Kızlar, ayak fetişi hakkında düşünceleriniz nedir? Ayaklarınızın yalanması hoşunuza gider mi?

Bazı erkeklerin yeni fantezisi bu, ben dahil. Siz olsanız erkek arkadaşınıza ayaklarınızı yalatır mısınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yiyişme eylemi konusundan sonra, şimdi sırada yalama eylemi mi var..?Erkek arkadaşım değil mi.!? İstediği yeri yalasın canım.. Bana yalattırmasın da.. :)

• çok güzel bir yorum :)

• Öncekileri Göster
    • olurmu hiç seninde yalamam lazım o yaladıysa

• hımm buda hoş...kadının dediği olur bu konularda...

Kızlar Ne Diyor 14

• ayaklarım bakımlı ve 36 numara ... denedi süper bir his hayır demem :)

• bakımlı ayakları yalamk daha haz verici olmalı ...

• Öncekileri Göster
    • wuuu...

• ben o ayakları yalarım topuğunu yaarım ayak parmak aranı yalarım ve bundan dolayı para bile veririm

• Bir cinsel ilişkide sınırlar olmamalı zevk almak istiyorsanız gerçektende partnerim bunu yapmak istiyorsa eğer o tiksinmiyorsa tabikide izin veririm ama ayağım pis olmasından ve kokmasından korktuğum için yıkamak için izin isterim ama ben olsam yalamazdım o ayrı mesele :D

• ayak yalamak gibisi yok çok zevkli ben ilk annenin ayaklarını yaladım uyurken :)

• oha okadarda değil annesinin yalams manyak

• ben çok hoşlanıyorum :) oral almak 1. zevkim, 2si de ayaklarımın da yenmesi, çok zevk veriyor bana... bunları yapmaktan çekinmeyen erkekle saatlerce sevişebilirim... ben yapmadım hiç ya... ama sevgilim olursa karşımdaki erkek erkek arkadaşımsa ben de ona oral verebilirim... bu sırada ben de onun ayağına iner miyim bilmiyorum: belki eski devirdeki gibi ayağını yıkarım, seks sırasında mantık olmamalı, olmuyor da zaten :) hoşlanırsa yaparım bunu da:)bana yapmasına bayılıyorum, onu düşünürken aklıma geliyor bu his...

• wow..süpersin...

• Öncekileri Göster
    • saatlerce yalayabıolrım yanı kızda ıstıosa :D

• 3ay

Ben senin ayak kolen olurum ilovesex

• ayaklarımı partnerimin yalamasından çok hoşlanıyorum mükemmel bir şey tabii ilk olarak ilk önce iyi bir duş alarak başlayın inanın tadına doyamayacaksınız denemek istiyor ve partnerinize söyleyemiyorsanız ona belli etmeden ayaklarınzla onu tahrik edin mesela yorgun oldugunuzdan ve ayaklarınıza masaj yapmasını isteyin zaten kendini belli edecektir Partneriniz ayaklarınızı yalamak istiyorsa sakın çekimser davranmayın deneyin ve bu zevki sizde tadın hem nasıl olsa yalamak isteyen o değil mi bırakın yalasın ve sizde zevkine varın...

• bende ayak yalamaktan hoşlanırım

• Öncekileri Göster
    • sen muhteşemsin.ama sana bizim gibi bizede senin gibiler düşmüyo genelde tersi oluyo.ve olmasını istiyosa erkekler kız hoşlanmasa bile sevişirken kız hazır zevkte arada onuda kaynatın.ondan sonra hep isteyecektir :)

• inş kabul edersiniz

• çoooook güzel onu köle gibi kullaniyorsun

• benim çok hoşuma gider yalamam öpmem falan tabi temiz olucak bakımlıisterim yani .d

• Öncekileri Göster
    • 3ay

Ece beni sonsuza kadar ayak kolen yaparmisin

• 28gün

benide köle gibi kullanırmısınız

• Hayır ayağımı yalama derdim. Bide ayak yaladıktan sonra öpecek beni öylemi... Dişini fırçalaşa bile öpmem. Çok tuhaf bir yer.. Ayak. Baska yermi kalmadı canım

• İlginç, sen sevgilini azından öpmeden önce şartlattırıyorsundur da.:))
      Zaten bunun için öncelikle iki adet biçimli ve son derece bakımlı ayak gerekiyor. :)

• Öncekileri Göster
    • o zaman oral da yaptırmıyosundur demektir...

