Bayanlarda kalça mı yoksa göğüs mü daha önemli sizce?

Normalde bayanların en güzel bölgesi göğüsler olduğu biliniyor, tabi çoğunluk bu fikirde ama benim en çok hassas olduğum en dikkatimi çeken popodur. Yani göğüs illaki bi şekilde vardır küçük büyük hatta sarkık olabilir fazla önemli değil ama bir bayanda sarkık kalça hayal etmek istemiyorum. Mesela bazen kızlar göğüsleri küçük veya büyük yada hafif sarkık olsa sorun haline getiriyorlar,ama şimdiye kadar kalçaları hakkında bir şikayetleri olmuyor mu.

Anket Sorusu

Güncellemeler:
Bu buyuk bir gundur bu gun kadinin aslinda göğsu degilde kalcasidir gercegini gozler onune serme gunudur.
Arkadaslar bu soruyu asiri popo hastasi oldugum icin sormamistim sadece kalcaninda onemini vurgulamak istedim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• millet kalça diyonuz ama unuttuğunuz bir şey var selülit

• genetiğimizde var selülit yapacak bişey yok sporla azaltıyoruz ama yok etmek ne mümkün.

• Zaten en buyuk kusur kusursuzluktur bi kactane selulit olsun artik.

• selüliti seviyorsunuz inanmam.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 18

• aslinda her 2-de once kalca amaaasil akdin bole olsun kalca iyi gosus normal bel ince bacakalr etli

• he oal biler burdada turklerr coxduyee:))ama ancaq erkekelrdi

• Haha:) haklisin, ya bizim oldugumuz yerlerde azeri cok kizlarida esmer cok guzel olur

• hha yazini dedime seni deyil kalkik yazmmsnda dik yeni oan comic dedim nerden tanyicam ya

• Öncekileri Göster
  • bence her ikiside önemli.. çünkü birbirini tamamlar.. sağlam bir göğüs diri bir kalça tamamalrsa bence çok guzel olur...

• göğüs ve kalça!

• bel

• Evet kemik yapisi genis ve kilolu kadinlarda pek olmaz ama balik etli kadinlarda harika oluyor. Aslinda ben, kucuk dovmeli kivrimli bele zaafim olsa bile yinede favorim top seklinde cikintili kalcalardir.

• çoğu kadının bel kıvrımı yoktur

• Bence kadinda bel hatlari fazla degiskenlik gostermez, cogu kadinin beli guzeldir yani kilo problemi yoksa sorumun diger amaci estetikk gorunus olarak ele alirsak kadinin guzel gorunusudur yani belin sarkma buzulme gibi sorunu olmaz, seksilik konusunda kadinin vucudunu bolum bolum ayirirsak, yani ayirirsak derken kasapca degil:) resmini cekelim diyelim. Mesela bel gorun sadece kalca resmini cekmis olursak dolgun top seklinde bir kalcanin en yakin rakibi gogusdur sirasiyla dudak daha sonra bel

• Öncekileri Göster
  • bence gogus.

• Mümkünse selülitsizinden kalça olsun.

• Aaa selulitsiz hic tadi olmaz:)

• Bence kalça, o kadar çok sütyen varki şimdi çirkini bile güzel gösteriyor .Ama kalça bir kadında yoksa ne yaparsa yapsın yoktur.

• Kalçayı da büyük dik vs göstermenin yolları var. :D.

• öyle bir yöntem varsa bilmiyorum :)

• hayır kalçasını şişirmek isteyen çok da gzel şişirir

• Öncekileri Göster
  • kalça önemli diyosunda peki dümdüz selülitli bir kalça mı yoksam dolgun taş gibi dimdik meme mi

• Haha tıp uzmanlığımı Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi üzerine yapıcam kesinlikle :D

• türkiyede kaç tane çıkık dolgun top şeklinde kalçaya sahip kadın var türk kadınları genelde geniş düz enine büyük olur yandan baktgnda fazla dolgunluk yoktur ama büyüktür

• Elbette tas gibi dolgun bir goğsu duz bi kalcaya degismem işte asıl demek istedigim duz bir kalca kadin estetigini mahfeder ama dolgun top seklinde dik bir kalcayi en guzel memeye tercih etmem sahsen, elbette ikisi bi arada super olurda ama oncelik kalca.

