde bişey patlıyor da bütün vucuduna dağılıyor sanki.

• denede gör:))

• bşi değil :)

• tesekkur ederım:)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 15

• girl masturbates on cam

bu vidyoyu izleyin . aynen bu şekilde kopyalayın .link versem şikayet ediyorlar. kadınların boşalıp boşalmadığını gerçekçi şekilde görebilirsiniz. sitelerde vidyolar birbirlerine aynı isimlerle gönderilir genelde. o yüzden giremediyseniz başka sitelerde deneyin. bu vidyo ikshemstırda.

• Mastürbasyon yapıyor musun ?

Eğer yapmıyorsan önce nasıl yapıldığını öğrenmeye başla derim. Daha sonra boşalmanın ne olduğunu anlatabiliriz ve uyguladığında kendin fark edersin. Burada sayfalarca yazsam da o boşalma anındaki 10 saniyede aldığın zevki tarif edemem sana.

• çok ağrı oluyor belimde ve karnımda

• Eğer gizli kullanıcı olmasaydın özelden yazabilirdim fakat buradan yazmak belkide daha iyi olacak. Şimdi ilk mastürbasyona başlıyanlara tavsiyem şu: Adet döneminin bitmesine 2 gün kala(genelde ağrı ve sancılar kesildiği dönem oluyor) vajina çok fazla hassaslaşır ve uyarılara müsaittir. Eğer son 2 gün kan gelmiyorsa ve ağrın sancın yoksa bu 2 gün içinde dene ilk olarak. ALışınca normal zamanlarda da yapabileceksindir.Adet döneminin ağrı-sancı-vs yönünden nasıl geçtiğini yazarsan yardımcı olurum

• yapmıyorum bilmiyorum yapmayı

• inanmıyorum yaa:) bu soruyu açan bir bayan profilimi :)) kendini hala keşfedemedin mi

gerçek bi orgazm için tecrübeli bir partner şarttır zaten olay anlatılmaz ve yaşanır...

eğer mastırbasyon yaparak bunu yaşamayı düşünüyorsan çok zor

o an bambaşka bir an gök gürültüsü ve yağmurlu :))

• Ben daha çok sıvıdan bahsetmek istiyorum, İçinde idrarda var ama tamamen başka bir sıvı, olay birkaç dakika sürebildiğinden ortalık fena batabiliyor, o yüzden tişörtünüzü feda etmemek için bir havlu bulundurmak en akıllıcası olucaktır, ve böyle bir seviyeye sadece evde rahat bir durumdayken gelmeye dikkat etmek gerek, yoksa koltuktan-yataktan kokusu çıkmıyor

• Her kızdan litre litre gelmesede var böyle bir sıvı, azda olsa farkedilecek kadar geliyor

• yani gelen bi sıvı var dimi kimisi gelmiyo diyo da

• o sıvıyı burda anlatamayız anlatsak sen anlamazsın yasamak zorundasın :))

• P*rno izleyerek bu merakını giderebilirsin.

• düzenli bir cinsel yaşamın varsa o zaman konunun üzerinde duralım..

sevişirken artarak yükselen bir zevk almanın sonunda kemiklerinizdeki iliğin akıp gittiğini hissettinizse; işte o...

• evet ama o rüya değil...

• iymiş o zmn :D ama ohh rüyaymış diyosun nasıl olcak

• evet aynen...hatırlarmısın rüyada yüksekten düşerken sıçrarsınya ; ona benzer bir durum işte...

• Öncekileri Göster
  • sıvı çıkmıo titreme oluo sadece

• hiç bişey çıkmıyomu ee neden boşalma deniyo o zmn mutlka çıkan bşy vardr :D

• kızların boşalması güzel oluyor iyi boşalan bi kız bi kaç saniye erkeğini mahfediyor

• Yapmadıysan hiç yapma evlenmeyi bekle bence gerek yok. Evlenince nasıl olsa bunu doya doya yaşayacaksın.

• öyle denemedim öpüşnce falan gelen bişey yok tam sevdiğimi öperkn içimde bişeyler oluyo da boşaldğmı sanmyrm

• Niye ellerinmi yok.

