• Sor
  • Bence

Sevgilinizle beraber evde çırılçıplak annesine basılırsanız yapacağınız ilk iş?

Sevgilinizle beraber evde çırılçıplak annesine basılırsanız yapacağınız ilk iş? -Üstüme kahve döküldü? Kızınız da ortama uyup soyundu.. -Normal... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Benim başıma bi kaç kez geldi çıplak değildik allahtan olduysaktan toparlandık üstümüzü başımızı düzelttik...resmen büyük bir kabus..denemeyin,risk almayınnn tavsiyem budur çok dilim yandı =D

Kızlar Ne Diyor 7

• gayet normal bişey asıl görenin görmezden gelip uzaklaşması lazım...aniden basılırsamda sevgilim tepki vermedikten sonra banane devam ederim utancak bişey görmüyorum ben...

• neye devam edersin :D

• Öncekileri Göster
    • ne yalan olcak ya ben cok rahatımdır bu konularda...

• Tavrına hayran kaldım cidden.

• Allah korusun :)Yerin dibine girerim orada saklanırım.

• Yeni aldığım elbiseyi beğendinmi? Sadece şanslı insanlar görebilir, derim. Bunun dışında da birkaç hafta gözükmem:)

• oha çok ii :D

• utanırım

• kızarırım

• Evden kaçmak.

Erkekler Ne Diyor 7

• özür dileyerek giyinmeye çalışırdım

• ben boyle bir hikaye biliyorum. kızın evinde annesi yokken bulusuyorlar. Kiz diz cokmus, ayaktaki adama oral yapiyor. Adam tam bosalacak cartt diye anne eve giriyor ve o vaziyette bunları goruyor.Anne: ne yapiyorsunuz terbiyesizlerrrr! diye bagırırkenKız: anneeee! diyoro sırada cocuk da tam bosalma noktasında oldugu icin icin , Kız "Anneeee" derken cocuk şiddetle kizin yüzüne dogru bosaliyor...Yaşanmış bir hikayedir. yapılacak bir sey yok...:))

• Cenin pozisyonuna geçerdim.

• ben cama yakınsam camdana atlarım çok zor bir durumda :D

• Camın altında babası olabilir :)

• babasının kucağına o daha kötü..

• koyboy ;:D :D :

• Birşey demeye gerek var mı? !

• üstümü giyinip özür dilemek olurdu ...

• başıma geldi ama iyi ki kızla sadece geçici bir durum olduğundan ailesini vb tanımıyordum, direk sırıtarak toparlanıp gitmiştim ama kadın iyi bağırmıştı... neyse bir daha karşılaşmadığımdan takmadım kafaya... önerim boşuna bahane uydurma inanmıyorlar :) giyin ve ortamdan acilen uzaklaş

Yükleniyor...