Penisim 10 cm, baya da ince. Evlenirsem çok büyük sorun yaratır mı?

Evet baydı penis boyu soruları ama sormak istiyorum. 10 cm civarı ince bir penisim var pipide diyebiliriz , diyelim bi kıza aşık oldum oda bana aşık... Daha Fazla

Güncellemeler:
Ben ölene kadar elimle takılmayı kabullendim zaten ama genede soruyum dedim
Haklısınızda mesela gitse beni aldatsa gider boşanırım ama erkekliğime laf ederse bide bunu dillendirirse sonu cinayete gidebilir :)
Arkadaşlar saolun yorumlarınız için ama ben tavsiye istemiyorum şunu yap bunu yap diye ben siz ne düşünüyorsunuz onu merak ediyorum bende biliyorum doktora falan gitmeyi gerekirse gideriz ama düşünceniz benim için önemli olan

En İyi Kız Görüşü

• Arkadasim sen fena takmissin bosanma felan bence iyi sacmalamissin.. Ne alakasi var emin ol seven insan onun farkinda bile olmaz.. Bu senin elinde olan birsey degil sen senin elinde olanlara bak... Bazi kadinlar afedersin parmaklariyla orgazm oluyorlar. Bi kadin parmagi en fazla ne kadar kalin olabilirki? Uzulme bosuna seven insan yuregini sever baska yerlerini degil.

Soran beğendi
    • Teşekkrler biraz ferahladım umarım karşıma bu düşüncede biri çıkar

• Eyw. bence kendi kafanda olaylar cizmissin boyle dusunen cok emin ol.. Bakma kadinlarin sitelerde bilmis bilmis konusmalarina seven insan cogu seyi gormez emin ol ki kusurda degil bence.. Kfana takildiginda da kadinlarin parmak olayini dusun..

• helal olsun tamamile katiliyorum...