• cok yanlıs bı dusunce bende nedeni sımdı erkek vajına bolgenı yaladıktan sonra opusmeye dwm edılıo yanı bsy olmuo senın yazdıgında yanlıs olms gıbı

• bende RealGuiding'e katılıyorum yalasın ama benden yalamamı beklemesin :)

• neden erkekler iğrenç mi yalıyosa yalıcan hani eşitlik

• Öncekileri Göster
    • tek kelimeyle harikasın.budur işte zaten erkekler yalatmaz genelde kadın istemesse sadece yalamk yeter.ve öyle hoşlanıyorsa erkek vazgeçemez..senin düşüncen de harika onu çok mutlu edersin. :)

• 3ay

Asli ayak kölen olabilirim istersen

• kırmamak için evet derim ama miğdesiz bir sevgilim var diye düşünürüm

• midesizlik değil bence. sonuçta senin ayakların bakımlı ve erkek arkadaşının bi fantezisi bu :)

• Öncekileri Göster
    • erkeklerin tuhaflığı bence. sen hiçbir kızın aşkım ayaklarını yalayabilir miyim dediğini duydun mu?

• bncede midesizlik değil.kadınlar bu konuda ön yargılı davranıyo.mesela denemediginiz tatmadıgınız bir yemege ayy ne kadar igrenç diyebilirmisiniz.bunuda öyle düşünün.kadınlar gıdıklandıkları yerlerinin yalanmasından hoşlanırlar.ve gerçekten yok çok igrenç diyip yaptırdıktan sonra bırakamıyan bayan tanıyorum.

• anında guzel bı tekme yer ama ısteyerek degıl reflex ben ayaklarıma dokunulmasından nefret ederım elı bıle deyse kotu oluyorum nerde kalmıs opturcem

• 51gün

Yalatıyorum zaten. Müthiş geliyo.

• ıyyy tabiki hayır

• niyeee yeni bi yemek çıktı tadına bakmadan kötü oldugunu söyleyebilirmisiniz.öyle düşünün buda öyle görünüşte kötü gözükebilir ama yaptıran vazgeçemiyo.erkeklerde yaptrımıyo öyle bi korkunuz olmasın :)

• sımdı sevgılın yada kocan ıstese hayr mı dıcen eger dersen erkek onu yapmak ıcın baskasına yonelır yanı benım bıldıgm kadarıyla .

• gerçekten anlamıyorum. ayak yahu ayak

• ayak fetişi diye birşey duymadın herhalde

• duymamış işte duysa ve yaptırsa böyle konuşması imkansız. :)

• ayaklarım koktuğu için utanıp yalatmayabilirim ama o an kokmuyosa neden olmasın

• kokusu dahada tahrik eder:)

• Öncekileri Göster
    • fetişsever senin yerinde olmak isterim doğrusu

• neden 11 yıllık fetişistim ama toplasan 3-4 saat fetiş yapmadım türkiyede çok zor mutlulukculuk :) yanlış anlaşılıyo önyargı aşırı fazla olmasını istiyosan meraklı bi kız bulcaksın.hoşuna gitmesede yaptırır bidahada vazgeçemez :)

• ben birisinin ayağını yalamaktan iğrenirdim. çok saçma bir yer sonuçta. öyle bir şey dese tamam derim ama içim içimi yer. Hani temiz gibi ama yeterince temiz mi, iyi mi diye ama illa hoşlanıyorum bundan derse, istediğini yerine getirmeye çalışırım.

