Kızlar, sevgilinizin öpüşürken göğüslerinize dokunmasını ister misiniz?

Öpüşürken sevgilinizin elinin memelerinize gitmesini memelerinizi okşamasını, uçlarını sıkmasını, göğüslerinizi açarak uçlarını emdirmek ister misiniz yoksa öpüşürken bunları yapmaz mısınız? Yani fazla mı kaçar? Dürüst cevaplar bekliyorum :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Her opusmede bunu yaparsa sıkılırım. Bazi romantik opusmeler vardir, onlarda el hicbir yere gitmemeli. Ama sevisme konusunda evet yapabildigi her seyi yapmali.

• Peki özel günlerde göğüslerini açar mısın erkek arkadaşına? Sıkması ve emmesi için?

• Ozel gunden kastin dedigim gibi iliskiyse normal olani acmam zaten.

• Anlıyorum seni bu da senin düşüncen :))

Kızlar Ne Diyor 5

• her zamn olmaz ama ara sıra yaparsa çok zevk alırım

• sevişeceksek güzel olur da, her öpüşmede sevişmiyoruz sonuçta. öpüşmek sadece cinsel birşey değil duyusal birşeydir de aynı zamanda.

• sevgilimle evlerine gidiyoruz öpüşürken bu şekilde öpüşüyoruz genelde uçlarını sıkıyor ve çok zevk alıyorum

• Vayyyyy ne kadar güzel emiyor mu peki ?

• Öncekileri Göster
    • temizlik iyidir ya bizde en son perşembe seviştik ama çok özledim öyle ara ara öpüyo falan ama daha fazlasını istiyorum denize gidicez yakında orda sevişiriz güzel olur :D lazer bende istiyorum ya

• Woww deniz demek :)) ahh Kumlada az mı sevişmiştik sevgilimle çok hoşumuza gidiyordu orda bizim yazlık var, orada ev boş olur genelde biz gideriz bütün gün sevişiriz bir kere yüzüne ve göğüslerine boşalmıştım orada :D lazer istersen mutlaka alexandrite cihazı kullan hem çok daha.çabuk oluyor hem de soğuk üfleeli olduğu için fazla canı yakmıyor.

• uçlarını emiyor ben zevkten çıldırıyorum keşke vajinamıda emse

• Yok artık :D

• Öncekileri Göster
    • Yani senin de böyle iyi bir sevgilin var siz.de şanslısınız yani :))))
      Memleket neresi bu arada sizin :))))

• çok şanslısın :) ama sevgilin onuda yaparsa zevkten uçarsın ..

• göğüslerimle ilgilenirse zevkten boşalırım ama

• Vaaayyyyy :))))

Erkekler Ne Diyor 1

• Orta okulda ki çocukları uğraşı gibi öpüşürken niye uğraşayım ki ya tam olacak ya hiç olmayacak öpüşürken eğer seviyorsan adam akıllı öpüşeceksin zaten ayrıntıya detaya gerek yok mesajım alınmıştır sanırım..

• :))) okeyy

Yükleniyor...