• yapamıyorum zaten ya :D

• Bayanlara sormak lazım bu konuyu

• bilim adamları bile çözemedi daha, kadınlarda milyon çeşit farklı orgasm buldular hepiniz bi cinssiniz :D gözlerini kapat yatağına uzan klitorisini parmaklarının arasına al okşa bakalım noluyor görürsün ozaman nasık olduğunu :D

• amin sağ salim gelsn askerdn alıcak beni :D

• iyi hayırlısı ozaman :)

• kıyamam aşkıma yaa :) evlenelim bnde onu mutlu edicem karşılıklı beklemdeyiz zaten şu aralar :D

• Öncekileri Göster
  • orgazm olmakla aynı şey.

• düzenli seks le olur ama sen biraz acelecisin sanırım sorması belki yanlış ama evlimisin_?

• aman yapma zaten

• yok ben erkeklerle konuşmam sadece güvendiğim kız arkadaşlarımla aramızda konuşuyoruz bazen :D

• aman dikkat et valla dışarda senin böyle şeyleri mrk etmeni isteyen o kadar kişi varki tabi meraktan fazlasını isteyende çok

• Öncekileri Göster
  • Hiç bulaşma yakma kendini eroin bile daha az bagımlılık yapar.

• yok soramam benim cahil olduğumu düşnmesn aslında 2 sene oldu ama ne diye sorcm o nerdn bilsn ki :S

• istersen el kitapçıgıda yollim :D şaka bi yana da sevgilinden ögrenmen daha iyi ama abartmadan.

• ya uğraşamam o kadar bu sitede öğrenmem lazm boşunamı üye oldm

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• benimde olmadıı bilmiyorummm

• Kasılmalar başlıyor ardarda,eşlik eden titreme ama ritmik bir şekilde oluyor..Ardından bol miktarda ıslanıyorsun...Bunu sevgilinle ilişki sırasında yakaladıysan hele süper ötesi bir durum.Çünkü bir değil bir kaç kere yaşayabiliyosun kısa aralıklarla...her zaman değil ama.

• serra arkadaşlık isteğimi kabul et lütfen.senden öğreneceklerim var

• bende ilk başlarda biraz rahatsız eden bi gıdıklanma şeklinde başlıyo biraz ağrır gibi sanki sonra ıslanınca tatlı bi gıdıklanmaya dönüşüyo sonra etki alanı artıyo yani eskiden sadece ellediğim yer gıdıklanırken bi süre sonra komple bel altım sonra göbeğime doğru çıkıyo sıcaklık gibi bişey sonra artıyo artıyo artıyo sonra kasıklarıma doğru gidiyo son olarak eğer çok uzun sürdüyse ter içinde kalıyorum birden gümmmm dye bişe oluyo ...mastürbasyon yapıosam genelde gözlerm kapalı oluor ve o karanlık dünyada birden bi ışık parlıyor...vuuuppppp sesler bozuk plak gibi gelmeeye başlıyo ..kendi sesimi sanki bozuk plak gibi duyuyorum hareket edemiyorum özellkle dizlerimin arka tarafından başlayıp iç bacağıma doğru bişe gidiyo bu sıradada genelde elim çok aşırı ısınıyo sanki bişe yanmş gibi içerde ve bitiyo pembe gözlüklerim ve ben xD dünya çoookk güzel :D:D:D:D

• valla bende ne içte ne dışta ortada bi yerde yanii ama değişkendir sanırım :D:D

• peki kadınların orgasm olduğunu ayaklarından anlayabiliyomuşuz biz neden orgasm anında kadınlar ayaklarını ayak parmaklarını kasıyolar erkeklerde olmuyo öyle bişey hiç.bide klitoris vajinadaki üstteki bölgenin orda olduğunu biliyorum iç kısmında mı yoksa dışarıya çıkmış vaziyette mi oluyo:) teşekkür ederim

• ne kadar çok açarsan o kadar çok yeretemas edebiliyosun belkide ondandır ama ben bunu hiç farketmedm açıkcası

• Öncekileri Göster
  • senin yalanını sevsinler

• nedn

Yükleniyor...