Küçük kız kardeşim seks sohbeti yapılan bir siteye üye olmuş!

Gizli Üye
benim kardeşim kardeşim 10 yaşında. e-mail adresini açık unutmuş ve erotik sohbetlerin yapıldığı bir siteye üye olduğunu gördüm. sonra bilgisayarda o tarz sitelere girilmesini engelledim ama konuşmalı mıyım onunla? yanlış bir şey yaparsa, yanlış bir şey öğrendiyse diye korkuyorum. konuşursam da çok utanır diye bir şey de diyemedim. ne yapmalıyım?
Küçük kız kardeşim seks sohbeti yapılan bir siteye üye olmuş!