Tek gecelik bir heyecan yaşamak için nereye gidebilirim?

Arkadaşlar ben işinde gücünde kendi halinde bir kadınım, uzunca zamandır cinsel ilişkiye girmedim. Ama hayatımda yeni birinin olmasını da risk olarak... Daha Fazla

Güncellemeler:
Arkadaşlar nerede yaşıyosunuz anlamadım cinsel maceralarınızı sütun sütun yazarsınız sonra tek gecelik adam beyefendi mi olur muş? Eli yüzü düzgün kendini bilen kaliteli insandan söz ediyorum it kopuk istemem tabiki bu anlattım

En İyi Erkek Görüşü

• Tarif ettigin beyfendi profilini cok iyi anliyorum. Yani sana saygı duyacak, özenli davranacak, karsılıklı robot gibi degil , bir heyecanı paylasarak vakit gecireceginiz sonrasında da arıza yaratmayacak, hatta kazara seni kızılayda falan görse bile yanında biri varsa selam vermeden gececek özenli birini ariyorsun.

En iyi yöntemlerden biri bence internet. Barda şurada burada tanıstıgın kisi de sevgili olalım, bana ait ol deme olasılıgını daha cok tasıyor bence. İnternette uzun uzun konusup adamı tanıyabilirsin...sonra ilk bulusmada yemek icki falan derken zaten hala kararlıysan o gece eve gecersiniz olur biter...istekli bir kadınsan ve arızalıy kisiyle kaliteli bir erkegi birbirinden ayırtedebiliyorsan bunu en iyi internette cozersin, sormana bile gerek yok bence.

Soran beğendi