İlk kez benimle birlikte oldu ve ayrıldık :( döner mi ?

Herkese merhaba, bu yazım azcık uzun olucak ama tüm detayları içinde olucak.Şimdi ayrılalı 2 hafta oldu sevgilimden. 2 hafta öncesine kadar 2-3 aylık bir birlikteliğimiz oldu. Bu süreç içinde 4 kez aktif olarak cinsel anlamda yakınlaşmada buşunduk. Yani sex yaptık açık olarak. Bu benim için ve eski sevgilim için bir ilkti. Yani beklaretini bana vermişti. Kendi rızası hatta ve hatta kendi baskısıyla.Bu süreç içinde 3 kez ayrıldık barıştık. İlk ayrılık hafifti sebebi hemen barıştık. 2. ayrılığımız 1 hafta sürdü ama barışmak öyle zor olmadı. 3. kavgamızda ise baya zorlandım barışmak için fakat bayram günü araya annem girdi iyi kötü barıştık ama çok gergindi eski sevgilim. Mesajlara geç cevap atıyor, aradım mı açmıyor her zaman, bağırıp çağıyoyor, yanımda başka biriyle mesajlaşıyor vs.. Eee doğal olarak ksıkançlık durumlşarı oluştu bende. Bunlar vesile zaten şiddetli bir şekilde kavga ettik...İstemiyorum seni dedi, ailemden benden uzak dur.. bitti artık dönmüycem hiç şansın kalmadı bitti yeter diye avazı çıktığı kadar bağırdı telefonda.Ben biraz uğraştım tabi eski sevgilimle; eski mesajşları, resimleri ailene göstericem dedim, konuşmadığı arkadaşlarına ve eski sevgilisine neler yaşadığını ve yaşadığımızı söyledim. tüm geçmişini kurcaladım baya. tabi öğrendi bunu bende böyle böyle yağmışsın yazıklar olsun diye falan mesajalr attım. hakaretler ettim. işte sen o..sun, kandırdın beni açık olmadın vs.. polise vercem seni yeter git peşimi bırak gibi şeyler sarf etti. böyle bir ayrılık yaşadık. ben genede sevdiğim için ve onu bekareti alınmış şekilde bırakmamak için en son pahalı bir çiçek yollattım onu bile kabul etmedi. Son olarakta yaşadığımız cinsel deneyim elinde koz olarak görüp sana mecburum sanma dedi..Şimdi size soruyorum arkadaşlar. Susma dönemine geçtim. Sizce bekaretini bende bıraktığı için BANA GERİ DÖNME OLASILIĞI NEDİR ? ileride zor durumda kalmaması için.Ne deseniz haklısınız hani bana dönmesi bir nevi afedersiniz tecavüzcüsüyle evlenmesi gibi olur ama işte napsam bilmiyorum. sevgi ve vicdan azabı bu bendeki :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vicdan azabı mı kıza tecavüz etmedin kendi isteğiyle yattı seninle saçmalık bu ne vicdan azabı falan bırak kendi üzülsün o seni takıyor mu takmıyor sen niye onu takıyorsun takınca ne değişiyor beynindeki hücrelerden binlercesini yokettiğinin farkındasındır umarım

• evlilik hayalleri vardı... o özel anlarda hep onu sayıklayarak.. nese.. zamanla geçer umarım.. duygusal bir yapım var azda olsa... belki başka birine aşık olurum... öyle geçer heralde..

• bende duygusalım biliyor musun :D aşırı duygusalım ama kendimi teselli etmeyi iyi bilirim hayat uzun be dostum karşına binlerce kız çıkacak seç beğen al bi bakmışsın kıza sırıl sıklam aşıksın onun için ölüp bitiyosn diğerini unutmuşsun ya hayat bu

• :))) inş

Kızlar Ne Diyor 14

• ya bırak kızın namusunu düşünüyorum ayaklarını!sevdiğin kızın namusunu o kadar düşünsen orda burda ne yaptığını anlatmazsın!

• Kendi rızasıyla bir şeyler yaşadığınız için evleneceksiniz diye bir şey yok. Dönmek isterse döner zaten. İlişkiye girdiğiniz için alttan almak, hakaretlerine göz yummak veya eskisi gibi olamayacağını bile bile birlikteliğinizi yürütmeye çalışmak pek hoş bir hareket değil, ikinizi de çok yorar, çok yıpratır. Anlattıklarına göre halinden memnun görünüyor, sen de yapabileğin kadarını yapmışsın zaten. Anlıyorum bir ilki paylaştınız, belki hala seviyorsunuz ama kız istemiyorsa elinizden bir şey gelmez. En doğrusu önünüze bakmanızdır bu noktada..

