Mastürbasyon yaptıktan sonra boy abdesti alınmazsa dinen ne sakıncası olur?

mastürbasyon yaptıktan sonra boy abdesti almak zorunlu mudur alınmazsa dinen ne sakıncası olur?

Güncellemeler:
mastürbasyon yptıktan kaç vakit sonra gusül abdesti alınmalı kızlar için?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkekler için 40 dakika beklenmeli , kızlar için zaman bilmiyorum ama hemen alınmaz. Bunun nedeni hormonlar tam atılmadığından hala çalışır ve vücut salgılama yapar , banyodayken bile salgılarsınız ama hissedilmez. Boy abdesti alınmazsa dinen günahtır , melekler attığınız her adıma , aldığınız her nefese lanet okurlar size haram olur. İşleriniz ters gider.

• işte kızlar için dakka beklenmeli hormonlar hala kaç dakkada salgılanır ben de onu soruyorum?nerden öğrenebilirim bunu?

• Öncekileri Göster
    • Tamam sen 1 saat bekle garanti olsun.

• 2 saat beklemiştim yeter mi ki kadınların hormonları daha yavaş salgılanıyor diye duymuştum yani erkek hemen erekte oluyor kadınınki daha uzun sürüyor bu açıdan

Erkekler Ne Diyor 15

• Boşaldıktan sonra boy abdesti almak gerekir.Aynı ilişkiye girdikten sonraki gibi.

• Dinen bu şekilde gezmek günah ve haram.

• İslamiyette bir sonraki namaz vaktine kadar boy abdesti alman gerekiyor boy abdesti olmadan atılan her adım haram

• dinen ne sakıncası olur ne ya taş olursun bigün yolda giderken çarpılır kalırsın wallahi gümah derler işte hepsi bu başka nolcak :D

• yok atıığın her adım haram, yok yediğin her lokma haram, yok işin rast gelmez... bunların hepsi hurafe... cenabet gezmek günah ama aldığın gusül abdestiyle zaten o günahtan arınıyosun...

• cenabet gezmenin ibadet yapamamak dışında bir sakıncası yok..imkanın varsa hemen almalısın ama imkanın yoksa ölüm kalım meselesi değil.. yediğin haram olurmuş , yürüdüğün her adım günahmış.. hurafe bunlar..

• gerek kız gerekse erkek o an için imkan varsa hemen alınsın.

• işlerin rast gitmez herşey ters gider sen al abdestini

• elbette sormaya bile gerek yok...

• cübbeli ahmet hocaya sor bak sana demediğini bırakmaz tabiki sakıncası var olmamı yaaa

• cenabet olmuş olur etrafta gittiği heryerde cenabet olur...ve etrafındaki melekler o kişiden incinirler çünkü onu yalnız bırakmamakla görevliler ama oda cenabet , onları incitemezsin.hemde cenabet olan kişi melekler tarafından korunmayabilirde o kişi o halde sıkıntıları mıknatıs gibi çeker işleri doğru gitmez vede günahtır o şekilde dolaşmak..gerçekten müslüman olan kişi asla o şekilde toprağa bile basamaz önemini bir bilsen asla ihmal etmezsin..gusül abdesti zırhtır sürekli cenabet gezenlerin cin lenme ihtimali bile yüksektir çünkü manevi zırhları yok..o kişi evde öyle durursa evin hayrını bereketini söndürür karışık oldu farkındayım..

• kızlar ııcn falan bılmem ben genel olarak dıger ezana kadar alınması lazım uygunu bu tabıkı ezan okunana kadar :)

• gunaha gırersın yedıgın seyler haram olur...ve her yurudugun yoldakı her adım bır gunah olarak yazılır...bunların 2 sını bılıyorum ben dıgerınıde sımdı ogrenebılırım :)

• Cenabet cenabet gezersin attığın yaptığın herşey günah sayılır. Gusül abdesti almak şart.

• yedigimiz şeyler haram olur diye biliyorum.allah korusun o an ölürsek hiç hoş olmaz.o yüzden cok dikkat etmek gerek..

Kızlar Ne Diyor 6

• Almalısın.Cünüplü bir insanın bir namaz vaktini geçirmemesi gerektiği söylenmişYani bu durumda hemen fırsatın varsa almalısın.

• çok mastürbasyon yapıyorsun sanırım :)

• şu var titremeyle beraber bir sıvı atıyorsun sen artık cünüp sayılıyorsun yani abdest alman gerekiyor.bu zamanda da genelde tabi mastürbasyondan hemen sonra alınması en güzelidir.ama genel olarak namaz kılan ve kılmayan kişiler bir namaz vaktini cünüp geçirirse çok azap göreceği söylenir.yani mastürbasyonu yaptıktan sonraki namaz vaktine kadar abdest alman senin için hayırlı olur.

• adet ve mastürbasyon sonrası abdestsiz atılan her adım haram.

• +1

• sarayda oturuyorm ve banyoya gidene kadar sapa oturduk demek =)

• haram olur bu şekilde ibadet edemessin günah işte

• cenabet gezersin yaptığın herşey günah sayılır.gusul şart ama ımkanın yoksa sonrada alabılırsın tabı sakıncası yok

Yükleniyor...