Küçük kız kardeşim seks sohbeti yapılan bir siteye üye olmuş!

benim kardeşim kardeşim 10 yaşında. e-mail adresini açık unutmuş ve erotik sohbetlerin yapıldığı bir siteye üye olduğunu gördüm. sonra bilgisayarda o... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• demekki kulaktan dolma bilgilerle merak etmiş veya saçma linklerden birine bilmeden girip üye olmuştur.yasaklamalar daha cazip yapar.biri yazmış beraber bakın zaten olan olmuş bari yanlış bilgi almasın.onun anlayacağı şekilde ve kafasında soru bırakmadan ikiniz girin sonra yanlış olanları anlat ve engelle

• orada sapkın insanlar var hayatta öyle bir şey yapmam. meraktan olduğunu biliyorum küçük çünkü ama bir şekilde engellemek lazım. zaten yasaklamanın çözüm olmadığını biliyorum, telefon, tablet bir şekilde ulaşır istedikten sonra. ama küçük konuyu nasıl açıp da onu rencide etmeden konuşacağımı bilemedim.

• Öncekileri Göster
    • bende teşekkür ederim.bunu bu şekilde kolayca atlatabilirsin.daha başka sorun olursa bana yazabilirsin.yardım etmeye çalışırım

• kizin yasi, 10 yani ergenlikten yeni cikmis veya cikmak üzere, yani bende hatirliyorum yas12-13 iken bir abi bana neyin nasil oldugunu seviyeli bir sekilde anlatmisti ve bak aradan 20 sene gecti hala anlattigina minnettarim. kiz kardesinin en yakini sensin, aybasini, tras olmayi, cinselligi , kizlik zarinin önemini anlatman gerekiyor. sen yapmazsan baska kimse bu kiza dogru bilgi vermez. yanlis bilgilenirse ozaman pek iyi olmaz