İlk kez benimle birlikte oldu ve ayrıldık :( döner mi ?

Herkese merhaba, bu yazım azcık uzun olucak ama tüm detayları içinde olucak.

Şimdi ayrılalı 2 hafta oldu sevgilimden. 2 hafta öncesine kadar 2-3 aylık bir birlikteliğimiz oldu. Bu süreç içinde 4 kez aktif olarak cinsel anlamda yakınlaşmada buşunduk. Yani sex yaptık açık olarak. Bu benim için ve eski sevgilim için bir ilkti. Yani beklaretini bana vermişti. Kendi rızası hatta ve hatta kendi baskısıyla.

Bu süreç içinde 3 kez ayrıldık barıştık. İlk ayrılık hafifti sebebi hemen barıştık. 2. ayrılığımız 1 hafta sürdü ama barışmak öyle zor olmadı. 3. kavgamızda ise baya zorlandım barışmak için fakat bayram günü araya annem girdi iyi kötü barıştık ama çok gergindi eski sevgilim. Mesajlara geç cevap atıyor, aradım mı açmıyor her zaman, bağırıp çağıyoyor, yanımda başka biriyle mesajlaşıyor vs.. Eee doğal olarak ksıkançlık durumlşarı oluştu bende. Bunlar vesile zaten şiddetli bir şekilde kavga ettik...

İstemiyorum seni dedi, ailemden benden uzak dur.. bitti artık dönmüycem hiç şansın kalmadı bitti yeter diye avazı çıktığı kadar bağırdı telefonda.

Ben biraz uğraştım tabi eski sevgilimle; eski mesajşları, resimleri ailene göstericem dedim, konuşmadığı arkadaşlarına ve eski sevgilisine neler yaşadığını ve yaşadığımızı söyledim. tüm geçmişini kurcaladım baya. tabi öğrendi bunu bende böyle böyle yağmışsın yazıklar olsun diye falan mesajalr attım. hakaretler ettim. işte sen o..sun, kandırdın beni açık olmadın vs.. polise vercem seni yeter git peşimi bırak gibi şeyler sarf etti. böyle bir ayrılık yaşadık. ben genede sevdiğim için ve onu bekareti alınmış şekilde bırakmamak için en son pahalı bir çiçek yollattım onu bile kabul etmedi. Son olarakta yaşadığımız cinsel deneyim elinde koz olarak görüp sana mecburum sanma dedi..

Şimdi size soruyorum arkadaşlar. Susma dönemine geçtim. Sizce bekaretini bende bıraktığı için BANA GERİ DÖNME OLASILIĞI NEDİR ? ileride zor durumda kalmaması için.

Ne deseniz haklısınız hani bana dönmesi bir nevi afedersiniz tecavüzcüsüyle evlenmesi gibi olur ama işte napsam bilmiyorum. sevgi ve vicdan azabı bu bendeki :(

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• vicdan azabı mı kıza tecavüz etmedin kendi isteğiyle yattı seninle saçmalık bu ne vicdan azabı falan bırak kendi üzülsün o seni takıyor mu takmıyor sen niye onu takıyorsun takınca ne değişiyor beynindeki hücrelerden binlercesini yokettiğinin farkındasındır umarım

0|1
    • Şikayet

evlilik hayalleri vardı... o özel anlarda hep onu sayıklayarak.. nese.. zamanla geçer umarım.. duygusal bir yapım var azda olsa... belki başka birine aşık olurum... öyle geçer heralde..

• Şikayet

bende duygusalım biliyor musun :D aşırı duygusalım ama kendimi teselli etmeyi iyi bilirim hayat uzun be dostum karşına binlerce kız çıkacak seç beğen al bi bakmışsın kıza sırıl sıklam aşıksın onun için ölüp bitiyosn diğerini unutmuşsun ya hayat bu

• Şikayet

:))) inş