• Öncekileri Göster
  • bence ikisinin orantısı onemlı güzel, dolgun, iri, çıkık, bi kalca varken ona tamamen orantısız dümdüz bi göğüsün cok ta güzel bir görüntü yaratacağını düşünmüyorum. estetik açıdan ikiside olmalı.ama birbirinden bağımsız olarak düşüneceksek tabi ki kalça daha önemli :))

• :))

• Kesinlikle, yine dusuncelerime tercuman olan yorumlardan biri.

• kalça dedim ama göğüste önemli

• :D

• Yok bide olmasin istersen, sana gore hava hos zaten:)

• o kadarı olur yav.

• Öncekileri Göster
  • Kadını gösteren kalça lakin sarkık göğüslerde pek iç açıcı değil, tuttun mu ele gelecek.

• Ya erkeklerin bu tur sakalari bayanlara soylenmezde ama kizlar erkeklere soyleyebilir. Hadi burda biz bizeyiz:)

• Abaza demem oraya yazdığım şey yüzünden de evet bu durumda kızlarında yapacağı şakalar var da boşver işte. :))

• Yaa ne biliyim işte tahmin ettim aslinda :) aslinda bu konuda erkek olsan yapilacak bissuru saka var ama sen bi kizsin sonra mazallah abaza dersin bize:)

• Öncekileri Göster
  • Yemeğin salçalısı kadının kalçalısı abiii :D

• Birak takilsinlar bos ver ben de hepsini artiladim zaten:)

• ,eksıleyenlerı cok merak ettım şu ann :D

• Aynen, kadin dedigin kalcali olur.

• kalça bence de göğüs küçük büyük herkezde var :D yoksada yaptırılır

• Hic bu kadar guzel bir aciklama duymamistim:)

• kalça bence de (, )göğüs küçük büyük herkezde var :D (göğüs) yoksada yaptırılır

şimdi daha açıklayıcı oldumu

• Kalca bi sekilde yaptirilmiyor:)

• kalça :D

• Aynen:)

• kızlar gögüs der tabiki ama erkekler de kalça :)

• ahkihkohkoh :D:D

• Kendimi kanadi alinmis melek sandi simdi:)

• yok canım bunda ne var ki neler görüyoruz seninki çok masumca kaldı :D

• Öncekileri Göster
  • Göğüsün çok önemli olduğunu düşünmeme rağmen oyumu kalçadan yana kullandım. Çünkü dediğin gibi göğüs bir şekilde düzeltilse de kalça zor.

• Aynen iste demek istedgm bu yani gogus kotu olsa bile idare edilir ama kalcanin yeri farkli bence:)

• Göğüs daha önemli bence. İyi korumak fazla elleşmemek gerek.

• Göğüse oranla daha zor deforme oluyor.

• İşte kalcada o sorun pek olmuyor istedigin kadar elles:)

• Göğüs

• Kalcaa

Erkekler Ne Diyor 19

• göğüs tabikide

• Kalça.

• bence öncelikle kalça fakat o kalçayı tamamlayacak olan göğüslerde çok önemli dipdiri bir göüsü kim istemezki ?

• ikiside ama gögüsler benim için daha önemli..begendigim şeklini tarif ederdim de çok sapıkca olur :))

• Amiyane tabirle, pantolonu gösteren ütüdür,kadını gösteren ...:DD ya dakadının kalçalısı yemeğin salçalısı vs.vs.vs.

• İçimde anlatılmaz bir göğüs sevgisi var :)

• KALCA TABIKI ULAN :),

• Kalçadır hacı , vücudun bütün estetiğini tamamlayan ve güzel gösteren uzuv. Bazen bakıyorum böle herşey tamam kalçaya bakıyorum , piiiiii kalça nerdeyse yok , direk belden bacaklara bağlanmış. Hayattan soğuyorum. :)

• ikiside onemli bence :)) peki erkekte ne onemli? karın kaslımı gogus kaslımı :D

• birisi isimse diğeri soy isim

• Kalçalar EN Önemli Bölgeniz Birde daracık beyaz Pantolon Altina Siyah yada Kırmızı tanga Giyenlerinizde olmasa :)

• ikiside

• şimdi bayanlar kendi bedenlerine göre tercih edecekler.kimin neresi güzelse onu söyleyecek :))

• ikiside önemli ama kalça ön planda

• kalça

• ikiside olmazsa olmaz...

• kalça güzel olsun göğüs bir şekilde idare eder bencede :)

• Kalça. Evlendikten sonra göğüs kadar değişmiyor.

• Bence kalça erkeklerin çoğu kalça diyecektir bu soruya tahminim

• Kesinlikle bu gun kizlarin bu konu hakkinda yanildiklarini gosterecez.

Yükleniyor...