• Sağlam kızmış. Ama senin ortalığa ne yaşadığınızı yayman çok fena olmuş nefretini kazanmışsın bu konuda çok kızdım sana hiç yakışıyormu bir erkek olarak...

• yahu hem bakaret düşün hem de elaleme özelini dök.bence kız senin ne olduğunu anlamış ve yl vermiş sana.Onu bırak resimleri göstericem demek ne kadar ahlaksızca birşeydir.O kız da 2 aydlık çıktığı adama kendini nasıl teslim etmiş yuh diyorum.biraz ahlak her bünyeye iyi gelir

• 2 ay sonra teslim etmedi ya ilişki 2 ay sürdü.. ilk çıkmaya başlamamızın 2. haftası ilk kez birlikte olduk..

• Öncekileri Göster
    • :))) bir şey sorucam.. bir şekilde adet gününe denk getirip sahte kanama yapabilir mi acaba ?

• yapar da bunu da sen anlarsın herhalde ilk defa olanla çok defa olan arasındaki farkı görebilirsin diye düşünüyorum.Bnece kendine kızı suçlamak için malzeme toplamaya çalışıyorsun

• sana çok samimi ve içten yazıyorum kardeş.Arık öyle ilk deneyim baglılık gibi kavramlar bayanlarda pek kalmadı.Fakat yinedne ne olursa olsun bu kadar çabuk bitirmeside akılda soru işareti bırakıyor başkası olabilir yada yaşanmışlıkdan sonra başkasına aşık olmuş olabilir.Seninde ilk deneyim oldugu için hassassın tabiki fakat dönmesini bekleme ve lütfen kendini topla dönsede kabul etme sen elinden geleni yaptın.Kalp kırılsada sever hikayesi yaş iş.kırık bardaktan su içilmezzz ..

• evet o duygunun kalamdığını öğrendim gibi artık... hani belki bir umut... haklısın teşekkürler...

• Kusra bakma acik konuscam... Hem bekaretini namusunu dusunuyosun hemde gidip arkadaslarina eskisine anlatiosun ne is ne alaka?! Guya namuslu ayaklarina yatma birak seven insan gider ona buna anlatirmi ya yaziklar olsun! Donmesin eger donerse aptaldir o kiz daha fazlasini hak ediyorsun sen kiz seni surundurse iyiymis!

• yok olur mu öyle şey illa her yorum ego muzu tatmin etmek için okunmuyor ki. açık olmana sevindim. bir yerde haklısında..

• onun için önemli olsaydı vazgeçmesi bu kadar kolay olmazdı.senden de,bekaretinden de.yoluna bak bence

• birincisi ben acik konuscam kizin bekaretini dusunuosun bu iyi bisi ortada birakanlar var ama galiba kiz bekaretini onemsemiyor garip bir durum ama cok karisik olaylar tamam sn seviyorsun da yani o seni artik sevmedigini soyleyip sana kufur ediyorsa is bitmistir kardesim bence birak ama sende az sey yapmamissin hani...

• evet çok çok kötü şeyler yaptım ama işte zaten bıraktım.. önceki mesajlarımda hani kısmet çıakrsa yoluma bakarım gibi..

• sağlam kızmış.bıkmış senden.daha ne diyim.hayal kırıklığı yaşamıştır belki.çünkü hala ilk defa senle birlikte olduğu sana geri dönebileceğini düşünüyorsun ilişki esnasında da bunu koz olarak büyük ihtimal kullandın.ve bu da sevgilini senden uzaklaştırdı.ben böyle düşündüm.

• ne tecavüzü ya kendı ısegı ıle olmus sacmalama bnce donmezse kendı kararı zorla degıl tabı de donse sankı senın ıcınde ıyı olur :)

• hemde nasıl :)

• :)

• yanlıs yapmısın arkadasım resmın tehdıt etmıssın kızı ve sogumustur senden tabi ki dogal olarak donmuyorsa zorlama

• çok büyük yanlış yaptım hemde :((

• surayı pek anlayamadım; konusmadıgı arkadaslarına ve eskı sevgılısıne neler yasadıgını ve yasadıgımızı soyledım demıssın ya neler yasadık derken iliskıye gırdıgınızımı soyledın onlara ben orayı anlamadım?

