Erkekler sizce küçük göğüslü kızlar seksi midir?

Sizce Küçük göğüslü kızlar seximidir? link link link link link link link link link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 35

• Bunların bazısı dik ve orta göğüs ölçüsüne sahip güzel kadınlar. Bazıları ile tahta gibi.

• bazıları bikinili bazıları değil sadece. onlarda iç çamaşırsız üstüne bir badi giyse böyle görünür.

• Öncekileri Göster
    • En azından bir emek var, emeğede saygı göstermek lazım :)

• hıımm :)

• yok fazla değil

• manken olmak için boyle gerekli zaten seven de var sevmiyende var benim için sorun yok her turlu olur

• 3. Link güzel ;)

• 3G olmalı:Gözgöğüsg.t

• bence gayet seksiler büyük göğüs seksi gelmiyor

• hiçte değil .. (kendi görüşüm sizinkinide saygı duyarım)

• büyüğü daha makbuldür tabi.. ama yoklukta küçüğüde gider :)şimdi sexy kelimesi olduğu için tabikide büyük iyidir. ama ufak göğüslü kızlarımızın giderini hiçe saymamak gerek

• küçükmüş ya bayağı.. ağzımda kaybolur bunlar

• link ve link bu büyüklük fena değil ama sana şunu söylim sıkı ve dolgun olsun yeter :)

• bence ucu da etken guzel olup olmamasında

• evlenmeden ucunu göremiyceksin ama

• ohooo o zaman kötü :D

• :D

• evet seksidirler küçük ama sert olmalı oyy oyy cok tatlı olurlar. ama bazılarında büyük yakısıyor dekoltede varsa tamam :D

• Verdiğin örnekteki kızları reddedecek erkek yoktur bence çünkü hepsi de model. Sorunun yanıtı da sanırım burada gizli, önemli olan bedenin bütün olarak uyumu :)Ama ne olursa olsun her erkekte büyük göğüslü kadın fantezisi vardır, elde etseler de etmeseler de...

• Bana göre. İyidir ben büyük sevmiyorum. :)

• :)))

• dikse çok seksidir

• küçük göğüs güzeldir ancak güzel diye alıyorsunda hep aynı kalmıyorki ne güzeller var a.g.tü dağıtan

• kimisine yakışıyor kimisine yakışmıyor ama fark yapmaz yani küçük göğüslülerde çekici ve seksidir önemli olan yataktaki marifeti.

• sen de öyle bir kızlar koymuşsun linklere insan kötü diyemiyor :D

• sevişmesini bilsin yeterli.. büyük küçük hepsinin ayrı bir özelliği var...

• kadın cıplakken göğüsü sexi kılan uçlarıdır iri göğüslü olup ucları yok ya da biçimsizse ne yapayım ama küçük göğüslllü olur ucları biçimli olurrrr candır o can

• Kadından kadına çekicilik veya seksilik değişir ki ben göğüsleri ile erkek tavlayan kadın olduğuna inanmıyorum. Çünkü yanlış bilinen bir gerçek şu ki erkekler önce gözlere bakar göğüslere falan. Ayrıca seksilik için alım bence çok önemli.

• küçük olsun benim olsun... candır... :)

• bence seksi olmuyolar ama şu çok seksi mesela christina dronkowski yaz bak

• oha yani

• Öncekileri Göster
    • her gün yıkansa yinede iğrenç ter kokar o kadının göğüsleri hiç düşünmedinmi?

• küçük olmasından iyidr emin ol söz burdan dışarı küçük göğüslü kadınlara bakmıyorum

• linklere bakmadan değildir diyorum.ben bakmim abdestim kaçar şimdi.

• evet bence seksidir

• ben çok severim küçük göğüslü kızları inşllah evleneceğim kızın göğüsleri küçük olurtercih meselesi

• link
      bu mükkemel göğüs bence

• yani pazara gidince bile herseyin korpesi tazesi ufagi makbul degil mi

• bunun biraz daha büyüğü fazla büyük değil ama birazı daha gzl olur

• sorun değil nerden ulaşıcam sana?

• ne güzel sarkmaz ufacık gayet hoş ben küçük göğüslü bayanları çok beğeniyorum

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 3

• evett çok sexiler yaaa :D

• ee yani herşey göğüs değil ki ...

• Bazı küçük göğüsler köpek memesi gibi oluyor. Aşırı büyükler zaten itici. Orta boy ve dik en güzeli ama o da zor :(

Yükleniyor...