İki soruyu birleştirip soruyorum, eşime sormak istemedim

İlişkinin belli bir aşamasında eşim, vajinan benimkini almıyor, kapanıyor, daralıyor dedi. Bu neden olur? Olumlu mu, olumsuz mu algılamalıyım? (Bu dar mı- geniş mi olduğunu belirler vajinanın ve neden öyle olabilir, kapanır, dışarı atar? Bu kadar detaylı yazmak istemezdim gerçekten ama anlaşılamayacağını düşündüğümden yazdım. Başka türlü nasıl anlatılabilirdi, cevap alabilmem için)

(Üstteki sorumla alakalı değil, onun sonucunda oluşan bir şeyde değil. bazen olabilen bir durum, diğeri ile bağlantı kurmayın)

İlişki Sonrası Kasık Veya Rahim Bölgesinde Ağrı Neden Olur?

Bunun süre ve eşin boyutuyla alakası var mıdır? Ne kadar süreden sonra bayanda ilişki sonrası bu rahatsızlıklar olabilir?

Ve neden olur?

Teşekkürler.

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durumda yine de sorun eşinden kaynaklanıyor. O zaman eşinin penisi kısa demektir. Bu durumda bazı pozisyonlarda sevişmemeniz gerekir vajinaya penis tam girmeyince bir iki santim girince vajina onu otomatik olarak kavramak ister dolayısıyla dışarı atmış olur. Çünkü vajinal kasları kontrol altına alabilmek yani penisi el ile sıkıyormuş gibi sıkıştırabilmek için bayanlar kegel egzersizi yaparlar. Senin doğal olarak kasların zaten çalışıyor yani kendinle gurur duymalısın tam bir dişisin demekki yani bu seninde çok zevk aldığını ilişki sırasında duyarsız olmadığını gösterir. Yani senin vajinan tüm erkeklerin arayıp ta bulamadığı vajina modelidir. Cinsel ilişkide en iyi pozisyonu bulmanız gerekir en çok nasıl vajinanın içinde oluyorsa öyle bir pozisyonda sevişin derim.

0|0
    • Şikayet

boyutunu diğer yorum yapanlar sordu yazdım kısa değil.