Eşinizin veya sevgilinizin iş yerinde patronu tarafından taciz edildiğini öğrenirseniz tepkiniz nasıl olur?

BetterSolution
Eşiniz işini çok seviyor, kariyeri açısından da önemli bir şirket ve konumda çalışıyor ama sapık bir patronu var ve bu adam eşiniz de dahil çalışan bayanları, omzuna ve yanağına öpücük kondurmak, sarılmak, poposuna hafifçe vurmak gibi, hafif bir şekilde taciz ediyor. Ayrıca bugün çok güzelsin, çok seksisin gibi sözlü tacizlerde de bulunuyor. Tepkiniz ne olurdu?
Eşinizin veya sevgilinizin iş yerinde patronu tarafından taciz edildiğini öğrenirseniz tepkiniz nasıl olur?