• bakımlı olması gerekir zaten ayağın

• Öncekileri Göster
    • yaa yalanacak yer var tabi ama onun yeri ayrı.tabi sizin düşünceniz de iyi.hani denemden anlayamassınız.ben bunu 1 saat anlatırım ama ne kadar anlatırsam anlatıyım.yaptırmadan tam olarak anlayamssınız.denedikten sonra ne kadar büyük zevk aldıgınızı görceksiziz :) şöle bi tanı var kadınlar gıdıklandıkları yerlerinin yalanmasından hoşlanırlar.boyun gibi :)

• ben vajna yalamaktan nefret ediyorm mesela ama ayağı zevkle

Erkekler Ne Diyor 12

• Yeni fantazi derken? Bir asırı aşkın mazisi vardır bu fantazinin :) link

• ayaklar çok özeldir...bide nylon çorap içindelerse...açıkcası bn sdce ayakla tatmin olanlardanım...

• bir çok erkekde olan bir fantazi özellikle nylon çorab üzerine topuklu oldumu daha bi tahrik edici oluyor

• walla bnde sıkı bir ayak fetişistiyim ve kız arkadaşımla bu konuda çok ii anlaşıyoruz başta tuhaf karşıladı bu duygumu fakat şimdi onunda hoşuna gittiğinii hatta bazı zamanlarda da kendi uzatarak yalatmaya başladığını söylemem gerek.tabii alışılmadık bi durum çoğu insan için ama bu diğer vücut bölgelerinden çokta farklı değil.şunuda eklemeden geçemeyeceğim bazı arkadaşlar ayak bu yalanır mı pistir bakterilidir vs miğdem kalktı gibi şeyler demişler cinsellik zaten pisliktir bakteri alışverişidir.eğer öyle olmasaydı cinsel ilişkiden sonra neden insanların %95 lik kısımı duş alama ihtiyacı hisseder ki?ayrıca cinsel organ veya göğüs yalamaktan pek farkı yok bnce..sanki sanıyormusunuz onlarda bakteri yok ?

• işte yorum budur üstad ya :) ama biz senin kadar iyi değiliz tabi daha siftah açamadım :) çok istiyorum ama o teklifi edecek bi kız bile yok etrafımda :)

• yeterki bayan ayagını yalayım, köleside olurum o bayanın köpegide olurum.

• arkadaşlar yha benim küçük bi sorunum var şimdi bi kuzenim var benden 1 yaş büyük kuzenim bana baya yakın yani aynı kafadayız diyim kız tabii o.Ben buna ayak fetişi olduğumu nasıl söylerim sizce ? muhtemelen baya bi zevk alır ayaklarını yalatıp öptürmekten ama yavaş başlicam :D bi tavsiyeniz var mı?

• ıyy kokar o kız.

• fetişist misin?

• Bende katılıyorum sadece ayakla tatmin olurum

• benim fantazimde bu açıkcası ama bakımlı olcak :)

• içindeyken yalamak şimdiye kadarki tüm partnerlerimin hoşuna gitti

• ayak parmakları özellikle baş parmaklar ve ellerdeki sınır uçlarının hassaslığı azımsanmayacak kadar az... demek ki bir çok kadın bunun farkında değil hepsi ayak bu yalanır mı tarzında konuşmuşlar :)

• :)))

• az yazmisim fazlayi :D upss ... edit de yok ki duzelteyim ... az degil fazla olacak, unutulan turkcem saolsun yine hata yapmisim

• bende ayak fetişiyim kız arkadaşımın çoraplarını kokluyorum ayak parmaklarını emiyorum.ayağının altını yalıyorum ve bundan çok hoşlanıyorum bence her erkek bir kızın ayağını yalamalı çok güzel bir duygu ama kızlar için aynısını diyemiycem bence kızlar ayak yalamaz yalatır.

Yükleniyor...