• Sor
  • Bence

Bayanlarda kalça mı yoksa göğüs mü daha önemli sizce?

Normalde bayanların en güzel bölgesi göğüsler olduğu biliniyor, tabi çoğunluk bu fikirde ama benim en çok hassas olduğum en dikkatimi çeken popodur. Yani göğüs illaki bi şekilde vardır küçük büyük hatta sarkık olabilir fazla önemli değil ama bir bayanda sarkık kalça hayal etmek istemiyorum. Mesela bazen kızlar göğüsleri küçük veya büyük yada hafif sarkık olsa sorun haline getiriyorlar,ama şimdiye kadar kalçaları hakkında bir şikayetleri olmuyor mu.

Anket Sorusu

Güncellemeler:
Bu buyuk bir gundur bu gun kadinin aslinda göğsu degilde kalcasidir gercegini gozler onune serme gunudur.
Arkadaslar bu soruyu asiri popo hastasi oldugum icin sormamistim sadece kalcaninda onemini vurgulamak istedim.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• millet kalça diyonuz ama unuttuğunuz bir şey var selülit

• Biz kalcanizi selulitlerinizle seviyoruz zaten.

• Öncekileri Göster
    • Zaten en buyuk kusur kusursuzluktur bi kactane selulit olsun artik.

• genetiğimizde var selülit yapacak bişey yok sporla azaltıyoruz ama yok etmek ne mümkün.

Kızlar Ne Diyor 19

• bence gogus.

• göğüs ve kalça!

• Göğüsün çok önemli olduğunu düşünmeme rağmen oyumu kalçadan yana kullandım. Çünkü dediğin gibi göğüs bir şekilde düzeltilse de kalça zor.

• Aynen iste demek istedgm bu yani gogus kotu olsa bile idare edilir ama kalcanin yeri farkli bence:)

• bence her ikiside önemli.. çünkü birbirini tamamlar.. sağlam bir göğüs diri bir kalça tamamalrsa bence çok guzel olur...

• Yemeğin salçalısı kadının kalçalısı abiii :D

• Aynen, kadin dedigin kalcali olur.

• ,eksıleyenlerı cok merak ettım şu ann :D

• Birak takilsinlar bos ver ben de hepsini artiladim zaten:)

• kalça bence de göğüs küçük büyük herkezde var :D yoksada yaptırılır

• Kalca bi sekilde yaptirilmiyor:)

• kalça bence de (, )göğüs küçük büyük herkezde var :D (göğüs) yoksada yaptırılır

şimdi daha açıklayıcı oldumu

• Hic bu kadar guzel bir aciklama duymamistim:)

• aslinda her 2-de once kalca amaaasil akdin bole olsun kalca iyi gosus normal bel ince bacakalr etli

• En guzel kalcalar sizin oralarda var, cunku biraz daha kalkıktır

• Öncekileri Göster
    • Haha:) haklisin, ya bizim oldugumuz yerlerde azeri cok kizlarida esmer cok guzel olur

• he oal biler burdada turklerr coxduyee:))ama ancaq erkekelrdi

• bel

• Bel mi elbette onemli bir kisim ama kadin zerafeti acisindan gogus ve kalcayla yarisamaz bence:)

• Öncekileri Göster
    • çoğu kadının bel kıvrımı yoktur

• Evet kemik yapisi genis ve kilolu kadinlarda pek olmaz ama balik etli kadinlarda harika oluyor. Aslinda ben, kucuk dovmeli kivrimli bele zaafim olsa bile yinede favorim top seklinde cikintili kalcalardir.

• Mümkünse selülitsizinden kalça olsun.

• Aaa selulitsiz hic tadi olmaz:)

• Bence kalça, o kadar çok sütyen varki şimdi çirkini bile güzel gösteriyor .Ama kalça bir kadında yoksa ne yaparsa yapsın yoktur.

• Kalcanin pek caresi olmuyor kotu bir durumda.

• Öncekileri Göster
    • öyle bir yöntem varsa bilmiyorum :)

• Kalçayı da büyük dik vs göstermenin yolları var. :D.

• bence ikisinin orantısı onemlı güzel, dolgun, iri, çıkık, bi kalca varken ona tamamen orantısız dümdüz bi göğüsün cok ta güzel bir görüntü yaratacağını düşünmüyorum. estetik açıdan ikiside olmalı.ama birbirinden bağımsız olarak düşüneceksek tabi ki kalça daha önemli :))

• Kesinlikle, yine dusuncelerime tercuman olan yorumlardan biri.

• :))

• kalça dedim ama göğüste önemli

• Elbette gogsun farkli bir buyusu var ama en cok incelenen kalcadir bence.

• Öncekileri Göster
    • Yok bide olmasin istersen, sana gore hava hos zaten:)

• :D

• Kadını gösteren kalça lakin sarkık göğüslerde pek iç açıcı değil, tuttun mu ele gelecek.

• Ama sarkik kalcada estetik acidan hic iyi degil asil kalca tuttun mu tas gibi olmali.

• Öncekileri Göster
    • Abaza demem oraya yazdığım şey yüzünden de evet bu durumda kızlarında yapacağı şakalar var da boşver işte. :))

• Ya erkeklerin bu tur sakalari bayanlara soylenmezde ama kizlar erkeklere soyleyebilir. Hadi burda biz bizeyiz:)

• kalça :D

• Aynen:)

• kızlar gögüs der tabiki ama erkekler de kalça :)

• Erkekler her sey der:)

• Öncekileri Göster
    • Kendimi kanadi alinmis melek sandi simdi:)

• ahkihkohkoh :D:D

• Göğüs daha önemli bence. İyi korumak fazla elleşmemek gerek.

• İşte kalcada o sorun pek olmuyor istedigin kadar elles:)

• Göğüse oranla daha zor deforme oluyor.

• kalça önemli diyosunda peki dümdüz selülitli bir kalça mı yoksam dolgun taş gibi dimdik meme mi

• soruma cevap alamadım

• Öncekileri Göster
    • türkiyede kaç tane çıkık dolgun top şeklinde kalçaya sahip kadın var türk kadınları genelde geniş düz enine büyük olur yandan baktgnda fazla dolgunluk yoktur ama büyüktür

• Haha tıp uzmanlığımı Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi üzerine yapıcam kesinlikle :D

• Göğüs

• Kalcaa

• 1ay

Kalca olmadan bile kadin cekici ola bilir. mesela angelina jolie kalcalari dumduz ama cok seksi

Erkekler Ne Diyor 19

Yükleniyor...