Sevgilim oral yaptıktan 2 gün sonra dudağının kenarında 2-3 tane sivilce çıkmış bunun sebebi ne olabilir?

sevgilim oral yaptıktan 2 gün sonra dudağının kenarında 2-3 tane sivilce çıkmış bunun sebebi ne olabilir?

vajina bölgem temizdi kıl yoktu

kokuda yoktu

Güncellemeler:
bugun birebir nedenini açıkladı. dolayısıyla bu soruya cavap: en iyi oldu.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• :) eve gitmiş seni düşüne düşüne asılmış mast. ve çok çekincede olmuş öyle kardeşim sen içini rahat tut vajinanla alakası olamaz ya da yağlı yemiştir bunun oralla alakası yok :)

• senin dedgini yapmıs

• ne yapmış :)

• bir tek sen rahatlattın vede umarım birsey yoktur. peki neden dudak kenarında yanagnda sivilce yapmıs olablir? mikrop bakteri dedik. nasıl düzelir bu durum ya artarsa ? :S :((

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• ıyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :)))))))))))

• ovulasyon dönemi falansa sıvının yoğunluğu artar. bu da içerisindeki asit içeriğinin yoğun olup etkilemesidir. bir şey olmaz. korkma o kadar.

• fazla takmayın kafanızı. sivilceler geçince bir kez daha deneyin. eğer yine çıkarsa cildinde sorun vardır. çıkmazsa demekki başka yerden mikrop kapmıştır

• sagol tesekkur ederim ikimiznde cildi hassas aynen. belki dedigin gibi daha farklı nedenlerden de cıkmıs olabilir.

• evet. ama bu kötü bir durum değil. cildi biraz hassas ondan. normalde vajinanın nemi olan klojen sıvısı pis mikrobik değildir. tam tersi vajinayı mikroplardan koruyan bir sıvıdır. sadece içersinde antibiotik içerik ve asitli içerik var. bu asitli içerik tahriş etmiş. herkeste bu gözlemlenmez. ayrıca belki de sivilce başka sebepten çıkmış sadece bu olaya tesadüf etmiş olabilir. başka yerden mikrop almış olabilir. dudakta sivilce değil daha çok dilde tahriş yapar vajina sıvısı.

• Öncekileri Göster
  • bana daolmuş agzımın içinde bir sürü yara cıkmıştı :D

• gecer bizzat ben test ettim onayladım :D true story

• peki sagol rahatladım :) umarı gecer dedgn gbi

• nerden cıkacagı belli olmuyo o meretlerin.kimisinin agızının içinde kiminin dısında .D eleman gaza gelip yüzünü gözünü sürdüyse yüzüne de buluşucagı için orda da cıkmıştır.benim yattıgım hatun gıdıklandıgından fazla yapamamıştım. ö yüzden bana fazla buluşmamış olabilir :D merak etme geçer

• Öncekileri Göster
  • hpv (human papilloma virüs) oral seks sırasında bulaşabilir, ama bunu bir bakışta anlayamazsınız

• aslında bu hemen olabilcek birsey degil evet en kotusu bu allah korusun. belkide ilk oldgu icin olmustur :/

• link al oku fayda ve zararları

• tesekkürler

• bakteriyel bir durum. tam bir birleşme yaşandı ise kasıklarında kaşıntı olup olmadığını sor. birde oraldan ne kadar önce banyo yaptın ve temizlik yaptın. aradan uzun zaman geçtiyse terle birlikte gene bakteriyel oluşum olmuştur. oral sonrası ağızda çıkan yaralar nadir olur aslında.

• @ waynee ağız yoluyla aids yani hiv virüsü bulaştığı bilim adamlarınca söylenmekte. ağızda yara, diş etinde iltihap. dişinde çürük varsa bu risk dahada artmakta.

• agız yoluyla aids mi bulaşır ya bir gidin allasen

• yoo birlesme yok sadece oral. ter yoktu ancak genital bolge oldgu icin bakteri vs. bunlar olabilir tabiki. görünürde temizdi temnzlgımı az bir vakit once yapmıstım koku vs yoktu. bilgilendrdgin icin sagol ben hpv aids gibi seylerden korktum :(

• Ne güzel işte çocukta iz bırakmışsın. O şimdi başka hatunlara yapamaz.

• yap yap sonra neden oldu dee :)

• sevgilin korkmuş uçum çıkmıştır :D

• vajinandan akan sıvıdanda kapmıs olabılır mokrop

• bıraz daha dıkkat edın

• hımm cok tehlikeli bir durum degildir umarım.

• Bazen terden de olabilir.

• tam olarak temizliyememişsindir

• hassas olduğu içinde olabilir

• eh işlte.

• evet ondandır ilk defa olduğu içindir ilk kez yapılanlar genellikle öyle olur ama sonra alışır bir sorun olmaz yani korkulacak bir durum yok birde sevgilinin teni çok hassas sanırım

• Öncekileri Göster
  • kıllar yeni çıkmaya başladıysa tahriş etmiştir

• mikrobik değilse ne

• hakaret etme ağzımı bozucam.sana yardımcı olmaya çalışıyorum ergenmisin

• yoktu diyorum kıtmısın

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• Anlatayim istersen bunun ne oldugunu :) Cinsel Temasla Bulaşan Hastalık uçuk cikmis. 'Herpes simplex' adlı bir virüsten kaynaklanıyo bu simdi cok uzun oldugu icin sen en iyisi bunu arastir. Senden gecmis ola bilir onada.. link ve ellemesin sakin eledikce daha kotu olur.

• Herzaman boyle olmuyo resimdeki gibi. dedigin gibidir umarim

• anladım canım sagol ancak uçuk degl sivilce cıkmıs bir orda bir burda. boyle degiller yani

• mikrop bu bakretireler vr gözle görülmeyen milyonlarca , bakteriyel mikrop kapmışsındır belki..

• haha :D

• cok mast. yapmıs ;)

• sonuç ne :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...