Ilk cinsel iliskinizde. acı mı daha yoğundu zevk mi?

İlk kizliğinizi kaybettiğinizde acı mı daha yoğundu zevki mi ?

Güncellemeler:
1 ay sonra nikah var. Nisanlimla dudaktan bile hic öpusmedik . Ya kizlar gercekten cok korkulcak kadar var mi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kişiden kişiye değişir , ama genelde acı fazladır

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben evlenmeden önce ilşkye girmiştim eşimle,hiç acı duymadı,fakat dahaönceden beri ilşkimiz devam ediyordu sadece sürtünme şeklinde idi içeri girmiyordum birgün kendiliğinden oldu çak kaba olmazssa kızsaca anlatim,Penisimin başı girmişti öyle biraz devam edecektim kendisini bana doğru kasınca yarısı girdi öyle fazla bir acı duymadı sadece daha fazlaiçerisine girince biraz cacıduymuş sanırım rahim içerisine girdi onadandır.Tabi arlaraında hiç bir bir önsevişme olmadan daha öncesi olmadan görücü usulü evlilik ve ilk gece orası başka tabi kişiye göre değişir.

• Erkeğe göre değişir ilk seferde zorlarsa acı duyabilirsin ve ülkemizde gerdek gecesi beli gelin vakaları da var tabi.

• en çok erkek cevap vermezse neyimm...

• kendi cevabınıda yazmalısın ama

• tamam

• Kizligimi kaybetmedim ki soruyorum .

Kızlar Ne Diyor 3

• bakiresin , vaginanız da dar ise acıma olacaktır , birde eşnizin penis boyuda önemli...

• rca , evlenince artık sonucu yazarsın :D şaka .d

• Peki cok tsk

• anladım ama yaş itibariyle büyük oldugundan duymuşluğu vs. vardır ; ondan korkacak bir şey yok )) özel olacak ntte bunun videoalrı var ilk gece bir kçtne bak fkrin olşr hiç blmiyorsan

• Öncekileri Göster
  • ilk başta acı sonra zevk ama tabi o ilk olmasının heycanıyla korkusuyla pek bişey anlaşılmıyo

• Acıı vardıı :(

• 1 ay sonra nikah..:(

Yükleniyor...