• evet her şeyi söyledim... ve benden önce neler yaptığını da öğrendim... ama işte sevgi başka bir şey neler yaşansada, seven yapar mı bunları dersiniz bilemiyorum...

• Öncekileri Göster
    • yanlısını bılmen ıyı bısey..ama sana mustahak yapacak bısey yok..o kızı nasıl bir duruma dusurdun sen eskı sevgılısıne,dusmanlarına karsı..

• :(( çok kötü...

• keşke uğraşmasaydın kızla kendinden soğutmuşsun..

• soğusa iyi nefrety ediyor... haklı tabi... ama bir yerde bende haklıyım ama o şeyleri yapınca puff oldu :o

• senin de haklı olduğun yer var ama ..ne biliyim keşke uğraşmasaydın.. bekarete pek önem vermiyo baksana zaten rahat bıraksaydın..neyse şuand an sonra yapack bişi kalmamış..

• sen kızı bu kadar tehdit ettikten sonra o kız sana döner mi? afedersin ama dönerse salaktır zaten! hadi döndü diyelim bu yaptıkların, söylediklerin varken hepsi sineye çekilir mi? bitmişte kurtulmuş kız. onun bu durumu taktığı yok ne kadar vicdan gibi düşünsen de yaptığına... gerek yok bunlara. kız rahat belli ki! bitmiş gitmiş o yolunaaa sen yolunaa...

Erkekler Ne Diyor 7

• O artık asla sana geri dönmez..

• bundan sonra uğrasma sewdiğini belli et ama peşindende koşma bunaltma yani olacagı warsa olur işi karıstıran başkalarıyla mesajlaşma olayı ona yapılcak bişe yok yani başkasıyla olursa ki inş olmaz sen tamamen unutcaksın

• haklısın... inş..

• yinede seviyorsun bu akdar seye rağmen ama sana tavsiyem değmez..bu kızın kişiliği bozuk:)) yani ben öyle anladım:) bu akdar uğras bu kadar çabayı boşa harcıyorusn..kız belki pişmanlık hissediyor olabilir ama 4kez farklı zamanlarda farklı sekilde birliktelikler oluyorsa bu demek oluyorki pişmanlık değil.kızın aklı ya baskasına gitti yada farklı birseyler olmustur. yada bilerek seni kendinden uzaklastırıyordur her neyse sen yinede onla olmak istiyorsanda bence bekle susma durumunda uzunca bir dönem sus:)

• :))

• o işi bi geççen bilader. kusura bakma ama 2 ayda veren kız şimdi başkalarına veriyodur. anlattıklarına göre seni falan unutmuştur

• Tecavüzcüsü ile evlenme mantıgını anlamadım. Gerçekten sevıyorsan herseyi unutup peşinde olmalısın. Bir süre daha gururundan vazgeçmese de kapılar açık olabilir. Alttan alıp peşini bırakmamalısın. Sana ihtiyacı olacaktır... Bekaret konusunda sana güvenip beraber oldu. Yarı yolda bırakma bence.

• sende haklısında. yarı yolda bırakmıyorum o bıraktı. ama kapılarımın her zaman ona açık olduğunu söyledim. gerçi allah korusun dedi ama :)) dönünce iyi karşılanacağını biliyordur en azından :)) kuryeyle gönderdiğim 2 adet orkideden sonra :))

• Öncekileri Göster
    • Peki neden son kez yanına gidip ikna etmeye çalışmıyorsun..
      Sonra içinde kalmasın.. Gidip konuşsaydım diye.

• ooo çok konuştum :))) ukte kalmadı içimde konuşarak ikna olması için... zaman sadece olursa olur.. ;)

• Sıvasaydın birde tam olacakmışş. Bırak bekareti sende kalsın.. er veya geç birisi bu şerefe nail olacaktı oda sen oldun zaferirnin tadını çıkartacağına, katil olay mahalline döner misali olayı kurcalayıp durmuşsun.. Bir yerden sonra işi akışına bırakmalısın..

• :))

• Teması tamamen kes. Yoluna seninle kesiştirme ihtimalini ancak bu şekilde sağlayabilirsin zor da olsa.

• nasıl olcak ki o... teması tamamen kesersem... ortak iş yok ortak okul yok ki okulumuz bitti.. hiç bir ortak nokta yok... gerçi kestim zaten aramıyorum artık.. internette de yok...

• Eğer üstüne düşmeye devam edersen sonsuza kadar kayıtsız şartsız onu kaybedeceğini düşün ve bu şekilde çek kendini. Geleceği varsa ancak böyle gelir.

Yükleniyor...