Sevgilim oral yaptıktan 2 gün sonra dudağının kenarında 2-3 tane sivilce çıkmış bunun sebebi ne olabilir?

sevgilim oral yaptıktan 2 gün sonra dudağının kenarında 2-3 tane sivilce çıkmış bunun sebebi ne olabilir?vajina bölgem temizdi kıl yoktukokuda yoktu

Güncellemeler:
bugun birebir nedenini açıkladı. dolayısıyla bu soruya cavap: en iyi oldu.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• :) eve gitmiş seni düşüne düşüne asılmış mast. ve çok çekincede olmuş öyle kardeşim sen içini rahat tut vajinanla alakası olamaz ya da yağlı yemiştir bunun oralla alakası yok :)

• zannetmiyorum :( beni suclar gibi söyledi :(üzüldm acıkcası

• Öncekileri Göster
    • ne yapmış :)

• senin dedgini yapmıs

Erkekler Ne Diyor 13

• Ne güzel işte çocukta iz bırakmışsın. O şimdi başka hatunlara yapamaz.

• Bazen terden de olabilir.

• ovulasyon dönemi falansa sıvının yoğunluğu artar. bu da içerisindeki asit içeriğinin yoğun olup etkilemesidir. bir şey olmaz. korkma o kadar.

• adet dönemi bitiimnden 10 -12 gun sonrasıydı bu mu etkilemis olur? umarım kotu birsey yoktr ondan cok ben stres oldum hatta sogudum :(( yapamam artık. yuzunde ve dudak kenarında sivilceler ckmıs :S

• Öncekileri Göster
    • sagol tesekkur ederim ikimiznde cildi hassas aynen. belki dedigin gibi daha farklı nedenlerden de cıkmıs olabilir.

• fazla takmayın kafanızı. sivilceler geçince bir kez daha deneyin. eğer yine çıkarsa cildinde sorun vardır. çıkmazsa demekki başka yerden mikrop kapmıştır

• sevgilin korkmuş uçum çıkmıştır :D

• ıyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :)))))))))))

• bana daolmuş agzımın içinde bir sürü yara cıkmıştı :D

• agzın icinde degil dudak kenarında sivilce cımıs benimkinin yüzündede cıkmıs. :S:Sbu yuzden endişelendim

• Öncekileri Göster
    • peki sagol rahatladım :) umarı gecer dedgn gbi

• gecer bizzat ben test ettim onayladım :D true story

• yap yap sonra neden oldu dee :)

• tam olarak temizliyememişsindir

• pürüsszüdü

• Öncekileri Göster
    • eh işlte.

• hassas olduğu içinde olabilir

• hpv (human papilloma virüs) oral seks sırasında bulaşabilir, ama bunu bir bakışta anlayamazsınız

• aslında bu hemen olabilcek birsey degil evet en kotusu bu allah korusun. belkide ilk oldgu icin olmustur :/

• vajinandan akan sıvıdanda kapmıs olabılır mokrop

• hımm cok tehlikeli bir durum degildir umarım.

• bıraz daha dıkkat edın

• kıllar yeni çıkmaya başladıysa tahriş etmiştir

• yoo tertemizdi. mikrop mu kaptı anlamadım vajınamda birsorun yoktu

• Öncekileri Göster
    • hakaret etme ağzımı bozucam.sana yardımcı olmaya çalışıyorum ergenmisin

• mikrobik değilse ne

• link al oku fayda ve zararları

• tesekkürler

• bakteriyel bir durum. tam bir birleşme yaşandı ise kasıklarında kaşıntı olup olmadığını sor. birde oraldan ne kadar önce banyo yaptın ve temizlik yaptın. aradan uzun zaman geçtiyse terle birlikte gene bakteriyel oluşum olmuştur. oral sonrası ağızda çıkan yaralar nadir olur aslında.

• yoo birlesme yok sadece oral. ter yoktu ancak genital bolge oldgu icin bakteri vs. bunlar olabilir tabiki. görünürde temizdi temnzlgımı az bir vakit once yapmıstım koku vs yoktu. bilgilendrdgin icin sagol ben hpv aids gibi seylerden korktum :(

• agız yoluyla aids mi bulaşır ya bir gidin allasen

• @ waynee ağız yoluyla aids yani hiv virüsü bulaştığı bilim adamlarınca söylenmekte. ağızda yara, diş etinde iltihap. dişinde çürük varsa bu risk dahada artmakta.

Kızlar Ne Diyor 2

• mikrop bu bakretireler vr gözle görülmeyen milyonlarca , bakteriyel mikrop kapmışsındır belki..

• bnde bisey olmadı ama :( zten benim tek tük sivilcelerim vardır. ama onda hem dudagında hem yanagında faalan cıkmıs korktum. cinsel yollabulasan hastalık kadar ciddi degildr dimi

• Öncekileri Göster
    • cok mast. yapmıs ;)

• haha :D

• Anlatayim istersen bunun ne oldugunu :) Cinsel Temasla Bulaşan Hastalık uçuk cikmis. 'Herpes simplex' adlı bir virüsten kaynaklanıyo bu simdi cok uzun oldugu icin sen en iyisi bunu arastir. Senden gecmis ola bilir onada.. link ve ellemesin sakin eledikce daha kotu olur.

• anladım canım sagol ancak uçuk degl sivilce cıkmıs bir orda bir burda. boyle degiller yani

• Herzaman boyle olmuyo resimdeki gibi. dedigin gibidir umarim

Yükleniyor...