• Sor
  • Bence

Kızlar, sevgilinizin öpüşürken göğüslerinize dokunmasını ister misiniz?

Öpüşürken sevgilinizin elinin memelerinize gitmesini memelerinizi okşamasını, uçlarını sıkmasını, göğüslerinizi açarak uçlarını emdirmek ister... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Her opusmede bunu yaparsa sıkılırım. Bazi romantik opusmeler vardir, onlarda el hicbir yere gitmemeli. Ama sevisme konusunda evet yapabildigi her seyi yapmali.

• Peki özel günlerde göğüslerini açar mısın erkek arkadaşına? Sıkması ve emmesi için?

• Ozel gunden kastin dedigim gibi iliskiyse normal olani acmam zaten.

• Anlıyorum seni bu da senin düşüncen :))

Kızlar Ne Diyor 6

• her zamn olmaz ama ara sıra yaparsa çok zevk alırım

• sevişeceksek güzel olur da, her öpüşmede sevişmiyoruz sonuçta. öpüşmek sadece cinsel birşey değil duyusal birşeydir de aynı zamanda.

• sevgilimle evlerine gidiyoruz öpüşürken bu şekilde öpüşüyoruz genelde uçlarını sıkıyor ve çok zevk alıyorum

• Vayyyyy ne kadar güzel emiyor mu peki ?

• Öncekileri Göster
    • temizlik iyidir ya bizde en son perşembe seviştik ama çok özledim öyle ara ara öpüyo falan ama daha fazlasını istiyorum denize gidicez yakında orda sevişiriz güzel olur :D lazer bende istiyorum ya

• Woww deniz demek :)) ahh Kumlada az mı sevişmiştik sevgilimle çok hoşumuza gidiyordu orda bizim yazlık var, orada ev boş olur genelde biz gideriz bütün gün sevişiriz bir kere yüzüne ve göğüslerine boşalmıştım orada :D lazer istersen mutlaka alexandrite cihazı kullan hem çok daha.çabuk oluyor hem de soğuk üfleeli olduğu için fazla canı yakmıyor.

• uçlarını emiyor ben zevkten çıldırıyorum keşke vajinamıda emse

• Yok artık :D

• Öncekileri Göster
    • Yani senin de böyle iyi bir sevgilin var siz.de şanslısınız yani :))))
      Memleket neresi bu arada sizin :))))

• çok şanslısın :) ama sevgilin onuda yaparsa zevkten uçarsın ..

• göğüslerimle ilgilenirse zevkten boşalırım ama

• Vaaayyyyy :))))

Erkekler Ne Diyor 1

• Orta okulda ki çocukları uğraşı gibi öpüşürken niye uğraşayım ki ya tam olacak ya hiç olmayacak öpüşürken eğer seviyorsan adam akıllı öpüşeceksin zaten ayrıntıya detaya gerek yok mesajım alınmıştır sanırım..

• :))) okeyy

Yükleniyor...